sobota, 23 czerwca 2018.
Strona główna > Kultura > Karnety rozchodzą się w okamgnieniu

Karnety rozchodzą się w okamgnieniu (akt. 1)

Karnety rozchodzą się w okamgnieniu
Data publikacji: 2016-12-01 19:01
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 1843 179888
Wszystkie karnety (150 sztuk) na przyszłorocznego "Włóczykija" wykupione zostały w ciągu jednego dnia. Brak karnetu nie oznacza jednak, że osoby zainteresowane nie będą mogły uczestniczyć w festiwalowych wydarzeniach, bowiem od lutego dostępne będą w sprzedaży bilety jednodniowe oraz wejściówki na wybrane punkty festiwalowego programu. Na stronie www.wloczykij.com organizatorzy sukcesywnie podają informacje o kolejnych planowanych wydarzeniach, a pod koniec stycznia 2017 r. zostanie ogłoszony dokładny program festiwalu. 
 
(akme)
***
Wcześniejsza informacja

Dobra wiadomość dla sympatyków Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży „Włóczykij”. Od czwartku (1 grudnia) rusza sprzedaż i rezerwacja karnetów na 11. edycję podróżniczej imprezy, która odbędzie się w dniach 23 lutego – 5 marca 2017 roku. Koordynator festiwalu, Przemek Lewandowski informuje, że w tym czasie do Gryfina przyjedzie ponad 80  prelegentów i zorganizowanych zostanie ponad 120 wydarzeń. Spotkania z podróżnikami są najważniejszą częścią „Włóczykija”, ale przygotowano także mnóstwo imprez towarzyszących m.in. koncerty, wystawy, wycieczki krajoznawcze, projekcje filmowe, warsztaty dla dzieci i młodzieży, ekstremalny rajd na orientację, Bal Włóczykija.  

Karnet w cenie 125 zł upoważnia do wejścia na wszystkie prezentacje podróżnicze, pokazy filmowe, degustacje potraw oraz większość koncertów w ramach przyszłorocznego Włóczykija, zaś na inne wydarzenia uprawnia do 50% zniżki.

Wiadomość z ostatniej chwili – popyt na karnety jest tak duży, że po kilku godzinach zamknięto ich internetową rezerwację; dostępne są jedynie w sekretariacie Gryfińskiego Domu Kultury przy ul. Szczecińskiej 17, w g. 9-17

(akme)

Komentarze

roger
szokująca ilośc karnetów..i znowu ten dredziarz tam będzie? wyprowadził sie wiec niech nie przeszkadza. ale dlatego chyba będzie tam niezwykle normalny Czesiu Śpiewa...
2016-12-04 07:34:05

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy