niedziela, 26 stycznia 2020.
Strona główna > Kultura > Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce”

Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” [GALERIA]

Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce”
Data publikacji: 2019-09-15 13:22
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-15 13:25
Wywietleń: 449 415109

W wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury aktorzy Teatru Scena Poczekalnia zaprezentowali „Ławeczkę” w reżyserii Roberta Czechowskiego. W słynnej komedii rosyjskiego dramatopisarza Aleksandra Gelmana zagrali: Izabela Noszczyk (znana gryfińskiej publiczności z przedstawionego w maju br. roku monodramu „Grubaska”) i Dariusz Taraszkiewicz. Spektakl znakomicie został przyjęty przez widzów.

- Zarówno forma jak i temat przedstawienia nienowe: kameralna słodko-gorzka opowieść o dwojgu bohaterach z bogatą przeszłością. Ale zagrana z takim ładunkiem emocji i aktorskim kunsztem sprawiła, że teatralna propozycja spotkała się z rzęsistymi brawami oczarowanej publiczności. Wybrzmiało też sporo takich kwestii, które są aktualne pewnie na całym świecie, i nie chodzi tu wyłącznie o relacje damsko-męskie  – dzieli się swoimi wrażeniami grupka pań rozprawiająca w holu GDK tuż po spektaklu.     

Tekst i fot. (akme)

Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce” Gryfinianie z uznaniem o „Ławeczce”

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie