Czwartek 01 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Film, muzyka, stroje z epoki. W niedzielę śniadanie w Willi Lentza

Data publikacji: 2022-09-03 19:28
Ostatnia aktualizacja: 2022-09-03 19:33
Film, muzyka, stroje z epoki. W niedzielę śniadanie w Willi Lentza
Scena ze spektaklu pt. "1888. Willa miłości". Fot. Live Frames Production  

Muzyka grana na żywo, seans filmowy, spotkanie z fotografikiem - to tylko niektóre z atrakcji plenerowego, niedzielnego (4 września) śniadania w ogrodzie szczecińskiej Willi Lentza. Impreza rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do godziny 14.

„Chcemy przywołać atmosferę podobnych spotkań organizowanych przez rodzinę pierwszego właściciela rezydencji. Na uczestników biesiady czeka wiele atrakcji, wśród nich: muzyka grana na żywo, stoliki, kocyki. Do zakupu: pyszne wypieki, desery, słodkie produkty. W cenie biletu różne napoje" - informują organizatorzy. Zdradźmy zatem, że zabrzmią wtedy na żywo piosenki ze spektaklu "1888. Willa miłości", będzie oprowadzanie po budynku, seans filmowy, promocja albumu fotograficznego Andrzeja Łazowskiego pt. "Portrety szczecinian" oraz możliwość obejrzenia wystaw stałych i czasowych.

To jeszcze nie koniec atrakcji; „Zachęcamy do przywdziania elementów garderoby z czasów Augusta Lentza. Dla najciekawszych kreacji przewidziane są nagrody” – zachęcają pracownicy Willi Lentza. W cenie biletu - kawa, herbata, napoje. Będzie też możliwość zakupienia śniadaniowych produktów, które spożywać będzie można w ogrodzie.

(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA