piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Kultura > Drogi głos tenora

Drogi głos tenora

Drogi głos tenora
Data publikacji: 2017-01-03 13:08
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 1479 195701

Gwiazdą tegorocznego finału regat The Tall Ships Races ma być sławny tenor Andrea Bocelli. Okazuje się, że jego występ oraz towarzyszące tej imprezie inne wydarzenia artystyczne będą kosztować miasto 2,9 miliona złotych. Ale część miejsc, tuż pod sceną, na koncert tenora, jest biletowana.

To już będzie trzeci finał regat The Tall Ships Races, jaki odbędzie się w Szczecinie. Ta największa w Polsce, w tym roku, impreza plenerowa, odbywać się będzie od 5 do 8 sierpnia. Poprzednia zgromadziła kilkaset tysięcy widzów – wielu z kraju i z zagranicy. Ale finał to nie tylko wizyta najpiękniejszych żaglowców świata. To także pakiet wydarzeń artystycznych. W tym roku mają to być m.in. trzy koncerty na scenie głównej, których kulminacją będzie 5 sierpnia występ gwiazdy. To światowej sławy tenor – Andrea Bocelli znany np. z wielkiego przeboju "Time to say goodbye" wykonywanego razem z Sarą Brightman.

– Szczecińska Agencja Artystyczna zawarła z agencją Prestige MJM (organizatorem koncertu - przyp. red.) umowę na realizację i produkcję koncertu na kwotę 2,9 mln zł netto. Umowa obejmuje nie tylko organizację samego wydarzenia z udziałem artysty pierwszej wielkości, ale także przeprowadzenie kampanii reklamowej oraz budowę niezbędnej infrastruktury technicznej, a w szczególności sceny, która będzie wykorzystywana również podczas pozostałych dni trwania Finału TTSR 2017. Sprzedaż biletów na koncert rozpoczęła się 5 października 2016 roku – tłumaczy Michał Przepiera, wiceprezydent Szczecina.

Według miasta pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów na miejsca w dziewięciu głównych sektorach trafią do Prestige MJM. Ceny biletów sięgają od 350 do 450 złotych.
(dar)

Fot. arch.

Komentarze

mieszkaniec gorszego sortu
Mam wobec tego propozycję dla władz miasta i organizatorów-zróbcie całą imprezę w systemie PPV na wzór gal bokserskich skoro postanowiliście ugrać na tym biznes kosztem mieszkańców i turystów.Ogłoście w mediach że jest czy będzie to impreza o charakterze komercyjnym-Premium i dostępna tylko w systemie PPV.
2017-01-05 17:42:39
.
Koncert się sprzedał, biletów już prawie nie ma. Cena nie stanowiła więc bariery. http://www.viagogo.pl/Theatre-Tickets/Classical/Andrea-Bocelli-Tickets/E-1976885
2017-01-04 18:48:07
Lupus
Andrea Bocelli jest znany z tego, że jest znany i ociemnialy. Jak mu siądzie play back to będzie tak, jak z młodszy Iglesiasem.Ale co tam! Powieje Wielkim Światem.
2017-01-04 10:45:54
robią z was baranów
O tym że będzie ON a nie kto inny wiadomo od dawna. Bodajże od października bilety dostępne były na stronie agencji co to obsługuje. Tyle tylko, że w Szczecinie informacji raczej nie było. Zapewne tylko dla "wtajemniczonych". A bilecików to raczej już nie kupicie...
2017-01-04 08:31:12
Muza
Niestety, ale te ceny biletów są dokładnym przelicznikiem biletów na jego koncerty w innych krajach. Oczywiście nie bierze się pod uwagę naszych zarobków, tylko przelicza się w złotówkach i już.... Gdyby to był Phil Collins, Tina Turner, czy nawet Sting, to jakoś mniej żal byłoby wydać te 100 euro ;) Prawda jest taka, że Akcent byłby tańszy, a i tak, gdyby zagraniczne gwiazdy pop śpiewały po polsku, to byłoby to najczystsze disco polo.
2017-01-04 07:27:53
Gargamel
I to wszystko z naszych podatków... Zenek Martyniuk byłby tańszy, a też porwałby tłumy.
2017-01-04 00:49:08
lol
ilee te bilety ???to chyba ,dla zagraniaczniakow ;/.z checia bym kupil, ale mam wydac prawie polowe wyplaty, to slabo mi sie robi ;(.zostaje znow you tube....
2017-01-03 17:22:43

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”