środa, 02 grudnia 2020r.

Domófka z Baltic Neopolis Orchestra! W każdą sobotę o godz. 17 [FILM]

Data publikacji: 2020-03-28 13:45
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-28 13:45
Domófka z Baltic Neopolis Orchestra! W każdą sobotę o godz. 17
 

W najbliższe kilka sobót szczecińska formacja Baltic Neopolis Orchestra zaprasza na ... "Domófkę", jak nazwano te kameralne, domowe, koncerty artystów związanych z orkiestrą.  Oczywiście on-line i na żywo, na facebookowej stronie Baltic Neopolis Orchestry! Początek wszystkich koncertów o godz. 17.

- Nasze domówki mają na celu przeniesienie muzyki do pokoju i podzielenie się nią, na luzie, z gadaniem, opowiadaniem, z każdym kto będzie miał ochotę nas posłuchać - powiedziała nam szefowa orkiestry, Emilia Goch - Salvador. - Zaczynamy od duetów - skrzypce i altówka, czyli rodzinnie i domowo. Zwykle to Państwo przychodząc na nasze koncerty dają nam odczuć, że nasza muzyka jest dla Was ważna, teraz to my pragniemy dodać Państwu trochę słońca i wytchnienia, przyłączając się jednocześnie do akcji #zostańwdomu. Mamy nadzieję, że Państwa domy pozostaną otwarte dla naszych wspaniałych artystów i że przyniesiemy w tym czasie trochę radości.

 

Podczas pierwszego koncertu, w tę sobotę, wystąpi małżeństwo: wspomniana Emilia Goch - Salvador (altówka) i Emanuel Salvador (skrzypce). 

(MON)

Fot. BNO

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ