środa, 23 września 2020.
Strona główna > Kultura > Jubileusz portów. Muzyczne świętowanie z Baltic Neopolis Orchestrą

Jubileusz portów. Muzyczne świętowanie z Baltic Neopolis Orchestrą

Jubileusz portów. Muzyczne świętowanie z Baltic Neopolis Orchestrą
Data publikacji: 2020-01-18 13:02
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-19 22:48
Wywietleń: 564 438586

W tym roku Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście obchodzi 70. rocznicę powstania. Stąd styczeń rozpoczynamy mocnym muzycznym akcentem skierowanym do mieszkańców Szczecina i Świnoujścia – stwierdził Krzysztof Urbaś, prezes zarządu.

Swój jubileusz firma uczci dwoma koncertami. Baltic Neopolis Orchestra wykona dzieła trzech gigantów muzyki klasycyzmu – Beethovena, Haydna i Mozarta. Mieszkańcy Szczecina będą mogli je usłyszeć w sobotę (18 stycznia) o godz. 19 w Trafostacji Sztuki, a świnoujścianie w niedzielę o godz. 18 w MDK Świnoujście.

(dar)

Fot. Marta Teszner

Komentarze

człowiek który bywa w Poznaniu
Wróciłem dziś z Poznania - w niedziele ludzie tłumnie spacerują po rynku i starówce aż przyjemnie tam być pięknie i jest nastrój miejski - Szczecin Krzystkowy jest nieprzyjemny, brak słów, wstawiono nieudaczników do rządzenia miastem od początku 3RP i miasto przypomina zakalec architektoniczno - urbanistyczno - cywilizacyjny pod wodzą Krzystka, Nitrasa, Grodxkiego, Brudxińskiego, Arłukowicza i innych ...Chyba miala rację Służba Bezpieczeństwa pod koniec PRL by nie pozwolić na budowę Seminarium Duchownego, ludzie się modlą w Kościele a miasto Szczecin się koślawi i kuleje i totalny tumiwisizmie przyprawionym zjełczałym smalcem "made in Szczecin"
2020-01-19 20:57:32
To nie jest to
Co ma port wspólnego z muzyką klasycyzmu? Gdyby taki koncert sfinansowała fabryka garnków albo sandałów zamiast portu jaka byłaby różnica? Odpowiedź brzmi: żadna.
2020-01-18 19:13:59

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
23
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie