środa, 30 września 2020.
Strona główna > Kultura > Dobra wiadomość! Pleciuga rusza z plenerowymi spektaklami

Dobra wiadomość! Pleciuga rusza z plenerowymi spektaklami

Dobra wiadomość! Pleciuga rusza z plenerowymi spektaklami
Data publikacji: 2020-08-06 07:41
Wywietleń: 786 468295

Mamy dobrą wiadomość dla małych miłośników teatru, którzy od wielu miesięcy nie mogli się wybrać na pl. Teatralny do słynnego budynku. Jakiego? Mowa tu o szczecińskim Teatrze Lalek "Pleciuga", który jeszcze w tym miesiącu rozpocznie prezentację spektakli w plenerze, a dokładniej na nowej "Scenie na podwórku". Na początek zostanie pokazane przedstawienie pt. "Zuzu i Lulu".

"Zaczniemy bardzo bezpiecznie i ostrożnie, bo spektaklami plenerowymi. Już przygotowujemy nasze zaciszne i zielone podwórko do prezentacji (kotom się to, oczywiście nie podoba). Będzie się działo ... Przed nami sierpniowe i wrześniowe weekendy w plenerze, ze specjalnie zamówioną pogodą" - zapowiadają pracownicy teatru na facebookowym profilu instytucji.

Na podwórku pleciugowym spektakle będą pokazywane w każdą sobotę (o godzinie 16) i w niedzielę (o godzinie 11). Pierwsze przedstawienia - już 22 i 23 sierpnia. Wtedy widzowie wraz opiekunami będą mogli obejrzeć inscenizację pt. "Zuzu i Lulu". O czym jest ta opowieść? Oto mała Iga uwielbia bawić się swoimi lalkami: Zuzu i Lulu. Nie wie jednak, że te dwie sympatyczne zabawki ożywają, gdy tylko spuści je z oka...

Bilety, do kupienia online lub w kasie teatru, w godzinach: od wtorku do czwartku - od 10 do 14, w piątki - od 13 do 17. W soboty i niedziele kasa czynna jest zawsze godzinę przed spektaklem.

(MON)

Fot. Karolina Machowicz 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie