Sobota 02 lipca 2022r. 
REKLAMA

Bregović, Kukulska i perkusista The Police. Plany filharmonii na drugą połowę sezonu

Data publikacji: 2021-11-03 09:16
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-03 10:28
Bregović, Kukulska i perkusista The Police. Plany filharmonii na drugą połowę sezonu
Goran Bregović Fot. materiały organizatora  

W środę (3 listopada) rusza przedsprzedaż, w kasach od godz. 13, abonamentów na koncerty w szczecińskiej filharmonii na drugą połowę tego sezonu artystycznego. Na czwartek (4 listopada) z kolei zaplanowano sprzedaż i rezerwację biletów w kasach, a w tym samym dniu od godz. 16 będzie można kupić bilety przez internet.

Program na drugą połowę sezonu jest już dostępny na stronie internetowej wspomnianej instytucji. Plany koncertowe są niezwykle ciekawe, bowiem w filharmonii wystąpią m.in.: Goran Bregović i Wedding & Funeral Orchestra (nie trzeba tych artystów przedstawiać, prawda?), Stewart Copeland (perkusista grupy The Police!), Patti Austin (wokalistka jazzowa, zdobywczyni nagrody Grammy), dyrygent Adam Sztaba, Bass Astral (połowa duetu, który łączy muzykę elektroniczną z alternatywnym rockiem), Daniel Bloom (autor muzyki do filmów: "Wszystko co kocham", "Tulipany", "Mrok", "Kallafiorr", "Nieulotne", "Słodki koniec dnia"), pianistka Anna Fedorova, pianistka Joyce Yang, kontrabasista Edicson Ruiz, saksofonistka Jess Gillam, skrzypek Sergey Khachatryan, wiolonczelista Peter Gregson, klarnecistka Sharon Kam, skrzypek Phillipe Quint oraz wokalistka Natalia Kukulska. Ta ostatnia z artystek zaprezentuje projekt pt. "Czułe struny", który swoją premierę koncertową miał właśnie w złotej sali "lodowego pałacu", zdobył uznanie krytyków i melomanów, stając się bez wątpienia jednym z najważniejszych i największych wydarzeń artystycznych ostatniego roku. Zaplanowany jest również występ jubileuszowy z okazji 50-lecia 12 Wiolonczelistów Filharmonii Berlińskiej.

- W sezonie 2021/2022 nastąpi zmiana formuły abonamentu. Przez abonament rozumie się zakup dla jednej osoby co najmniej pięciu biletów na pięć różnych koncertów. Przy zakupie co najmniej pięciu biletów (normalnych lub ulgowych) na pięć różnych
koncertów, otrzymacie państwo dwadzieścia procent zniżki na zakupione bilety - tłumaczy Rafał Ceglarek, specjalista ds. promocji i kontaktów z mediami w filharmonii.

(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA