Wtorek 31 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Atrakcje w Teatrze Letnim

Data publikacji: 2019-06-23 18:57
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-23 18:57
Atrakcje w Teatrze Letnim
 

W poniedziałek (24 czerwca) w godz. 9-12 w Teatrze Letnim im. Heleny Majdaniec w Szczecinie szykuje się wyjątkowe wydarzenie - "NieWielki Festiwal Wolontariatu". To okazja do międzypokoleniowej i międzynarodowej zabawy. Warto się wybrać!

- To międzypokoleniowe święto wolontariatu i wspólnego, aktywnego spędzania czasu razem - mówi Ania Biały z Regionalnego Centrum Wolontariatu Stowarzyszenia Polites, organizującego wydarzenie. - Festiwal łączy dzieci i seniorów we wspólnej aktywności. To święto pomagania i współdziałania najmłodszych i najstarszych szczecinian - przedszkolaków i seniorów. Wydarzenie jest jednak otwarte dla wszystkich szczecinian, sympatyków wolontariatu i samych wolontariuszy.

Od godz. 9 zaplanowano "Gry i zabawy europejskie", do których zaprosi grupa 21 wolontariuszy europejskich, na co dzień działających w szczecińskich przedszkolach, szkołach i w biurze Stowarzyszenia Polites. Teraz kończą swój 10-miesięczny pobyt w Szczecinie w ramach programu Europejski Korpus Solidarności. To wydarzenie to okazja do bliskiego kontaktu z różnymi kulturami i osobami pochodzącymi z Grecji, Gruzji, Hiszpanii, Łotwy, Niemiec, Portugalii, Słowacji, Ukrainy, Włoch. o godz. 10
rozpocznie się "NieWielki Festiwal Wolontariatu" - występy teatralne, taneczne i wokalne dzieci i seniorów. W programie popisy artystyczne przedszkolaków, Srebrzyści Akordeoniści oraz Seniorita – zespół wolontariuszy i przyjaciół Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.

(gan)

Fot. Mirosław Winconek

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA