Wtorek 17 maja 2022r. 
REKLAMA

Akademia Sztuki w Operze na Zamku. Bezpłatny koncert adwentowy

Data publikacji: 2021-12-20 13:56
Ostatnia aktualizacja: 2021-12-20 21:28
Akademia Sztuki w Operze na Zamku. Bezpłatny koncert adwentowy
Fot. FB/Akademia Sztuki w Szczecinie  

Akademia Sztuki w Szczecinie kontynuuje tradycję otwartych dla publiczności koncertów adwentowych. Zaprasza zatem w poniedziałek (20 grudnia) koncert w Operze na Zamku pt. „Cicha noc” - o godzinie 19. W repertuarze między innymi utwór "Ariela Ramireza Navidad Nuestra", w wykonaniu zespołu instrumentalnego Los Charangos i Chóru Kameralnego Akademii Sztuki pod dyrekcją Barbary Halec. Solistami będą: Piotr Kusiewicz, Tomasz Krzysica i Janusz Lewandowski – wykładowcy Akademii Sztuki.

Drugą część muzycznego spotkania wypełnią najpiękniejsze polskie kolędy w aranżacji Michała Grabowskiego. Wykonają je studenci klas śpiewu solowego Wydziału Wokalnego, z towarzyszeniem zespołu orkiestrowego pod dyrekcją Bartosza Olejnika. 

- Bezpłatne wejściówki na koncert będą do odbioru na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia w holu Opery na Zamku. Na terenie budynku obowiązują wytyczne sanitarne, mające za zadanie zminimalizowanie możliwości zakażenia COVID-19 - informuje Agnieszka Lisowska, rzeczniczka AS. - Osoby zaszczepione będą proszone o okazanie certyfikatu szczepienia. Bardzo prosimy naszych gości o stosowanie się do aktualnie panujących zasad. 

 (MON)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Sylwia
2021-12-20 20:53:52
Szkoda, ze nie można zobaczyć występu w internecie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA