Czwartek, 20 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Unieważnienie listy przebojów z piosenką Kazika. Niedźwiecki odchodzi z Trójki

Data publikacji: 17 maja 2020 r. 13:17
Ostatnia aktualizacja: 19 maja 2020 r. 10:54
Unieważnienie listy przebojów z piosenką Kazika. Niedźwiecki odchodzi z Trójki
Kazik Staszewski Fot. Ryszard Pakieser  

Marek Niedźwiecki, znany prezenter radiowy, odchodzi z Programu Trzeciego Polskiego Radia. Jest to reakcja na unieważnienie ostatniego notowania Listy Przebojów Radiowej Trójki, na czele którego znalazła się piosenka Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój".

Niedługo po radiowej emisji całe piątkowe notowanie listy przebojów Trójki zniknęło ze strony internetowej rozgłośni. Wkrótce potem Tomasz Kowalczewski, dyrektor i redaktor naczelny programu III Polskiego Radia, wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że "do głosowania wprowadzono piosenkę spoza listy" i "dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy".  "W związku z tym Redakcja podjęła decyzję o unieważnieniu tego głosowania" - można przeczytać w oświadczeniu naczelnego radiowej Trójki.

Ta decyzja wywoła falę krytycznych komentarzy, w których rozgłośni zarzucano stosowanie cenzury. Jedną z reakcji na to wydarzenie jest odejście z rozgłośni popularnego prezentera Marka Niedźwieckiego . "W związku z sytuacją, która zaistniała wokół piątkowego notowania listy przebojów Trójki oraz posądzeniem mnie o nieuczciwość w przygotowywaniu audycji, którą prowadzę od ponad 35 lat, kończę współpracę z Programem III Polskiego Radia" - napisał dziennikarz w oświadczeniu opublikowanym w niedzielę.

"Marek Niedźwiecki jest kolejną osobą, która dzisiaj odeszła z Trójki. Nasza Trójka już nie istnieje" - napisał kompozytor Zbigniew Preisner.

Odejście z rozgłośni zapowiedzieli też dwaj inni popularni radiowi prezenterzy: Hirek Wrona i Marcin Kydryński, który taką decyzje ogłosił w niedzielę podczas swojej audycji "Siesta".

Do sprawy odniósł się też wokalista Dawid Podsiadło: "Trudno bez emocji patrzeć na kolejny przykład demolowania kultury[..] Ale jeżeli na dzisiejszej antenie PR3, polityka jest ważniejsza niż muzyka, jeżeli piosenka powoduje powrót najgorszych komunistycznych praktyk, które znam tylko z książek i opowieści, to myślę że moje utwory też nie powinny być grane na tej antenie dopóki twórcza wolność słowa nie wróci na fale Trójki" - napisał na Facebooku Podsiadło.

Zawieszenie współpracy z Trójką ogłosił też Zespół ØRGANEK. "Niegdyś gwarant jakości i wolności artystycznej, dziś, na naszych oczach staje się symbolem dewastacyjnej polityki obecnych władz Polskiego Radia" - napisali muzycy w oświadczeniu.

Podobną decyzję podjęła też wywodząca się ze Szczecina wokalistka Katarzyna Nosowska. "Radiowa Trójka jest dla mnie teraz jak ten kurort po sezonie.. Niech nasze piosenki zabrzmią w niej, dopiero gdy znów przyjdzie lato" - napisała artystka na Facebooku.  

Prezes Polskiego Radia odpiera zarzuty

Zarzuty o stosowanie cenzury odrzuca prezes Polskiego Radia, Agnieszka Kamińska. "Oskarżenia takie są kłamliwe i niesprawiedliwe, gdyż to właśnie redakcja podjęła natychmiastowe działania, by odkryć prawdę i podać ją do publicznej wiadomości. Właśnie po to, aby słuchacze mieli poczucie i gwarancję, że głosowanie odbywa się w sposób absolutnie bezpieczny i uczciwy, w tej sytuacji jedynym słusznym rozwiązaniem było unieważnienie tego notowania przez dyrekcję Programu Trzeciego" - napisała prezeska na Twitterze.

Podobnie jak redaktor naczelny rozgłośni, Agnieszka Kamińska także mówi o wprowadzeniu piosenki spoza listy i ingerencji w kolejność utworów. Zapowiedziała również, że dalsze kroki będą zależeć od wyników sprawdzenia, które ma wykazać czy nastąpiło to w wyniku błędu informatycznego, czy też ingerencji z zewnątrz.

Politycy komentują

Do sprawy odnieśli się też politycy. "Piosenka "Twój ból jest lepszy niż mój" nie jest groźna dla PiS przez groteskowe zamieszanie z listą przebojów. Jest groźna, bo trafia w istotę PiS, który uważa, że wszystko co "jego" jest lepsze. Ból, sort, bohaterowie, moralność, płyn do dezynfekcji. Kazik to boleśnie opisał!" - napisał na Twitterze Tomasz Siemoniak, poseł PO.

Joachim Brudziński, europoseł PiS ze Szczecina, stwierdził na Twitterze, że atakowanie prezesa Jarosława Kaczyńskiego "za to, że w 10-tą rocznicę największej katastrofy jaka spotkała nasz Naród po 1945 roku, złożył wieniec pod pomnikiem swojego brata oraz na Jego symbolicznym grobie na Powązkach jest czymś barbarzyńskim. Nieważne czy krytykują go Tusk, Pani Łepkowska czy Kazik".

Równocześnie jednak Brudziński skrytykował decyzję o zdjęciu informacji z wynikami głosowania na listę. 

(ip)

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

Na zdjęciu: Powodem zamieszania stało się unieważnienie głosowania na Listę Przebojów Radiowej Trójki, na czele której znalazł się nowy utwór Kazika. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Józek Sztalin
2020-05-19 10:09:46
Nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy.Jeśli teraz będzie przejrzyste pod nadzorem głosowanie i liczenie głosów to się dowiemy kto wygrywa.I to jest dobre i to jest pożyteczne.Będzie słychać głos ludu radiowego a nie magików
śpiochy lustracyjne
2020-05-19 10:03:20
Dlaczego tak się boją oświadczeń lustracyjnych?Niewinni nie mają czego się bać
Aga
2020-05-19 10:01:26
Wiem że to ejdżyzm ale czas odmłodzić radio.70 latki niech prowadzą radio dla seniorów młodzi też chcą mieć fun
Janusz
2020-05-19 09:56:51
Jak nie umiom głosować na listę to prezenter im pomaga.Co tu nie rozumieć?Przecież wiadomo że elektorat krzyżyka nie umie na karcie prawidłowo postawić bo się zastanawia czy krzyżyk jest wystarczająco świecki
Człek rozumny
2020-05-19 09:54:41
W stulecie urodzin Wielkiego Polaka,który dał nam wolność także w wymiarze duchowym uznaje się za autorytety moralne prezenterów z radia którzy wysługiwali się komuchom i mają autorytarne lewackie poglądy a nawet byli donosicielami SB.Czy to nie szokuje?W Moskwie otwierają szampany które wysłano im z ...
rozgoryczona
2020-05-19 09:52:36
Wstyd z tymi manipulacjami.Nic dziwnego że nie mogłam zagłosować na Zenka bo był blokowany.I na Dodę.Bo Król i Królowa są tylko jedni.Wstyd
Daria
2020-05-19 08:34:49
Pogarda pisiorstwa wobec Polaków jest niebywała
@show komuna...
2020-05-18 20:56:12
To wasz przekaz dnia z Nowogrodzkiej?
Obserwator
2020-05-18 18:35:25
Zgadza się, nie ma ludzi niezastąpionych, ale są tworzący określony klimat. Ten w tym radiu był. Czy nowi redaktorzy będą lepsi, słuchając obecnie, wątpię. Oczywiście z każdym pokoleniu będą nowe gwiazdy i na to wszyscy liczą, ale czy stare należy wyrzucać w taki sposób??? Naprawdę za lata audycji niebanalnych z muzyką inną niż w wszędzie tym Ludziom nie należy się zwykłe dziękuję. Tylko wy..... stąd bo przychodzą bezmózgi z partii władzy i teraz będzie radio m.... bis, albo tvp disco polo bis z obiektywizmem w j.w. wymienionych gadzinówkach. A my morda w kubeł, bo nam 500+ zabiorą (mi akurat nie zabiorą), ale ludzie tak to widzą, zmiana władzy = mniej pieniędzy i efekt widzimy nawet w tak drobnej sprawie jak radio. Czy naprawdę 500 zł jest tego warte?
Antoni
2020-05-18 17:11:23
Stawiam tezę, że taki Wojciech Mann oraz Niedźwiedzki owszem w swoim fachu byli bez zarzutu, ale nie jest nigdzie powiedziane,że za wszelką cenę mieliby to prowadzić po wsze czasy.Może swoją obecnością zablokowali jeszcze większe talenty w tej dziedzinie . Kto wie ? Może byłoby to jeszcze lepsze radio , może jak stadnina koni zadołuje. Zobaczymy !
Obserwator
2020-05-18 16:51:18
Coś Kolego słabo tą historię znasz, drzewniej, można było głosować na każdy utwór, który był na antenie, lista propozycji weszła później. Niemniej o nie jest głównym problemem. Problem to to, że wprowadzono cenzurę i zamordyzm w sposób tak chamski, że w każdym normalnym kraju po całej instytucji polskiego radia tylko pióra by zostały, a pani prezes nie mogłaby być nawet sprzątaczką. Społeczeństwo się boi nie zaprotestować tylko stracić 500+ i to jest najbardziej żałosne.
do Obsrywatora
2020-05-18 16:08:47
„Od początku istnienia Listy Trójki słuchacze mogą głosować wyłącznie na utwory, które są w tak zwanych propozycjach do listy przebojów. Te propozycje są układane przez Niedzwiedzkiego, do którego kilka lat temu dołączył Baron. Słuchacze nie mieli nigdy możliwości wpływać na ich kształt. Są to wyłącznie decyzje prowadzących, którzy przy ich układaniu kierowali się swoimi, nietransparentnymi kryteriami i motywami (…) Oznacza to prawdopodobnie, że podjął decyzję o odejściu z Trójki i chce to zrobić w nimbie męczeństwa. Bo przecież wiadomo, że taka zagrywka nie zdarzyłaby się z piosenką Zenka i chodziło tylko i wyłącznie o zadymę antykaczyńską. Podobnie zachowywał się na antenie Mann przed odejściem z tej stacji.
Obserwator
2020-05-18 15:20:55
Za 500+, większość ma partia która w normalnym społeczeństwie byłaby marginesem marginesu. Trzeba przyznać, że tani się da ten naród kupić. Wycinanie trójki niestety trwa już jakiś czas a obecna szefowa radia i "dyrektor" trójki skompromitowani do cna już tylko zgaszą światło, a było czego posłuchać
Figo
2020-05-18 14:26:20
Najnowsze wieści to takie, że Platforma i Kodziarze upatryją nadzieje w " Czaskowskim " . Dobry wybór . Sympatycy totalnej opozycji właśnie Wasz pociąg ustawia się na torach . Wsiadajcie proszę , wsiadajcie masowo, zaślepieńcy i obłudnicy.Pakujcie swoje pop....ne Ego i w podróż . Nie macie pojęcia ,że ten tor jest donikąd i czeka Was totalna wyp..lka . Wsiadajcie i ujadacie , soki z buraka i inne łajdactwo . Zabieracie ze sobą Monikę Olejnik i jej szemrane towarzystwo.Te chamstwo od zrytych beretów,te ogłupione Nową Erą towarzystwo Bogów dla siebie . Przecież możecie wszystko , co umysł wymyśli. Wsiadajcie i w drogę do NIKĄD na złamanie karku .Poszli precz ! , ale już... , Wasz koniec tuż tuż.
proste rozwiązanie
2020-05-18 14:00:41
TVP i Polskie Radio powinny zostać jak najszybciej sprywatyzowane, tylko wtedy uniezależnią się od pisowskiego reżimu.
do @ Janusza i "januszy"
2020-05-18 12:12:33
Ta teoria spiskowa...ma sens i nawet duże prawdopodobieństwo..."w polityce nie ma przypadków,ani pożytecznych zbiegów okoliczności... Najpierw pompowany do nieprzytomności Muniek Staszczyk i jego "Pola"...teraz ten szajs... Ciekawe...:-))
prawo PiS
2020-05-18 11:43:23
Tylko dyktator Kaczyński ma prawo chodzić po cmentarzu. Reszta Polaków ma siedzieć w domach.
Janusz
2020-05-18 09:33:29
Jeżeli pisiory dla kaczyńskiego cenzuruja popową listę przebojów to wyobraźmy sobie co zrobią z wynikiem wyborów prezydenckich. UNIEWAŻNIĄ i osadzą bez zadnego trybu maliniaka.
kibic
2020-05-18 08:47:28
Pogoń jedzie do Opalenicy
WSI-Trójka
2020-05-18 08:42:59
RadiowaTrójka skończyła się w 1982, kiedy Andrzej Turski spacyfikował ją w stylu przypominającym memorandum Waltera, którym zachwycał się Jerzy Urban. Wtedy właśnie do Trójki trafili m. in. Monika Olejnik - „Stokrotka” czy Marek Niedźwiecki,TW „Bera”,który teraz z niej odchodzi po raz kolejny, pierwszy gdy chciano od niego ożwiadczenia lustracyjnego.
W końcu.
2020-05-18 08:38:56
Marek Niedźwiecki, zarejestrowany jako tajny współpracownik komunistycznej bezpieki o pseudonimie „Bera” odchodzi z publicznego radia. Jego dokumenty zostały zniszczone przez bezpiekę 17 stycznia 1990 r., tuż przed rozwiązaniem SB - źródło: @niezaleznapl https://twitter.com/polsatnewspl/status/1261767539731959808 …
Show komunistycznych szpicli.
2020-05-18 08:35:40
Kilku szpicli komunistycznej bezpieki już wcześniej zaplanowali odejść do innego radia , ale teraz jest taki zwyczaj , aby robić z tego wielkie wydarzenie medialne dla lewackiej TVN i Wyborczej. Sfałszowali wyniki listy przebojów i zrobili show na całą Polskę. Brak lustracji i dekomunizacji w Polsce to wielki błąd. Ci ludzie powinni wylecieć z publicznych mediów już 1990 roku.
Staszek Gie
2020-05-18 08:35:12
ODCHODZENIA.....PO raz kolejny..... Niedźwiecki chciał odejścia z trójki jego prawo. Jak trzeba było złożyć oświadczenie lustracyjne też odszedł.
Alicja
2020-05-18 07:38:11
Normalnie komuna wróciła.Cenzura. No tak, trójka to nie stacja komercyjna tylko radio państwowe no i jak w tvp tylko jedna, słuszna linia, czyli cenzura na całego. Ci co kiedyś ponoć walczyli z komuną wybierają teraz ten system do rządzenia i mają swoich fanów (a może i fanatyków). Kiedy ludzie w końcu się obudzą...
guciuZ
2020-05-18 05:41:14
Z muzyką na ustach radio w ręku muzyka gra.
Dumny, tak jak ty mówił Jaruzelski wprowadzając stan wojenny.
2020-05-18 01:53:01
Nauka nie idzie w las, tylko w pisimózg.
Antoni, jaki ty masz zryty pisowski czerep.
2020-05-18 01:51:55
Typowy patopisowski mental. Nieuleczalne,
pfffff
2020-05-18 00:36:28
Oj tam, oj tam. Jeden agent "Balbina" obraził się na liste przebojów innego agenta. Dziecinada.
komedianci
2020-05-18 00:00:57
Złogi po komunie same się usuwają. Pora na emeryturę i zrobić miejsce młodym. Może wreszcie Trójki da się znów posłuchać.
gdf
2020-05-17 23:09:54
Dlaczego nie gra ekstraklasa oto jest pytanie?
Sewer
2020-05-17 23:04:20
Jutro o tym nikt nie będzie pamiętał że ktoś tam odszedł bo się odważył na jakiś głupi gest mając zagwarantowane miejsce pracy i miękkie lądowanie.Ważne że od jutra działają fryzjerzy i kosmetyczki.To jest ważne.
abc
2020-05-17 21:55:11
Repolonizacja mediów jest koniecznoscia.W Niemczech Anglicy chcieli przejąć jedna gazete krzyk był niewyobrażalny,imusieli się wycofać.W Polsce przeszlo 9o% należy do nich.Najwieksza partia WSI 24 należy do miliarderow /rosyjskich zydow z Ameryki/
Myśl
2020-05-17 21:41:04
Mało jest gorszych rzeczy od nadgorliwości i nadusłużności poddanych władcy. Trójkę zaprowadzili na szafot. Media rządowe, opłacane z naszych pieniędzy mają być wyłącznie tubą propagandową aktualnej władzy. Po komentarzach widać, że farma rządowych trolli ma się dobrze. Pan Antoni jest natomiast zwolennikiem zaostrzenia komunistycznych metod zarządzania społeczeństwem, przywracanych systematycznie przez PIS+. Niektórych ludzi ciągnie do niewoli i wiernopoddaństwa, byle tylko władza była dla nich łaskawa.
Polak
2020-05-17 21:39:06
Lewactwo i zdrajcy won! Na waszej obłudzie głupcy z PO już się wszyscy poznali!
Hh
2020-05-17 21:36:49
PO to zdrada fałsz malwersacje złodziejstwo głupota chamstwo smród i kłamstwo. Nie chcemy tego gów na w Polsce!
Czekam
2020-05-17 20:58:06
Kiedy pisowcy podadzą wyniki głosowania z 10 mają?
PO - partia kapusiów.
2020-05-17 20:36:50
Marek Niedżwiecki i Monika Olejnik to zarejestrowani przez komunistyczną bezpiekę tajni współpracownicy. Nie dajcie się nabrać na tą nazwę. To byli tak naprawdę zwykli donosiciele i kapusie. Donosili na swoich kolegów i koleżanki z Trójki , donosili na swoich sąsiadów itd. Bardzo szkodzili im w ten sposób, blokowali awanse , podwyżki pensji , rozbijali rodziny. Bezpieka takie donosy wykorzystywała bezlitośnie. To była antypolska działalność kapusiów. W lewackiej i neokomunistycznej III RP , kapusie są bohaterami dla komunistów z telewizji TVN , Gazety Wyborczej czy radia Zet. Kontynuuje te tradycje antypolskiego donoszenia Platforma Obywatelska i Lewica. Teraz donoszą do Niemiec , czyli pośrednio do Rosji. To byłby dramat dla Polski , gdyby prezydentem został kapuś z Platformy o komunistycznym rodowodzie.
krótko
2020-05-17 19:20:34
PiS stanął przeciwko Polakom więc skończą jak PZPR
do itd i Olaboga
2020-05-17 19:02:53
Lepiej być TW niż pisowcem. Nie ma dziś w Polsce większego szamba niż PiS.
Czas na zmiany
2020-05-17 18:59:26
Dyktator Kaczyński jest symbolem upadku Polski. Czas na zmianę władzy w Polsce. Duda i Morawiecki muszą odejść.
Olek
2020-05-17 18:54:11
Codziennie stawiam sobie pytanie czy pisowskie payace mogą się jeszcze bardziej ośmieszyć i odpowiedź zawsze jest twierdząca
Parówa
2020-05-17 18:49:40
Który to raz Niedźwiecki odchodzi i dokąd odchodzi? Może spotka innych co odeszli może z tym Kamilem co jeździ na nawigacji się spotkają w nowym wydaniu
Diakon
2020-05-17 18:48:02
Ta cała hucpa z rzekomą cenzurą w radio to zasłona medialna dla 100 lecia urodzin Jana Pawła II. Takiego Manna czy innego Niedźwieckiego nie obchodzi JPII ani wolność od komunizmu.Oni nadawali w stanie wojennym i za Jaruzela i Kiszczaka.A w TV wtedy występowali Tumanowicz i ekipa w mundurach szeregowych.Takie ich wolności umiłowanie,a wtedy robotników tłukli pałami albo torturowali jak Jurka Popiełuszkę.
Upadek demokracji po raz 23429
2020-05-17 18:45:11
No ale że jeszcze upadek wolności, Our Freedem is Over!To brzmi melodramatycznie. Prawda jest taka że nasi odchodzący robią sobie reklamę bo otwierają prywatne radio.Przecież w wolnym i demokratycznym kraju można sobie robić swoje radio,nieprawdaż?
Antoni
2020-05-17 18:14:15
Niedźwiedzki zna się na muzyce i tym się powinien zajmować.Jak większość UB-eków postanowił się postawić !. Won zbrodniarzu . Wszystkich, którzy się nie nawrócą wywalać na bruk, tak samo jak Komuniści w stanie wojennym wywalali z pracy dobrych , ale inaczej myślących działaczy opozycyjnych.30 lat po przemianach i dalej w Sądach nie ma sprawiedliwości, bo przygłupawy starzec Strzembosz uznał,że Wymiar Sprawiedliwości sam się oczyści. Dzisiaj widać jak się oczyścił.! Wylewać na zbitą mordę i jak UB-kom obniżać świadczenia do najniższej krajowej.Następcom Komuny i ich zwolennikom gwiazdę czerwoną na czoło , aby było widać z daleka Kto zacz ?
OLaboga
2020-05-17 18:04:07
MAREK NIEDZWIECKI --- TW BEZPIEKI O PSEUDONIMIE ""BERA"" niech te stare dziadki leśne odchodzą jak najszybciej ,mam na myśli Manna,Wrone jak również tego nieszczęsnego Czabanskiego.CZas na młodych.
@ zed
2020-05-17 18:00:57
Platforma Obywatelska i SLD zabrało chorym na raka , serce i płuca 250 miliardów złotych z kradzieży podatku VAT i podarowała te gigantyczne pieniądze swoim biznesmenom i Niemcom. Nie chcę takiego prezydenta Trzaskowskiego.
Wielkie kariery donosicieli komunistycznej bezpieki.
2020-05-17 17:54:24
Komuniści po ogłoszeniu stanu wojennego wyrzucali tysiące przyzwoitych ludzi z pracy. Tak było też w radiowej Trójce. W ich miejsce przyjmowano swoich. W 1982 roku pracę w Trójce zaczęła córka oficera komunistycznej bezpieki - Monika Olejnik i TW czyli tajny informator komunistycznej bezpieki - Marek Niedżwiecki. Nie obchodzi mnie , że Niedżwiecki zna się na muzyce. Ważniejsze jest to , że donosił na swoich kolegów. W ogóle , w III RP donosiciele bezpieki zrobili wielkie kariery. Dopiero po 25 latach lewackiego terroru PIS doszedł do władzy w 2015 roku i robi porządki. Moim zdaniem za wolno.
itd
2020-05-17 17:33:13
Ten caly Niedzwiecki przybyl do tego radyjka jak już trwal czwarty miesiąc stanu wojennego wprowadzony przez czewrwonego zbrodniarz jaruzela/z malej litery/Wiekszosc ludzi bojkotowalo te przekaziory.Okazuje się ,ze ten jegomość był TW bezpieki/BRAWO TY ! brawo Ja!/
POdtek katastralny
2020-05-17 17:11:40
decyzja zarządu trójki to obciach , ale robienie bohatera z niedżwickiego i przypisywanie tej decyzji Dudzie to okłamywanie ludzi.Dobrym posunieciem byłoby zwolnienie np szefa trójki bo jak widac nie nadaje się.
Zapamiętaj
2020-05-17 16:57:43
Głosując na Dudę głosujesz na państwo totalitarne
Aneta
2020-05-17 16:10:23
Andrzej Duda stoi obecnie po stronie sił które wypuszczają policję z gazem łzawiącym na Polaków prowadzących swoje firmy. Ten prezydent jest do natychmiastowej zmiany.
Ehh
2020-05-17 15:53:33
PiSkomuna w pełnej krasie
zed
2020-05-17 15:45:28
Andrzej Duda zabrał chorym na raka 2 miliardy złotych właśnie po to by podarować je tym cenzorom. Nie chcę takiego prezydenta jak Duda.
@Dumny
2020-05-17 15:41:50
PELNA ZGODA TAKIEJ WOLNOSCI TO NIGDY W POLSCE NIE BYLO>POLICJANCI POWINNI BRAC PRZYKLAD Z KOLEGOW Z NIEMIEC,FRANCJI,KATALONI NIEMOWIAC JUZ O USA>
cdn
2020-05-17 15:36:05
Trzaskowski to taki nowy Slawcio Nowak/kolekcjoner drogich zegarkow,ktory jako minister transportu nie wiedział,ze w Gdansku nie ma możliwości odbioru gazu skroplonego/Pelen podziw dla dzialan policji mimo prowokacji kodziarzy,ubywateli prl udających przedsiebiorcow i tego całego Burego/to nazwisko to obciach bo proces członka psl i tego ''dobrego''krs nigdy się nie skończy z wiadomych wzgledow.
weger
2020-05-17 15:31:31
Pisiorstwo kompromituje się na każdym kroku - najpierw puszczają policję by pobiła polskich przedsiębiorców, a teraz jeszcze cenzura polskich artystów. To jest antypolski rzad.
Bunt lewactwa w Trójce i "niezawodny" Brudziński
2020-05-17 15:25:32
Co za problem , teraz niech to całe zakłamane lewactwo prowadzi listę przebojów w lewackim radiu Zet lub komunistycznym Tok FM. Tam się tylko pluje na prawicę. Brudziński jak zwykle jest po stronie lewactwa. Spółki skarbu państwa i urzędy w zachodniopomorskiem obstawione przez lewaków zarabiających wielką kasę , Wieczorek z SLD zarabia 23 tys. zł w państwowej Enei jako konsultant i Brudziński go nie wyrzucił. Jako minister Brudziński ścigał tylko prawicowych internautów. Komendant Kaczyński wysłał go na boczny tor. Niech sobie zarobi , ale niech trzyma się z dala.
cires
2020-05-17 15:22:28
wstyd pisowcy, zachowujecie się gorzej niż komuniści
Dumny
2020-05-17 15:09:33
Totalni i kodziarze znaleźli sobie ałtorytety, Kazik i Czaskowski, he, he, he ... Mam nadzieję, że Pan Prezes nie pozwoli dawać się bezkarnie tak podle obrażać i szybko zrobi z tym bałaganem porządek. Naród chce spokoju i wyboru Pana Prezydenta Dudy, a nie awantur na ulicach i ciągłych prowokacji tzw. opozycji.
PiSyF
2020-05-17 14:36:36
Cenzura powróciła. Komuniści z PiS wiernie kroczą ścieżką swoich idolów z PZPR. Mamy już cenzurę, brutalne rozpędzanie zgromadzeń publicznych przez oddziały ZOMO, masowy dodruk pieniądza, upartyjnione sądy i prokuraturę, telewizję która zawsze powie jedyną słuszną pisowską prawdę nawet jeżeli z prawdą nie ma ona nic wspólnego. Polacy czekają jeszcze na kartki na mięso i będzie idealny pisowski komunistyczny raj.
Waren
2020-05-17 14:21:20
Przecież to oczywista oczywistość, że ból Słońca Żoliborza jest lepszym bólem, niż ból każdego innego Polaka. I nikt nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne.
hehe
2020-05-17 14:09:26
Czyżby dyktatora Kaczyńskiego zabolała prawda
PiS to cyrk
2020-05-17 13:59:35
To jest już totalna kompromitacja pisowskiego reżimu.
abc
2020-05-17 13:46:06
Ach ten "Brudzio". Jest za, a nawet przeciw.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA