Środa 28 września 2022r. 
REKLAMA

Próba samospalenia w pobliżu kancelarii premiera

Data publikacji: 2019-04-30 16:31
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-01 09:39
Próba samospalenia w pobliżu kancelarii premiera
 

W Al. Ujazdowskich w pobliżu budynku Kancelarii Prezesa Rady Ministrów doszło do próby samospalenia się mężczyzny - poinformowała warszawska straż pożarna. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, sytuacja została już opanowana, a mężczyzna był przytomny. Został przekazany pogotowiu ratunkowemu.

Jak poinformował kpt. Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, strażacy odebrali zgłoszenie o zdarzeniu ok. godz. 13.40, a na miejsce wysłano trzy zastępy państwowej straży pożarnej.

"Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że osoba dokonała samopodpalenia" - powiedział. Jak podkreślił kpt. Kapczyński, gdy straż przybyła na miejsce, ogień został już ugaszony.

Po zdarzeniu mężczyzna został przekazany pogotowiu ratunkowemu. Zgodnie z informacjami warszawskiej straży pożarnej był przytomny i zachował czynności życiowe.

Zdarzenie potwierdził kom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy KSP. - W Łazienkach doszło do samopodpalenia osoby. Mężczyzna ten został zabrany do szpitala. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują funkcjonariusze z Komendy Stołecznej Policji i śródmiejskiej Komendy Rejonowej Policji – poinformował  Marczak.

(pap)

Fot. PAP/Marcin Obara

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

A byl trzezwy
2019-05-01 00:17:49
Ten "Kamikadze"... ?
stary już jestem,
2019-04-30 20:52:08
ale jeszcze pamiętam gdy "jajcarze" Smoleń i Laskowik o wypadku samsospalenia "wicowali"; - gdyby mu wcześniej odbiło to mógł by robić za knota na Olimpiadzie (Moskwa 80)....Chciał, ale mu nie wyszło tak jak tow. Gierkowi...P.S - oglądał tylko TVP w domu?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA