Piątek, 19 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Tragedia w Mieszkowicach. Czy to było samospalenie?

Data publikacji: 15 października 2018 r. 16:38
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:22
Tragedia w Mieszkowicach. Czy to było samospalenie?
 

W poniedziałek (15 października) około godziny 13.00 policja i straż pożarna interweniowały w jednym z budynków wielorodzinnym w Mieszkowicach. Na miejscu znaleziono ciało ponad sześćdziesięcioletniej kobiety. Kobieta najprawdopodobniej spłonęła żywcem. Do późnych godzin popołudniowych na miejscu tragedii trwały czynności prowadzone tak przez policję jak i prokuratora.

Okoliczności zdarzenia w budynku przy ul. Kościelnej w Mieszkowicach są bardzo niejasne. Wiadomo jedynie, że ciało kobiety odnalezione zostało na klatce schodowej. Wszystko wskazuje na to, że kobieta zginęła w płomieniach.

W Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie nie potwierdzono informacji podawanej przez niektóre media, że przyczyną śmierci było samospalenie. W komisariacie policji w Chojnie natomiast, któremu podlega posterunek w Mieszkowicach dowiedzieliśmy się jedynie, że za wcześnie jest mówić o przebiegu zdarzeń i okolicznościach śmierci ofiary. Nie udało się bowiem ustalić, czy byli świadkowie dramatycznych wydarzeń poprzedzających śmierć kobiety.

(r.c.)

Fot. Mirosław Winconek

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jak na razie
2018-10-15 23:55:41
Wersji moze byc kilka... z ktorych tylko 1-na bedzie Prawdziwa !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA