czwartek, 28 maja 2020.
Strona główna > Kraj > Greta Thunberg w Bełchatowie. Pojawiła się z ekipą filmową

Greta Thunberg w Bełchatowie. Pojawiła się z ekipą filmową

Greta Thunberg w Bełchatowie. Pojawiła się z ekipą filmową
Data publikacji: 2020-01-20 14:10
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-22 13:32
Wywietleń: 1183 438818

Elektrownia w Bełchatowie emituje najwięcej dwutlenku węgla w Europie. Nic zatem dziwnego, że szwedzka aktywistka pojawiła się w tym miejscu razem z filmowcami.

Elektrownia Bełchatów emituje ponad tonę CO2… na sekundę. Do tego należy dodać ilość metali ciężkich wypuszczanych do atmosfery i otrzymamy jeden z najbardziej szkodliwych zakładów energetycznych w Europie.

Nie dziwi więc obecność w tym miejscu Grety Thunberg. Jak zauważa WP.PL, szwedzka aktywistka ekologiczna jest aktywna w mediach społecznościowych i wiadomo, że jest w Polsce od 14 stycznia.

Prawdopodobnie zobaczymy młodą Szwedkę w jakiejś proekologicznej produkcji. Na razie jednak wszelkie szczegóły dotyczące jej wizyty są objęte tajemnicą.

Źródło: WP.PL

Fot. pixabay

Komentarze

many
Wspaniała dziewczyna - bez tipsów, gołej dupy, z wielką empatią dla środowiska naturalnego. Prymitywne organizmy nie lubią takich osób.
2020-01-22 13:13:16
Ekolog
1% Australii to ile to powierzchni Polski, geniuszu ?
2020-01-22 08:54:19
pasierb Janka Burego
Gretynizm bywa zaraźliwy na placu Ładamowicza zbierają od czasu do czasu na sabaty ale za nic nie chcą zbierać śmieci,wyeliminość ślad węglowy poprzez zmniejszenie częstotliwości oddychania i wyłączenia smartfonów aby nie zżerać węglopochodnego prądu
2020-01-22 08:01:46
gość
A odpowiednie służby w Polsce sprawdziły czy nie jest na wagarach?Bo przecież trwa rok szkolny?Jest osobą niepełnoletnią,więc powinna przebywać pod opieką rodziców lub osób prawnie do tego wskazanych.Chyba że w Szwecji obowiązuje inne prawo??Ale przebywa na terenie Polski więc te sprawy powinny być sprawdzone!Ludziska dajcie sobie spokój!))))))))
2020-01-22 05:13:12
Do Ekolog
Spłonął 1 % Australii geniuszu. Sprawdź sobie i nie daj sobą manipulować.
2020-01-21 15:22:22
@Ekolog
Ta młoda ma zaburzenia psychiczne podobnie jak większość pseudo ekologów!
2020-01-21 11:12:15
Ekolog
Młoda robi dużo dobrego, dzieciaki idą w jej kierunku, więc może nie spłoniemy jak Australia.
2020-01-20 23:21:53
hahaha
5 elektrowni produkujących najwięcej CO2 w UE 0 Bełchatów na 1 miejscu z 37.18 mln ton CO2 ale kolejne 4 miejsca to elektrownie w Niemczech łącznie emitujące ponad 110 milionów ton CO2 rocznie... reszta listy wygląda podobnie - Niemcy i długo nic...
2020-01-20 21:52:19
@Janek bury
How Dare You?!
2020-01-20 19:31:10
Janek bury
Kiedy te biedne ,zagubione,wykorzystywane przez dorosłych dziecko chodzi do szkoły?
2020-01-20 17:58:18