piątek, 29 maja 2020.
Strona główna > Kraj > Frasyniuk prawomocnie uniewinniony ws. wprowadzenia w błąd policjanta

Frasyniuk prawomocnie uniewinniony ws. wprowadzenia w błąd policjanta

Frasyniuk prawomocnie uniewinniony ws. wprowadzenia w błąd policjanta
Data publikacji: 2019-01-03 17:15
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-20 22:55
Wywietleń: 2838 369856

Sąd Okręgowy w Warszawie prawomocnie uniewinnił w czwartek Władysława Frasyniuka od zarzutu wprowadzenia w błąd policjanta "co do tożsamości własnej osoby" – przekazał w czwartek obrońca Frasyniuka mec. Piotr Schramm.

W końcu sierpnia 2018 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia uniewinnił Frasyniuka od zarzutu wprowadzenia w błąd policjanta "co do tożsamości własnej osoby" w związku z incydentami podczas obchodów miesięcznicy smoleńskiej w czerwcu 2017 r. Frasyniuk legitymowany wówczas przez policjanta przedstawił się jako "Jan Józef Grzyb". Jak powiedział mec. Schramm, w czwartek sąd okręgowy – jako druga instancja – utrzymał to uniewinnienie.

– Cieszymy się z tego, że to jest pierwsza prawomocnie zakończona wyrokiem uniewinniającym rozpoznana merytorycznie sprawa w związku z wydarzeniami z 10 czerwca 2017 r. – powiedział obrońca Frasyniuka. Jak zaznaczył mec. Schramm, sąd okręgowy w czwartek podtrzymując uniewinnienie zaznaczył m.in., że "fakt dosyć późnego poinformowania legitymowanego Frasyniuka o konsekwencjach braku podania danych stanowi przesłankę do uznania bezzasadności obwinienia".

– Ten wątek podnosiliśmy również przed sądem pierwszej instancji, ale w uzasadnieniu sąd rejonowy nie rozwinął go w uzasadnieniu, opierając się wtedy na innych wątkach – wyjaśnił adwokat.

Sąd rejonowy w uzasadnieniu sierpniowego orzeczenia wskazywał, że z analizy dowodów w sprawie, w tym zeznań policjantów oraz wyjaśnień samego obwinionego nie wynika, aby Frasyniuk w ogóle miał zamiar wprowadzenia policjanta w błąd poprzez podanie fałszywych danych.

– Nie da się przyjąć, żeby ktokolwiek racjonalny mógł liczyć na to, że funkcjonariusze uwierzą w to, co mówi obwiniony – zaznaczał sąd.

SR ocenił wówczas ponadto, że postępowanie i występowanie z oskarżeniem w tej sprawie "nie było celowe".

– Sąd zwraca uwagę, że na gruncie spraw o wykroczenia nie obowiązuje, tak jak w Kodeksie postępowania karnego, zasada legalizmu, tzn. organy nie mają obowiązku wnoszenia i popierania oskarżenia w każdej sprawie, gdzie stwierdzono popełnienie czynu zabronionego – przypominał wtedy sąd.

* * *

To niejedyna sprawa Frasyniuka w związku z wydarzeniami z 10 czerwca 2017 r. Od listopada 2018 r. przed warszawskim sądem rejonowym toczy się proces karny Frasyniuka. W procesie tym opozycjonista z czasów PRL oskarżony jest o naruszenie nietykalności dwóch umundurowanych policjantów policjantów podczas wykonywania czynności – popchnięcia rękami, przepychania i kopnięcia jednego z tych policjantów.

– Nie kopnąłem policjanta, to absolutnie nieprawdziwy, wymyślony fakt – mówił Frasyniuk podczas pierwszej rozprawy. Zaznaczał, że jego zachowanie z chwili zdarzenia można określić jako "bierny opór". Kolejny termin rozprawy w tej sprawie karnej wyznaczono na 25 stycznia.

Ponadto, niezakończona pozostaje jeszcze jedna ze spraw wykroczeniowych, w której obwiniony jest Frasyniuk. Warszawski sąd okręgowy uchylił bowiem na początku października umorzenie sprawy, w której jest on obwiniony o wykroczenie blokowania marszu smoleńskiego 10 czerwca 2017 r. Sprawą ponownie zajmie się sąd rejonowy, który w związku z uchylonym umorzeniem będzie musiał rozpoznać ją merytorycznie. Nie ma jeszcze terminu rozprawy.

(pap)

Fot. Twitter/wfrasyniuk

Komentarze

@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Niczego nie zauważyłeś bo za bardzo jesteś zadufany i uwierzyłeś w wyższość własnego nacji - a miedzy naszymi nacjonalizmami jest fundamentalna różnica - w twoim nacjonalizmie i związanej z nim strategi przetrwania świństwo i niemoralność nie są niczym zdrożnym - w przeciwieństwie do polskiego nacjonalizmu i dlatego nigdy nie będziesz Polakiem tak Polakami nie byli twoi rodzice i ich przodkowie. Świetnie rozumiem dlaczego kłamiesz i dlaczego chcesz by inni żyli w kłamstwie - podobnie jak twoi rodzicie uważasz że niekoniecznie trzeba być przyzwoitym człowiekiem i że dopuszczasz przetrwanie nawet za zbrodni a ponieważ nie chcesz by postrzegano cie jak świnie to z prób ześwinienia innych uczyniłeś modus operandi swojej aktywności życiowej. Dlatego dobierasz tak a nie inaczej swoje autorytety, to ludzie którzy na jakimś etapie swojego życia poszli na kompromis z własnym sumieniem, niektórzy w epizodzie inni przez całe swoje życie byli świniami np Geremek będący komunista z oportunizmu przez cale swoje życie a na stare lata zwyczajnie polonofobem. Tak wiec ci których wymieniasz pozostaną bohaterami dla takich jak ty na równi z Pawlikiem Morozowem... to wasza naturalna ekosfera - kolaboracja, zdrada, zaprzaństwo... Bzdur o sędziach którzy muszą być niedemokratycznie wybierani żeby móc kontrolować demokratyczne wybierane władze komentować nie będę... takimi wpisami obnażasz swoją nędze moralną i intelektualną kalecząc przy tym nieustannie język polski. UE niedługo zdechnie, doprowadza do jej rozpadu Niemcy i Francja które nie potrafią utemperować swojego nacjonalizmu - to tylko kwestia czasu. A tę aintelektualną wymianę zdań zakończę cytatem z Leszka Jażdżewskiego:"...dlatego że po kilku godzinach zapasów ze świnią w błocie orientujesz się w końcu, że świnia to lubi” - doszedłem do tego samego wniosku - to charakterystyczne dla twojej grupy - uwielbiacie się taplać w błocie i fekaliach, ja nie i dlatego nie będę uczestniczył w tej polemice - uprawiaj dalej swoje skatologiczne tromtadracje głosząc skatologiczne peany na rzecz swoich błotno-fekalicznych bohaterów i innych świń.
2019-07-20 22:55:02
Zauważyłem, że w ostatnich twoich postach pod innymi newsami jesteś już bardziej cywilizowany.Widzisz,warto posłuchać.
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o kontynuowaniu antynacjonalistycznej terapii pamiętając przy tym o największych osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-05-21 23:12:52
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
W wielu demokratycznych państwach wybiera się sędziów bezpośrednio bądź pośrednio w demokratycznych wyborach, również w wielu demokratycznych państwach wyborcy kontrolują władzę sędziowską a także często to naród przez swoich przedstawicieli bezpośrednich decyduje o winie oskarżonego, trzeba też wspomnieć że w wielu państwach sędzia nie ma immunitetu a dożywotni immunitet to kuriozum. W Polsce doprowadziliśmy do patologi w której fakt ukończenia studiów oraz zdania egzaminu skutkuje dożywotnim tytułem i dożywotnim immunitetem - to skrajna forma patologii władzy. Bezkarni sędziowie z przywilejami niedostępnymi nikomu innemu bez żadnej kontroli źródła władzy czyli Narodu (art 4 Konstytucji RP) sprzeniewierzający się tak często zasadzie sprawiedliwości społecznej (Art 2 Konstytucji RP). A poza tym - Medice curate ipsum. Jeśli szukasz nacjonalizmu to polecam wyprawę do Izraela tylko uważaj - zwalczając SYJONIZM (czyli NACJONALIZM) jesteś ANTYSEMITĄ a do tych się tam strzela. 1. Obecna władza sędziów nie ma charakteru demokratycznego, jest z definicji art 4 Konstytucji RP sprzeczna z demokratycznym charakterem państwa i jest zwyczajnie uzurpatorska. Poza tym władza sędziów jest zdegenerowana i zwyrodniała jak każda władza która nie podlega kontroli. Nie zmienia tego żadne zaklęcia czy skatologiczna sofistyka przypominająca najlepsze lata dialektyki bolszewickiej 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik, Kuroń i wielu innych, są i pozostaną bohaterami dla zdrajców okrągłostołowych, agentów, szpicli i całej szeroko pojmowanej "komuny" - są ludźmi którzy odebrali Polsce szanse na bycie państwem praworządnym i sprawiedliwym - to oni ponoszą bezpośrednią odpowiedzialność za to że zbrodniarze komunistyczni nie zostali ukarani. 3. Jesteś złodziejem bo kradniesz czyjąś pracę intelektualną (kodeks karny i ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych), co do kradzieży prawdy patrz pkt 2. 4. Bełkot nowomowy partyjnej z czasów PRL napisanej nieporadną polszczyzną - typowe dla "michnikowszczyzny". Powodzenia w twoich kąpielach w szambo i antysemityzmie. Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-05-18 16:10:50
W żadnym demokratycznym kraju sędziów nie wybiera naród, ale nacjonaliści tacy jak ty, chcieliby aby tak było. Aberracja.
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o kontynuowaniu antynacjonalistycznej terapii pamiętając przy tym o największych osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-05-09 23:59:28
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Medice curate ipsum. Jeśli szukasz nacjonalizmu to polecam wyprawę do Izraela tylko uważaj - zwalczając SYJONIZM (czyli NACJONALIZM) jesteś ANTYSEMITĄ a do tych się tam strzela. 1. Obecna władza sędziów nie ma charakteru demokratycznego, jest z definicji art 4 Konstytucji RP sprzeczna z demokratycznym charakterem państwa i jest zwyczajnie uzurpatorska. Poza tym władza sędziów jest zdegenerowana i zwyrodniała jak każda władza która nie podlega kontroli. Nie zmienia tego żadne zaklęcia czy skatologiczna sofistyka przypominająca najlepsze lata dialektyki bolszewickiej 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik, Kuroń i wielu innych, są i pozostaną bohaterami dla zdrajców okrągłostołowych, agentów, szpicli i całej szeroko pojmowanej "komuny" - są ludźmi którzy odebrali Polsce szanse na bycie państwem praworządnym i sprawiedliwym - to oni ponoszą bezpośrednią odpowiedzialność za to że zbrodniarze komunistyczni nie zostali ukarani. 3. Jesteś złodziejem bo kradniesz czyjąś pracę intelektualną (kodeks karny i ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych), co do kradzieży prawdy patrz pkt 2. 4. Bełkot nowomowy partyjnej z czasów PRL napisanej nieporadną polszczyzną - typowe dla "michnikowszczyzny". Powodzenia w twoich kąpielach w szambo i antysemityzmie. Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-05-03 17:21:56
Dobrze, że poddałeś się antynacjonalistycznej terapii, tak jak zamierzałem, dałeś się wciągnąć. Bądź pewny, efekty przyjadą.
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o kontynuowaniu antynacjonalistycznej terapii pamiętając przy tym o największych osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-05-01 02:24:25
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Nieustannie mylisz się bezmyślnie powtarzając alogiczne komunały - nie wiem czy to wynik wrodzonych deficytów intelektualnych czy może ideologicznego obskurantyzmu - do tego fascynacja ekskrementami... ale to niech już specjaliści ci pomagają - na mnie nie licz. Jeśli szukasz nacjonalizmu to polecam wyprawę do Izraela tylko uważaj - zwalczając SYJONIZM (czyli NACJONALIZM) jesteś ANTYSEMITĄ. Tak, tak, wiem, dalej tego nie zrozumiesz w swym serwilizmie, mentalnym ograniczeniu i zwyczajnych kompleksach. 1. Obecna władza sędziów nie ma charakteru demokratycznego, jest z definicji art 4 Konstytucji RP sprzeczna z demokratycznym charakterem państwa i jest zwyczajnie uzurpatorska. Poza tym władza sędziów jest zdegenerowana i zwyrodniała jak każda władza która nie podlega kontroli. Nie zmienia tego żadne zaklęcia czy skatologiczna sofistyka przypominająca najlepsze lata dialektyki bolszewickiej 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik, Kuroń i wielu innych, są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP - zdrajców okrągłostołowych, agentów, szpicli i całej szeroko pojmowanej "komuny" - są ludźmi którzy odebrali Polsce szanse na bycie państwem praworządnym i sprawiedliwym - to oni ponoszą bezpośrednią odpowiedzialność za to że zbrodniarze komunistyczni nie zostali ukarani. I chyba większość Polaków mogłoby tu zacytować Franciszka "Farmazona" Jagielskiego o większym szacunku dla kobiety trudniącej się nierządem niż dla tych "ojców demokracji" koncesjonowanej. 3. Jesteś złodziejem bo kradniesz czyjąś pracę intelektualną (kodeks karny i ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych), co do kradzieży prawdy patrz pkt 2. 4. Bełkot nowomowy partyjnej z czasów PRL napisanej nieporadną polszczyzną - typowe dla "michnikowszczyzny". Powodzenia w twoich kąpielach w szambo. Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-04-28 23:55:54
Skutecznie wydalasz z siebie truciznę nacjonalizmu. Ale nie dziękuj mi. Przecież obiecałem, źe ci pomogę.
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o kontynuowaniu antynacjonalistycznej terapii pamiętając przy tym o największych osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-04-26 02:13:16
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Jak widać nie masz racji i tylko twoje wrodzone deficyty intelektualne pozwalają to racjonalnie wyjaśnić - do tego fascynacja ekskrementami... ale to niech już specjaliści ci pomagają - na mnie nie licz. Jeśli szukasz nacjonalizmu to polecam wyprawę do Izraela tylko uważaj - zwalczając SYJONIZM (czyli NACJONALIZM) jesteś ANTYSEMITĄ. Tak, tak, wiem, dalej tego nie zrozumiesz w swym serwilizmie, mentalnym ograniczeniu i zwyczajnych kompleksach. 1. Obecna władza sędziów nie ma charakteru demokratycznego, jest z definicji art 4 Konstytucji RP sprzeczna z demokratycznym charakterem państwa i jest zwyczajnie uzurpatorska. Poza tym władza sędziów jest zdegenerowana i zwyrodniała jak każda władza która nie podlega kontroli. Nie zmienia tego żadne zaklęcia czy skatologiczna sofistyka przypominająca najlepsze lata dialektyki bolszewickiej 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik, Kuroń i wielu innych, są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP - zdrajców okrągłostołowych, agentów, szpicli i całej szeroko pojmowanej "komuny" - są ludźmi którzy odebrali Polsce szanse na bycie państwem praworządnym i sprawiedliwym - to oni ponoszą bezpośrednią odpowiedzialność za to że zbrodniarze komunistyczni nie zostali ukarani. I chyba większość Polaków mogłoby tu zacytować Franciszka "Farmazona" Jagielskiego o większym szacunku dla kobiety trudniącej się nierządem niż dla tych "ojców demokracji" koncesjonowanej. 3. Jesteś złodziejem bo kradniesz czyjąś pracę intelektualną (kodeks karny i ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych), co do kradzieży prawdy patrz pkt 2. 4. Bełkot nowomowy partyjnej z czasów PRL napisanej nieporadną polszczyzną - typowe dla "michnikowszczyzny". Powodzenia w twoich kąpielach w szambo. Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-04-17 19:17:43
Jak widać twój prymitywny nacjonalizm jest uleczalny. Cały proces wymaga jedynie cierpliwości
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o kontynuowaniu antynacjonalistycznej terapii pamiętając przy tym o największych osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-04-15 23:28:26
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Jeśli szukasz nacjonalizmu to polecam wyprawę do Izraela tylko uważaj - zwalczając SYJONIZM (czyli NACJONALIZM) jesteś ANTYSEMITĄ. Tak, tak, wiem, dalej tego nie zrozumiesz w swym serwilizmie, mentalnym ograniczeniu i zwyczajnych kompleksach. 1. Obecna władza sędziów nie ma charakteru demokratycznego, jest z definicji art 4 Konstytucji RP sprzeczna z demokratycznym charakterem państwa i jest zwyczajnie uzurpatorska. Poza tym władza sędziów jest zdegenerowana i zwyrodniała jak każda władza która nie podlega kontroli. Nie zmienia tego żadne zaklęcia czy skatologiczna sofistyka przypominająca najlepsze lata dialektyki bolszewickiej 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik, Kuroń i wielu innych, są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP - zdrajców okrągłostołowych, agentów, szpicli i całej szeroko pojmowanej "komuny" - są ludźmi którzy odebrali Polsce szanse na bycie państwem praworządnym i sprawiedliwym - to oni ponoszą bezpośrednią odpowiedzialność za to że zbrodniarze komunistyczni nie zostali ukarani. I chyba większość Polaków mogłoby tu zacytować Franciszka "Farmazona" Jagielskiego o większym szacunku dla kobiety trudniącej się nierządem niż dla tych "ojców demokracji" koncesjonowanej. 3. Jesteś złodziejem bo kradniesz czyjąś pracę intelektualną (kodeks karny i ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych), co do kradzieży prawdy patrz pkt 2. 4. Bełkot nowomowy partyjnej z czasów PRL napisanej nieporadną polszczyzną - typowe dla "michników" których jednak nie będę już tu cytował bo cenzura chyba byłaby nieodzowna ale spokojnie wy-googlasz sobie filmy video ze swoim duchowym guru "michnikiem" - no to właśnie tu cytowałbym słowa twojego guru. Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-04-06 23:49:42
Twój prymitywny nacjonalizm kończy się bezpowrotnie, jesteś uwiązany.
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o kontynuowaniu antynacjonalistycznej terapii pamiętając przy tym o największych osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-04-02 02:54:53
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Jeśli szukasz nacjonalizmu to polecam wyprawę do Izraela tylko uważaj - zwalczając SYJONIZM jesteś ANTYSEMITĄ. 1. Obecna władza sędziów nie ma charakteru demokratycznego, jest z definicji art 4 Konstytucji RP sprzeczna z demokratycznym charakterem państwa i zwyczajnie jest uzurpatorska. Poza tym władza sędziów jest zdegenerowana i zwyrodniała jak każda władza która nie podlega kontroli. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik, Kuroń i wielu innych, są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP - zdrajców okrągłostołowych, agentów, szpicli i całej szeroko pojmowanej "komuny" - są ludźmi którzy odebrali Polsce szanse na bycie państwem praworządnym i sprawiedliwym - to oni ponoszą bezpośrednią odpowiedzialność za to że zbrodniarze komunistyczni nie zostali ukarani. 3. Jesteś złodziejem bo kradniesz czyjąś pracę intelektualną (kodeks karny i ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych), co do kradzieży prawdy patrz pkt 2. 4. Bełkot nowomowy partyjnej z czasów PRL napisanej nieporadną polszczyzną - typowe dla "michników". Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-04-01 13:54:40
Twoj nacjonalizm jest schyłkowy i skończy, jak każdy inny, czyli na śmietniku historii
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o kontynuowaniu antynacjonalistycznej terapii pamiętając przy tym o największych osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-03-29 21:14:37
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
DFP - bełkot i prlowska sofistyka... to właśnie wasze zdolności intelektualne... Zwalczając SYJONIZM jesteś ANTYSEMITĄ. 1. Kto kontroluje sędziów? 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik, Kuroń i wielu innych, są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP - ludźmi którzy odebrali Polsce szanse na bycie państwem praworządnym i sprawiedliwym - to oni ponoszą bezpośrednią odpowiedzialność za to że zbrodniarze komunistyczni nie zostali ukarani. 3. Jesteś złodziejem bo kradniesz czyjąś pracę intelektualną (kodeks karny i ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych), co do kradzieży prawdy patrz pkt 2. 4. Bełkot nowomowy partyjnej z czasów PRL napisanej nieporadną polszczyzną Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-03-27 21:40:06
Robisz postępy wyzbywając się prymitywnego, immanentnie polskiego nacjonalizmu
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o kontynuowaniu antynacjonalistycznej terapii pamiętając przy tym o największych osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-03-26 23:54:12
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Zwalczając SYJONIZM jesteś ANTYSEMITĄ. 1. Kto kontroluje sędziów? 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik, Kuroń i wielu innych, są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP - ludźmi którzy odebrali Polsce szanse na bycie państwem praworządnym i sprawiedliwym - to oni ponoszą bezpośrednią odpowiedzialność za to że zbrodniarze komunistyczni nie zostali ukarani. 3. Jesteś złodziejem bo kradniesz czyjąś pracę intelektualną (kodeks karny i ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych), co do kradzieży prawdy patrz pkt 2. 4. Bełkot nowomowy partyjnej z czasów PRL napisanej nieporadną polszczyzną Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-03-22 16:45:17
To miło, że cywilizujesz się porzucając świadomie swój prymitywny nacjonalizm
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o kontynuowaniu antynacjonalistycznej terapii pamiętając przy tym o największych osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-03-21 23:04:01
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Prymitywizm to kierunek artystyczny (plastyka, muzyka) - po raz kolejny dowodzisz tylko tego że "znając słowa" nie rozumiesz ich znaczenia i używasz ich w niewłaściwym kontekście. Typowe dla lewackich pseudointelektualistów z wybujałym ego i zawyżoną samooceną. Charakterystyczna nazistowsko-komunistyczna erystyka typowa dla środowiska Wyborczej nie zmieni łatwych do udowodnienia faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż "Polska Kaczyńskiego" (UE cierpi na poważny deficyt demokracji, nie-transparentność a także oczywiste łamanie prawa czego przykładem jest lobbying tak narodowy jak i korporacyjny, łamanie podstawowych zasad demokracji np fałszowanie głosowań w PE czy korupcja a to tylko drobny fragment gangreny toczącej UE). 2. Art 4 Konstytucji RP jasno mówi że Naród jest źródłem władzy - mandat władzy parlamentarnej i prezydenckiej pochodzi z powszechnych wyborów (Dudę poparło więcej Polaków niż Konstytucje na którą się powołujesz a która gdyby nie szwindel referendalny nie mogłaby być przyjęta). Tylko władza sędziów nie ma demokratycznego źródła - w demokratycznym państwie również sędziowie muszą być demokratycznie wybierani jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów - władza sędziów bez demokratycznego mandatu jest władza uzurpatorską, korporacyjną co do źródła i charakteru! Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji POWSZECHNYCH WYBORÓW. To jest właśnie Demokracja czyli to o czym tacy jak ty nie lubią pamiętać i co pogardliwe określacie jako populizm - demokracja liberalna to nie jest demokracja tylko rodzaj dyktatury mniejszości. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik, Kuroń i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP, dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Jesteś złodziejem bo kradniesz czyjąś prace intelektualną (patrz kodeks karny i ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych) 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg definicji IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM jako taki a więc i SYJONIZM który też jest NACJONALIZMEM. Komuna obsesyjnie celebrowała formę 'obywatel' (by unikać grzecznościowej formy pan), to u ciebie tradycja rodzinna? - ta charakterystyczna nowomowa partyjna i używanie słów których znaczenia się nie rozumie? - to kwestia tradycji rodzinnych? czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową mordując "zaplutych karłów reakcji" którzy chcieli wyprowadzić Polskę z "bratniego związku socjalistycznych państw"? Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-03-17 11:48:33
Twój nacjonalizm jest tożsamy z prymitywizmem
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o kontynuowaniu antynacjonalistycznej terapii pamiętając przy tym o największych osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-03-16 01:27:05
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Walcząc z Syjonizmem stajesz się antysemitą i co charakterystyczne dla lewactwa kompletnie tego nie rozumiesz (pkt 5). Charakterystyczna nazistowsko-komunistyczna erystyka typowa dla środowiska Wyborczej nie zmieni łatwych do udowodnienia faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego (UE cierpi na poważny deficyt demokracji, nie-transparentność a także oczywiste łamanie prawa czego przykładem jest lobbying tak narodowy jak i korporacyjny, łamanie podstawowych zasad demokracji np fałszowanie głosowań w PE czy korupcja a to tylko drobny fragment gangreny toczącej UE). 2. Art 4 Konstytucji RP jasno mówi że Naród jest źródłem władzy - władza parlamentarna i prezydencka są zgodne z konstytucją a ich mandat pochodzi z powszechnych wyborów. Tylko władza sędziów nie ma demokratycznego źródła - sędziowie muszą być demokratycznie wybierani jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów - władza sędziów bez demokratycznego mandatu jest władza uzurpatorską, korporacyjną co do źródła i charakteru! Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji POWSZECHNYCH WYBORÓW. To jest właśnie Demokracja, Konstytucja czyli to o czym tacy jak ty nie lubią pamiętać 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP, dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Jesteś złodziejem bo kradniesz czyjąś prace intelektualną (patrz kodeks karny i ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych) 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg definicji IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM jako taki a więc i SYJONIZM który też jest (surprise, surprise) NACJONALIZMEM jednego narodu. Komuna obsesyjnie celebrowała formę 'obywatel' (by unikać grzecznościowej formy pan), to u ciebie tradycja rodzinna? - ta charakterystyczna nowomowa partyjna i używanie słów których znaczenia się nie rozumie? - to kwestia tradycji rodzinnych? czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową mordując "zaplutych karłów reakcji" którzy chcieli wyprowadzić Polskę z "bratniego związku socjalistycznych państw"? Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-03-09 12:10:22
Jak na nacjonalistę szybko się socjalizujesz
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o kontynuowaniu antynacjonalistycznej terapii pamiętając przy tym o największych osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-03-04 22:24:30
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Posługujesz się nazistowsko-komunistyczną erystyką typowa dla środowiska Gazety Wyborczej i innych ekspertów ds psich ekskrementów która nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego (UE cierpi na poważny deficyt demokracji, nie-transparentność a także oczywiste łamanie prawa). 2. Art 4 Konstytucji RP jasno mówi że sędziowie muszą być demokratycznie wybierani zwłaszcza jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. To jest Konstytucja o której tacy jak ty nie lubią pamiętać 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP i dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Jesteś złodziejem bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg definicji IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM a więc i SYJONIZM ktory też jest (surprise, surprise) NACJONALIZMEM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoją drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać grzecznościowej formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna? - ta nowomowa partyjna (oni też lubili słowa których nie rozumieli) - to kwestia tradycji rodzinnych? czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową? Nie rozumiem skąd to przeświadczenie że akurat wam uda się zniszczyć Polskę i Polaków? - Niemcy próbują od kilkuset lat co najmniej i bez efektu... Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-03-02 22:46:26
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o kontynuacji antynacjonalistycznej terapii pamiętając przy tym o największych osiągnięciach Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-03-02 22:29:44
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Posługujesz się nazistowsko-komunistyczną erystyką typowa dla środowiska Gazety Wyborczej która nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego (UE cierpi na poważny deficyt demokracji, nie-transparentność a także oczywiste łamanie prawa). 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać grzecznościowej formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna? - ta nowomowa partyjna - to kwestia tradycji rodzinnych? czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową? Nie rozumiem skąd to przeświadczenie że akurat wam uda się zniszczyć Polskę i Polaków - Niemcy próbują od kilkuset lat co najmniej i bez efektu... Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-02-28 11:44:01
Już jesteś trochę nowocześniejszym nacjonalistą, lokującym się u schyłku XIX wieku.
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-02-26 23:15:40
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Wy nieustannie grzebiecie w cudzych rodzinach, mój dziadek umierał jako kułak...wiec potraktuj to jako prawo talmudycznej zemsty a określenie nacjonalista jest dla mnie komplementem - dziękuję. Posługujesz się nazistowsko-komunistyczną erystyką typowa dla środowiska Gazety Wyborczej która nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego (UE cierpi na poważny deficyt demokracji, nie-transparentność a także oczywiste łamanie prawa). 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać grzecznościowej formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna? - ta nowomowa partyjna - to kwestia tradycji rodzinnych? czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową? Nie rozumiem skąd to przeświadczenie że akurat wam uda się zniszczyć Polskę i Polaków - Niemcy próbują od kilkuset lat co najmniej i bez efektu... Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-02-25 16:43:57
Nadal grzebiesz się w cudzych rodzinach, nacjonalisto?
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-02-23 01:16:11
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Wybacz ale od zawsze intryguje mnie co powoduje że ludzie dokonują takich a nie innych wyborów, że ważniejsze od moralności są profity materialne. Rozmawiałeś na ten temat w domu? Może podzielisz się odpowiedzią jaką otrzymałeś no chyba że nigdy cię to nie interesowało? Np wielu szmalcowników trafiało do UB - to była jedyna szansa dla nich by uniknąć kary za zbrodnie których się dopuszczali... Dzięki takiej "mądrości etapu" mogli zachować większość zgromadzonego majątku... Nie rozumiem też twojego zwierzęcego antysemityzmu... Posługujesz się nazistowsko-komunistyczną erystyką typowa dla środowiska Gazety Wyborczej która nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego (UE cierpi na poważny deficyt demokracji, nie-transparentność a także oczywiste łamanie prawa). 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać grzecznościowej formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna? - ta nowomowa partyjna - to kwestia tradycji rodzinnych? czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową? Nie rozumiem skąd to przeświadczenie że akurat wam uda się zniszczyć Polskę i Polaków - Niemcy próbują od kilkuset lat co najmniej i bez efektu... Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-02-22 00:34:04
Lubisz szukać powiązań rodzinnych, jak każdy nacjonalista. Zatem poszukaj ich u siebie, pewnie się zdziwisz, he, he.
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-02-21 01:00:16
Ta PRLowska propaganda sukcesu to chyba jednak u ciebie rodzinne...
Posługujesz się nazistowsko-komunistyczną erystyką typowa dla środowiska Gazety Wyborczej która nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego (UE cierpi na poważny deficyt demokracji, nie-transparentność a także oczywiste łamanie prawa). 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać grzecznościowej formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna? - ta nowomowa partyjna - to kwestia tradycji rodzinnych? czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową? Nie rozumiem skąd to przeświadczenie że akurat wam uda się zniszczyć Polskę i Polaków - Niemcy próbują od kilkuset lat co najmniej i bez efektu... Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-02-19 00:45:42
Uporczywa antynacjonalistyczne terapia przynosi efekty
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-02-16 01:09:08
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Posługujesz się nazistowsko-komunistyczną erystyką typowa dla środowiska Gazety Wyborczej która nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego (UE cierpi na poważny deficyt demokracji, nie-transparentność a także oczywiste łamanie prawa). 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać grzecznościowej formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna? - ta nowomowa partyjna - to kwestia tradycji rodzinnych? czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową? Nie rozumiem skąd to przeświadczenie że akurat wam uda się zniszczyć Polskę i Polaków - Niemcy próbują od kilkuset lat co najmniej i bez efektu... Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-02-15 14:05:35
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 1. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 2. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 3. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 4. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-02-14 23:21:37
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Posługujesz się nazistowsko-komunistyczną erystyką typowa dla środowiska Gazety Wyborczej która nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego (UE cierpi na poważny deficyt demokracji, nie-transparentność a także oczywiste łamanie prawa). 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać grzecznościowej formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna? - ta nowomowa partyjna - to kwestia tradycji rodzinnych? czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową? Nie rozumiem skąd to przeświadczenie że akurat wam uda się zniszczyć Polskę i Polaków - Niemcy próbują od kilkuset lat co najmniej i bez efektu... Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-02-14 02:27:40
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-02-13 21:06:30
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Posługujesz się nazistowsko-komunistyczną erystyką typowa dla środowiska Gazety Wyborczej która nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego (UE cierpi na poważny deficyt demokracji, nie-transparentność a także oczywiste łamanie prawa). 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać grzecznościowej formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna? - ta nowomowa partyjna - to kwestia tradycji rodzinnych? czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową? Nie rozumiem skąd to przeświadczenie że akurat wam uda się zniszczyć Polskę i Polaków - Niemcy próbują od kilkuset lat co najmniej i bez efektu... Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-02-13 02:19:45
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-02-12 21:43:35
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Dlaczego sam nie korzystasz z rad których udzielasz innym? Posługujesz się nazistowsko-komunistyczną erystyką typowa dla środowiska Gazety Wyborczej która nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego (UE cierpi na poważny deficyt demokracji, nie-transparentność a także oczywiste łamanie prawa). 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać grzecznościowej formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna? - ta nowomowa partyjna - to kwestia tradycji rodzinnych? czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową? Nie rozumiem skąd to przeświadczenie że akurat wam uda się zniszczyć Polskę i Polaków - Niemcy próbują od kilkuset lat co najmniej i bez efektu... Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-02-12 14:29:26
€ korzystaj z szarych komórek, a nie z prawa do polemiki
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-02-11 23:28:17
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Posługujesz się nazistowsko-komunistyczną erystyką typowa dla środowiska Gazety Wyborczej która nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego (UE cierpi na poważny deficyt demokracji, nie-transparentność a także oczywiste łamanie prawa). 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać grzecznościowej formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna? - ta nowomowa partyjna - to kwestia tradycji rodzinnych? czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową? Nie rozumiem skąd to przeświadczenie że akurat wam uda się zniszczyć Polskę i Polaków - Niemcy próbują od kilkuset lat co najmniej i bez efektu... Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-02-11 11:49:06
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-02-10 21:58:30
@¢ $ € £ ¥ ₮ ৲ ৳ ௹ ฿ ៛ ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₩ ₪ ₫ ₭ ₯ ₰ ₱ ₲ ₳ ₴ ₵ ¥ ﷼ ¤ ƒ
Posługujesz się nazistowsko-komunistyczną erystyką typowa dla środowiska Gazety Wyborczej która nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego (UE cierpi na poważny deficyt demokracji, nie-transparentność a także oczywiste łamanie prawa). 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać grzecznościowej formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna? - ta nowomowa partyjna - to kwestia tradycji rodzinnych? czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową? Nie rozumiem skąd to przeświadczenie że akurat wam uda się zniszczyć Polskę i Polaków - Niemcy próbują od kilkuset lat co najmniej i bez efektu... Odpowiedź zamieszczam korzystając z prawa do polemiki i odpowiedzi.
2019-02-08 16:26:20
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-02-08 01:05:44
@ € ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Posługujesz się nazistowsko-komunistyczną erystyką typowa dla środowiska Gazety Wyborczej która nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego. 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać grzecznościowej formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna? - ta nowomowa partyjna - to kwestia tradycji rodzinnych? czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową? Nie rozumiem skąd to przeświadczenie że akurat wam uda się zniszczyć Polskę i Polaków - Niemcy próbują od kilkuset lat co najmniej i bez efektu...
2019-02-03 11:15:55
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-02-02 21:04:36
@ € ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Posługujesz się nazistowsko-komunistyczną erystyką typowa dla środowiska Gazety Wyborczej która nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego. 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać grzecznościowej formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna? - ta nowomowa partyjna - to kwestia tradycji rodzinnych? czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową? Nie rozumiem skąd to przeświadczenie że akurat wam uda się zniszczyć Polskę i Polaków - Niemcy próbują od kilkuset lat co najmniej i bez efektu...
2019-02-01 18:51:35
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-01-28 23:30:09
@ € ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Posługujesz się nazistowsko-komunistyczną erystyką która nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego. 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać grzecznościowej formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna? - ta nowomowa partyjna - czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową?
2019-01-28 00:58:59
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-01-27 22:38:19
@ € ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Posługujesz się nazistowsko-komunistyczną erystyką która nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego. 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać grzecznościowej formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna? - ta nowomowa partyjna - czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową?
2019-01-26 00:37:50
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-01-25 01:21:02
@ € ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Nazistowska-komunistyczna erystyka którą się posługujesz nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego. 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna - ta nowomowa partyjna - czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową?
2019-01-24 01:23:20
Widzę nieświadomy Obywatelu Unii Europejskiej, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-01-23 19:01:36
@ € ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Nazistowska-komunistyczna mowa nienawiści którą się posługujesz nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego. 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna - ta nowomowa partyjna - czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową? Za każdym razem kiedy skłamiesz możesz liczyć na to samo.
2019-01-22 21:39:12
Widzę Obywatelu UE, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-01-22 20:54:21
@ € ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Nazistowska-komunistyczna mowa nienawiści którą się posługujesz nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego. 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a - swoja drogą w komunie obsesyjnie celebrowano formę obywatel by unikać formy pan... to u ciebie tradycja rodzinna - ta nowomowa partyjna - czyżby dziadek w UB a tato w SB - utrwalali władzę ludową?
2019-01-22 01:21:23
Widzę Obywatelu UE, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-01-21 21:15:03
@ € ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Nazistowska-komunistyczna mowa nienawiści którą się posługujesz nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego. 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM. Pozdrów twojego ideowego brata Horst'a Mahler'a
2019-01-21 17:16:38
Widzę Obywatelu UE, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-01-21 16:22:11
@ € ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Nazistowska-komunistyczna mowa nienawiści którą się posługujesz nie zmieni faktów: 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego. 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM.
2019-01-21 13:15:55
Widzę Obywatelu UE, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności, subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-01-21 02:03:31
@ € ₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Nie zagadasz faktów. 1. Unia Europejska jest mniej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego. 2. Sędziowie muszą być demokratycznie wybierani, jeśli mają równoważyć dwie inne władze pochodzące z demokratycznych wyborów. Za kontrole wszystkich trzech władz odpowiadają WYBORCY przy okazji WYBORÓW. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną fałszywymi bohaterami III RP gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w państwie kłamstwa i bezprawia w którym zbrodnie komunistyczne nie zostały zgodnie z prawem rozliczone. 4. Złodziejem jesteś TY bo kradniesz czyjąś twórczość... 5. Jesteś ANTYSEMITĄ wg IHRA bo zwalczasz NACJONALIZM.
2019-01-20 23:28:53
Widzę Obywatelu UE, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów i antysemitów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-01-20 22:07:02
@₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Once again, only for you as seem you are not so bright as you think... Masz prawo do wyrażania swoich opinii nawet jeśli sposób ich wyrażania pokazuje że twoi rodzice ponieśli sromotną klęskę rodzicielską. Masz prawo do wyrażania swoich opinii nawet gdy jesteś ANTYSEMITĄ i ZŁODZIEJEM. Masz prawo do wyrażania swoich opinii nawet jeśli nie maja one żadnej merytorycznej wartości i są klasyczną mową nienawiści. Bo Haters Gonna Hate...
2019-01-20 20:01:40
Widzę Obywatelu UE, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc once again special for you: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej go wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz to z siebie. Widzę że moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji, tam sobie postrzelasz. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem poprawną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-01-20 15:26:05
@₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Masz prawo do wyrażania swoich opinii nawet jeśli sposób ich wyrażania pokazuje że twoi rodzice kompletnie zawiedli w kwestii twojego wychowania. Masz prawa do wyrażania swoich opinii nawet gdy jesteś ANTYSEMITĄ i ZŁODZIEJEM. Masz prawo do wyrażania swoich opinii nawet jeśli nie maja one żadnej merytorycznej wartości i są dla ciebie okazją emanacji nienawiści. Na szczęście jesteście tylko hałaśliwą mniejszością która w demokracji znaczy dokładnie tyle ile znaczy - nie więcej, nie mniej.
2019-01-20 02:40:17
Widzę, że podjąłeś słuszną decyzję o przedłużeniu terapii, więc jeszcze raz dla przypomnienia: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalany przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów jak ty. Trudno, abyś kochał kaganiec. Jako, że masz słabość do terminu antysemita, to im więcej je wymieniasz, tym bardziej wyrzucasz je z siebie. Widzę ze moje rady skutkują. Jesteś w miarę pojętnym uczniem. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji. Polskę zostaw w spokoju. Nacjonalistycznymi schematami jej nie zrozumiesz. To ciebie przerasta. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to jest perfumeria. Nacjonalistyczna skatologia zasługuje na skatologię, na nic więcej. Na początku wymiany postów postawiłem słuszną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej nacjonalistycznej i antysemickiej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-01-19 23:03:49
@₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Czytasz moje wypowiedzi, czytasz uważnie tylko nie masz argumentów by odpowiedzieć i stad te wyzwiska, agresja, nienawiść w twojej wypowiedzi... przegrałeś z logiką, przepisami prawa i obiektywnymi faktami... i tak właśnie wygląda dyskusja z lewicą... Jesteś ANTYSEMITĄ i ZŁODZIEJEM... i posługujesz się mową nienawiści. 2. Sprawdź art 4 Konstytucji RP i wskaz miejsce w którym władza sędziów wypełnia art 4 Konstytucji RP. Kto kontroluje sędziów?
2019-01-19 22:26:23
Już nie czytam twoich chaotycznych, nacjonalistycznych wywodów. Ze względu na to, że nie przyjmujesz obiektywnych faktów i prawd, co tylko potwierdza nieskomplikowany i przewidywalny charakter nacjonalisty. Zatem krótkie resume dla ciebie: 1. Unia Europejska jest bardziej demokratyczna niż Polska Kaczyńskiego, a jej ponadnarodowe rozwiązania (euro, obywatelstwo UE, flaga, zasada solidarności subsydiarności) to największe osiągnięcia Europy od czasów II wojny światowej, którą wywołał wychwalanych przez ciebie nacjonalizm. Te ponadnarodowe rozwiązania UE są kagańcem dla takich nacjonalistów jak ty. 2. Sędziowie nie mogą być demokratycznie wybierani, bo kontrolują dwie inne władze, więc muszą być niezależni i odseparowani od jakiegokolwiek elektoratu i polityków. 3. Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Michnik i wielu innych są i pozostaną bohaterami, gdyż dzięki nim wszyscy żyjemy w pokoju, także ty, z tą swoją nacjonalistyczną pogardą dla innych. Po wariant rumuński udaj się na Białoruś, na Ukrainę, do twojej Rosji. Polskę zostawcie spokoju. 4. Złodziejem jest ten, kto prawdę okrada. 5. Nie masz racji, że z piaskownicy wyszedłeś 30 lat temu, ty w niej tkwisz po uszy. Nacjonalizm to dla ciebie substytut naiwnej piaskownicy okraszonej psimi odchodami. Ty byś chciał, żeby inni także siedzieli w tej śmierdzącej nacjonalistycznej piaskownicy i jeszcze udawali, że to jest perfumeria. Na początku wymiany postów postawiłem słuszną diagnozę. Trzeba tobie pomóc wyjść z tej ekstremy intelektualnej. I jak widzisz udało mi się. Tak wiele twoich długich postów to właśnie katharsis, które tobie obiecałem. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Gdyby nastąpił regres w twoim samopoczuciu to pisz dalej, to ci z pewnością pomoże.
2019-01-19 19:57:52
@₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Ooops, to dla ciebie taki potężny wysiłek? Po co wiec zacząłeś coś co cię przerasta? 1. Nie istnieje samoistne obywatelstwo UE i to obywatelstwo narodowe jest tu nadrzędne - nie znasz jak widzę elementarza UE i próbujesz tworzyć wrażenie że podróżujesz po świecie jako bez-narodowy obywatel UE a przecież podróżujesz jako POLAK i tak jesteś postrzegany przez wszystkie służby innych państw - nie jako obywatel UE ale jako POLAK... Obrażając obywateli innych państw współtworzących UE pokazujesz kolejny raz charakterystyczną dla twojego środowiska ideologicznego pogardę. 150 mln ofiar zbrodni lewicy wzięło się właśnie z tej pogardy, z waszych koncepcji "ludzi śmieci", "lumpenproletariatu" etc. 2. W Niemczech stawianych przez niektórych polskich sędziów (Gersdorf, Rzepliński itd) za wzór, sędziowie pochodzą z wyboru parlamentu federalnego i parlamentów landowych (reprezentowanych przez landowych ministrów sprawiedliwości) - tak parlament federalny jak i parlamenty landowe są bezpośrednią emanacją woli wyborców. Poza tym odnoszę wrażenie że po raz kolejny gardzisz opinią wyborców - skąd to zamiłowanie do dyktatury (która nawet "oświecona" zawsze będzie dyktaturą)? Zwróć uwagę na sposób powoływania sędziów w USA czy w Szwajcarii a wiec w krajach najbliższych twoim postulatom federacyjno-wielonarodowym. Zwłaszcza USA jako przykład najbardziej demokratycznego państwa nienarodowego wydaja się być bardzo ciekawym punktem odniesienia. Terminu "NADZWYCZAJNA KASTA" użyła znana ze swoich anty-PiS poglądów sędzia NSA Irena Kamińska - ta sama która nie ukrywa że chce "ZEMSTY na PiS" i że zemsta ta będzie na podstawie "wyinterpretowanego bez zbytniego naciągania konstytucji" specjalnego prawa... Jak zauważyłem pogląd sędzi Kamińskiej jest dość powszechnie aprobowany, a z sugerowanych metod pozbywania się "ludzi PiS" zademonstrowano nawet podrzynanie gardła... W UE stanowiska w nietransparentnej Komisji Europejskiej (większe znaczenie niż marginalizowany PE) obsadza się komisarzami z nadania politycznego - to czysty bolszewizm który tak bardzo ci się podoba... 3. Oczywiste jest to że jeśli zwalczasz NACJONALIZM to JESTEŚ ANTYSEMITĄ - to elementarna logika - nie zmieni tego żadna sofistyka którą nieudolnie uprawiasz. Dopuszczam jednak że możesz nie mieć świadomości bycia antysemitą - od teraz jednak gdy zostałeś poinformowany że wg definicji IHRA JESTEŚ ANTYSEMITĄ nie możesz już udawać że nie jesteś ANTYSEMITĄ, chyba że przestaniesz zwalczać NACJONALIZM jako taki (rzuciłem ci kilka kół ratunkowych w czasie naszej dyskusji, zignorowałeś je jednak z jakiegoś powodu). 4. Jeśli tak to przedstawiasz to większe zasługi od "Frasyniuka, Mazowieckiego, Geremka" mają komuniści - czy uważasz Jaruzelskiego i Kiszczaka za większych bohaterów niż "Frasyniuka, Mazowieckiego, Geremka"? Może dodasz do panteonu twoich bohaterów "ludzi czynu" np morderców Górników z Wujka czy Jerzego Popiełuszki. Sugestia że "Frasyniuk, Mazowiecki i Geremek" mogliby do kogoś strzelać wydaje mi się dziwaczna... no chyba ze strzelaliby oni podpisami pod listami do władz z apelem o zdecydowane rozprawienie się z elementem kontrrewolucyjnym. Bolszewizm twojej retoryki znam od ponad 30 lat i nie jest dla mnie zaskoczeniem, to norma propagandy bolszewickiej zwłaszcza tak produktywnego okresu stalinowskiego i dostrzegam tu analogie ideologiczne, ten rodzaj więzi, specyficznej bliskości twoich poglądów z poglądami Horst'a Mahler'a - to twój skrywany idol... rozumiem... 5. Jesteś złodziejem - definiuje to prawo autorskie które zobowiązuje do podania źródła, łącznie z nazwiskiem autora. Znów wyszedł z ciebie bolszewik nie szanujący cudzych praw. A karma... chciałbym by tak było jak napisałeś, staram się żyć w taki sposób że nie boje się powracającej karmy. Tobie zaś życzę by karma do ciebie nie wróciła (i to chyba nas różni) - walczysz z nienawiścią używając jeszcze większej nienawiści - zwróć uwagę na ilosc skatologi w swojej wypowiedzi...
2019-01-19 14:21:08
&
Już chciałem odpocząć, ale ty wciąż prowokujesz. Pięć punktów, bo do ciebie argumentacja nienacjonalistyczna trudno dociera (to świadczy o hermetycznej ciasnocie tej ideologii): 1. Jak może pisać takie bzdury, że obywatelstwo UE nie istnieje, jak jest zapisane w traktacie (TUE) i ma pełną sankcję prawną (nadając konkretne prerogatywy np. do ochrony dyplomatycznej, zaskarżania aktów instytucji UE do TSUE, głosowania poza granicami kraju, możliwość wygrania wyborów do PE lub samorządowych w innym kraju (w przygranicznych gminach niemieckich Polacy z wyboru demokratycznego zasiadają w radach powiatów. W Polsce z kolei Holendrzy i Duńczycy. Porozmawiaj z nimi to ciebie dokształcą w obywatelstwie UE). Paszport UE istnieje (mimo twoich konfabulacji), gdyż trzymam go w ręku, ma ujednolicony we wszystkich krajach UE kolor wina burgundzkiego i taką samą okładkę z podwójnym nadrukiem. USA nie robią łaski i musza uznawać paszporty UE, bo innych nie ma. Właśnie na taki paszport do nich wjeżdżam. Na lotniskach w Europie są specjalne ścieżki do kontroli for UE Citizens i other nationals (rozumiem, że ty stoisz z tymi innymi. Jakie to przykre, nie zazdroszczę tobie. A ludzie z którymi niby rozmawiałeś w różnych krajach na temat obywatelstwa UE i paszportu widocznie są nieuświadomieni, tak jak ty, albo są totalnymi ignorantami, jak ty. W końcu może obracasz się w swoim gronie ksenofobicznych narodowców? Masz rację towarzystwo, w jakim się obracasz jest bardzo przeciętne (to twoje słowa) Wówczas się nie dziwię, że ich wiedza kończy się na egoizmie narodowym i obsesyjnym szukaniu w każdym wrogu Żyda. Wspólnej waluty euro też dla ciebie nie ma. Oddaj swoje pieniądze biednym. Wyrzuć euro jako zło wcielone. Żyjesz w wyimaginowanym świecie, bo świat normalny ciebie nie akceptuje. 2. Władza sądownicza w żadnym kraju nie wywodzi się z woli ludu, więc nasi legislatorzy niczego celowo nie pomijali w art. 4 K. Co za głupoty wypisujesz. Czyli w innych krajach też celowo pominęli tego typu rozwiązanie. Dopasowujesz te bzdury do swojej tezy, że sędziowie to specjalna kasta. Jakie to pisowskie. Jakbym słyszał Kaczora i jego prymitywny język nagonki. Nagonka to specjalność nacjonalistów. Trudno, żeby tak nieuświadomiony lud, jak ty, wybierał sędziów. Pisałem już ,że legitymizację sadów należy wywodzić z jurysdykcji inherent oraz z umowy społecznej, która opiera się m.in. na braku pretensji do powszechnego wybierania sędziów, bo byłby to czysty bolszewizm. W ZSSR stanowiska sędziów obsadzano komisarzami ludowymi. Wiem, że tobie to odpowiada, dlatego nazwałem ciebie świadomym bolszewikiem. 3. Nie jestem antysemitą, z czego jestem dumny. Mylisz się walczę z nacjonalizmem, z całym jego szambiarskim bagażem antysemickim, ksenofobicznym, egoistycznym itd. Twoja idiotyczna nacjonalistyczna koncepcja, według której walcząc z nacjonalizmem jestem antysemitą, jest podyktowana twoim nacjonalizmem i tworzy nacjonalistyczny oksymoron. 4. Pamiętaj, największą zasługa Frasyniuka, Mazowieckiego, Geremka, jest to, że obalili komunizm bez krwawej rewolucji jak w Rumunii. I chwała im za to, nawet, jeżeli dogadali się przy okrągłym stole. I bardzo dobrze, przynajmniej oszczędzili wiele polskich istnień. Ty pewnie wolałbyś, żeby się nie dogadywali, lepiej, żeby strzelali do siebie. Ok. jesteś nacjonalistą, więc pewnie dopuszczasz przewroty zbrojne. Miałem rację, ze Niewiadomski, Stefan W. i Waluś to twoi skrywani idole. Oni tez wolą strzelać. 5. Nie jestem złodziejem, bo nie napisałem ,że cytat jest mój, nie przypisałem go sobie. mało tego napisałem, że powiedział to jeden z twoich autorytetów. Więc o jakim złodzieju mówisz. Poluzuj nacjonalistyczne sprężyny, bo ci kiedyś pękną i smród będzie. Post nie jest tekstem naukowym, w którym musiałbym używać całej aparatury badawczej, której i tak byś nie zrozumiał. Łatwo rzucasz obelgi, ale pamiętaj, ze karma wraca. A może do ciebie już wróciła i teraz się mścisz. Miałem rację siec to jedyny kanał upustu twoich niszowych nacjonalistycznych bredni. Mam nadzieję, że już nie będę musiał tracić czasu na ten bezsensowny ping-pong.
2019-01-19 05:22:11
@₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
To co napisałeś to element propagandy w serwowanej chyba tylko w Polsce, propagandy w której mami się Polaków czyms czego nie ma - mam znajomych z Niemiec, Francji, Włoch, Szwecji, Belgi, Holandii, UK, Hiszpanii, Portugalii, Grecji - są z różnych klas społecznych (od szlachty po rolników) z różnym bagażem (tak zadeklarowanym lewicowym jak i prawicowym) i żaden z nich (a rozmawiałem z każdym podając takie fakty jakie ty przedstawiasz i jakie prezentowane są Polakom) nie postrzega UE w kategorii państwa... z tego co napisałeś (inny kontynent) wnoszę że kompletnie nie znasz normalnych, przeciętnych ludzi w krajach UE. Wystarczy przejechać granicę Polski i pomieszkać z zwyczajnymi, prostymi ludźmi by wiedzieć że ci ludzie mieszkają nie w UE ale państwach narodowych gdzie są oficjalne języki urzędowe, gdzie celebruje się uroczystości rodzinne wywieszając flagę narodową, gdzie w domu nie ma ani jednej unijnej flagi, gdzie ludzie bez cienia zastanowienia mówią o swojej narodowości, o tożsamości narodowej i pukają się w głowę gdy pytam ich o obywatelstwo UE, nawet najbliższe twojej koncepcji państwo nienarodowe jakim jest USA nie uznaje niczego takiego jak obywatelstwo UE. W samej UE nie funkcjonuje nic takiego jak paszport UE czy obywatelstwo UE - to po prostu nie istnieje - za to bardzo dobrze funkcjonują paszporty narodowe... Ciekawa koncepcja demokracji bez powszechnych demokratycznych wyborów... pozostawię to jednak bez komentarza. W Konstytucji RP jest art 4. - w żaden sposób nie nie potrafisz ani ty ani mądrzejsi od ciebie wykazać powiązania władzy sadowniczej z art 4 konstytucji i demokracją - tzw trójpodział jest de facto podziałem na dwie władze demokratyczne i jedna władzę niedemokratyczną, taką która fakt władzy wywodzi nie z woli narodu wyrażonej w tym co stanowi rdzeń demokracji - w powszechnych wyborach - ale z tytułu ukończenia studiów prawniczych i zdania egzaminu sędziowskiego... Ci którzy stworzyli konstytucje z 1997 roku celowo ominęli ten obszar by stworzyć uprzywilejowaną kastę stojącą ponad prawem i poza kontrolą społeczną. Co gorsza by przepchnąć kolanem tę konstytucję zniesiono konstytucyjny wymóg ważności referendum (słusznie bo frekwencja wyniosła niecałe 43%) Ta konstytucja którą się tak podpierasz reprezentuje mniej niż 23% Polaków... Nie uważam by TSUE miał jakąkolwiek legitymację do zajmowania się czymkolwiek co nie jest częścią Traktatu Lizbońskiego i pozostaje wyłączną prerogatywą państwa członka UE, tym się różnię od ciebie - antysemity i bolszewika który uważa (uwaga wracamy do źródła) że skoro wszyscy znają Frasyniuka (bzdurne założenie którego nie potrafisz uwiarygodnić w żaden obiektywny sposób) to może on mówić że nazywa się Jan Józef Grzyb bo takich jak on prawo nie obowiązuje. O swoim antysemityzmie napisałeś wprost - potępianie nacjonalizmu jako takiego oznacza że jesteś antysemitą - przestań walczyć z nacjonalizmem i nie będziesz antysemitą. O złodziejstwie stanowi prawo autorskie nie ja, nie podałeś źródła zakładam że cytatu a wiec ukradłeś czyjaś pracę intelektualną - miałeś okazje (niejedną!) podać autora ale tego nie uczyniłeś - nie płacz więc - to nie ja nazywam cie złodziejem tylko twórcy i reprezentujące ich firmy prawnicze gdzie za ściągniecie "pirata" można dostać wyrok wyższy niż za gwałt. Co do oskarżania nieżyjących autorytetów - a czy za życia można było ich oskarżać? Skoro ty mi serwujesz diagnozy zdrowia psychicznego to i ja zasugerowałem wizytę u specjalisty (w przeciwieństwie do ciebie nie czuję się na siłach by diagnozować stan twojej psychiki, mogę jedynie wyrazić niepokój na podstawę nienawiści i agresji którą prezentujesz w swoich komentarzach). Ja nikogo nie dyfamuję - ja przytaczam cytaty podając autora i to właśnie doprowadza cię do nienawiści - to że twoi bohaterowie okazywali się oportunistami którzy domagali się dla przeciwników ideologicznych śmierci (nawet nie jako kary bo ich eksterminacja miałaby się odbywać poza prawem), do słownej agresji doprowadza cię nawet drobna wzmianka o współpracy twoich autorytetów ze zbrodniarzami komunistycznymi, histerycznie reagujesz na fakty dualizmu moralnego swoich bohaterów. Sam zresztą relatywizujesz zbrodnie lewicy. Moim celem jest demokratyczna UE w której nie stygmatyzuje się ludzi za to że chcą być Francuzami, Włochami, Niemcami czy Polakami, moim celem jest UE w której państwa narodowe mają te same prawa i te same obowiązki, w UE która jest realną wspólnotą szanujących się państw narodowych - boję się że choć pewnie zgodzilibyśmy się co do przymiotników to rozumielibyśmy przez nie coś kompletnie odmiennego. Również życzę powodzenia.
2019-01-18 19:33:16
To, że mieszkasz poza granicami Polski, a nawet poza granicami UE nie sprawia, ze nie jesteś obywatelem UE, nawet jak masz podwójne obywatelstwo, wówczas także jesteś obywatelem UE. Jeżeli jednak twoje jedyne obywatelstwo jest spoza UE, to oczywiście nie jesteś obywatelem UE, ale wówczas jako obywatel tylko kraju trzeciego, spoza UE, pownieneś zostawić Polskę w spokoju i nie jątrzyć oraz nie mieszać się w wewnętrzne sprawy Polski, bo może jesteś zielonym ludzikiem Putina, a to uruchamia inną percepcję. TSUE jest tak samo konstytuowany , jak sądy krajów członkowskich, nie ma tu różnicy a mimo to stanowią i one i on trzecią władzę. I TsUe i sady krajowe są demokratyczne, bo posadowione są na regulacjach konstytucyjnych (a w przypadku TsUe traktatowych). Więc nie potrzeba tutaj żadnych wyborów. Demokracja to nie tylko wybory, ale także instytucje, separacja władz oraz przestrzegane norm prawne, TSUE ma pełną demokratyczną legitymację. W przypadku Adamowicza i innych polskich autorytetow obrażasz ich i oskarżasz, także tych nieżyjących (jakie to łatwe i zarazem żałosne). Skoro jesteś obywatelem kraju trzeciego, spoza UE, to co ciebie oni obchodzą. Wylewasz żółć, leczysz frustracje i kompleksy. A wystarczyłoby ograniczyć napastliwość i agresje personalną. Prosiłem ciebie, wylansuj swoich bohaterów. Przekonaj do nich Polaków i świat. Życzę powodzenia. Co do epitetów, które mi zarzucasz: rozumiem, że tobie wolno ich używać. Przypomnę niektóre twoje uprzejmości wobec mnie: antysemita, złodziej, leczyć się u psychiatry z D-K itd. Zaiste jesteś merytoryczny. Ty możesz używać dyfamacji (praktyczne wszystkie twoje posty z nazwiskami) , ja już nie. Jak widzisz nie w Polsce są podwójne standardy, ale w twojej głowie. To mentalne, a nie realne. To co tobie wolno, innym już nie. Ja miałem okazję spojrzeć na Polskę z dystansu przebywając długi czas na innym kontynencie. Ty masz taką samą okazję Problem polega na tym, że inaczej swoje szanse wykorzystaliśmy, ty nienawidzisz i deprecjonujesz (zgodnie z tradycyjną polską zawiścią i dowalaniem innym)) a ja i w Polsce i poza Polską bronię jej przed takimi szkodnikami jak ty. Faktycznie, czas już kończyć wymianę uprzejmości, mijając się w intencjach i metodach , może mamy ten sam cel. Oby, Powodzenia
2019-01-18 14:52:48
@₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Aj, miało być tak błyskotliwie ale ci znów nie wyszło... To ze Polska jest w UE nie oznacza że ja mam obywatelstwo UE a już zwłaszcza paszport UE - praktyka mojego wieloletniego życia poza Polską pokazała mi że to co napisałeś w najlepszym razie zostałoby odebrane jako majaczenia szaleńca. "Plując na flagę"? "Swoboda przepływu a może i kapitału..."? W "pisowskiej" Polsce prezydent i parlament pochodzą z powszechnych wyborów - dwie z trzech władz wybierane są w demokratyczny sposób - powszechne wybory - jak ładnie to ująłeś, z tą typowo lewicową wrażliwością: "lumpenproletariat" głosuje. Tylko w wypadku władzy sądowniczej nie mamy do czynienia z demokratycznym charakterem tej władzy (co samo w sobie jest sprzeniewierzeniem się art 4 Konstytucji ale mniejsza o to). TSUE jest sadem politycznym o niedemokratycznym charakterze - bo nie pamiętam by w państwach członkowskich odbywały się powszechne wybory na sędziego TSUE. Jesteś strasznym antysemitą, teraz to tylko podkreślasz gdy zarzucasz Gazecie Wyborczej totalitaryzm... nie boisz się procesu cywilnego? Wytłumacz mi czym różni się ksenofobia od "lęk przed obcymi". Interesujące byłoby wyjaśnienie dlaczego uważasz że ksenofilia jest lepsza od ksenofobi. Dla przeciętnego obywatela tego kraju niemożność doliczenia się posiadanych mieszkań i wiarygodnego wykazania skąd pochodzi różnica miedzy wartością zgromadzonego majątku a wykazanymi w zeznaniach podatkowych dochodami jest czymś co można eufemistycznie określić jako uwikłanie się w oszustwa podatkowe. Co do reszty twojego wpisu, niestety smutny wniosek jest taki że Polska nie jest państwem prawa, że obowiązują tu podwójne standardy i że tzw święte krowy po prostu stoją ponad prawem. Prywatnie nie widzę problemu w tym byś czynił bohaterem swoja sąsiadkę - skoro możecie to robić z kapusiami to czemu nie z sąsiadkami które jak mówisz maszerowały z flagą... Nie piszę o Wałęsie niczego czego nie napisałby o Wałęsie Adam Michnik (polecam lekturę Gazety Wyborczej rocznik 1990), o pozostałych urojonych bohaterach nie chce mi się nawet pisać - poświeciłem im i tak zbyt wiele uwagi... Ogólnie to chyba czas już kończyć dyskusję, z wypowiedzi na wypowiedź zatracasz się w epitetach i już nawet nie próbujesz przedstawiać merytorycznych argumentów - trochę szkoda, myślałem że jesteś ciekawszym interlokutorem a tu takie rozczarowanie, robiłeś niezłe wrażenie na początku a teraz polemizujesz z czymś co sam wymyśliłeś a czego ja nie napisałem... Mimo wszystko wypada podziękować za dyskusje i wyrazić nadzieje że jak już dojdziesz do władzy to nie będziesz się pastwił nade mną jak twoi protoplaści tylko szybko zabijesz.
2019-01-18 00:15:35
W XXI wieku nie posiadasz paszportu? Przecież każdy paszport wydany w RP ma na górze okładki nadruk Unia Europejska. To właśnie jest paszport UE i RP. Zauważ, że nadruk UE jest ponad nadrukiem RP. I nic na to nie poradzisz. Musisz z tym ponadnarodowym wskazaniem żyć i cierpieć. To jest właśnie ponadnarodowy kaganiec na takich jak ty. Jednak jeżeli nie masz paszportu, to i tak jesteś obywatelem UE, bowiem takie obywatelstwo zostało traktatowo nadane wszystkim obywatelom państw członkowskich UE. Więc uwierz mi, jesteś obywatelem UE i czy chcesz, cz. UE chcesz korzystasz z czterech wolności Rynku Wewnętrznego, w, tym przede wszystkim swobody przepływu osób, towarów i usług, a może i kapitału. Znowu się kompromitujesz nie wiedząc o tak powszechnie znanym rozwiązaniu. Plując na flagę UE plujesz na siebie obywatela UE. Jakie to ironiczne i masochistyczne. Jesteś hermetyczny do bólu, nie potrafisz czytać prostego polskiego tekstu ze zrozumieniem. Wymieniłem tobie katalog demokratycznych rozwiązań w UE identycznych jak w państwach członkowskich (a są to tylko niektóre), a ty wciąż jak mantrę powtarzasz przykład PE i dyktatury. UE jest bardziej demokratyczna niż pisowska Polska, co TSUE za dwa miesiące tobie i podobnym do ciebie obywatelom UE dobitnie udowodni. Masz rację, problemem w Polsce są osoby, które są w mniejszości jak ty, i na siłę oraz na pokaz demonizują naród, który sobie tego nie rzeczy i do tego mieszają z błotem autorytety, które nie pasują do do tych aberracyjnych koncepcji. To szkodzi Polsce, i ty Ją niszczysz od środka. Nacjonalistyczny plankton uważa, że jest jedyną prawdziwa emanacją narodu. Otóż nie jest. Raczej jest problemem narodu i wstydem wobec innych. Pisząc, że szkodliwość PIS jest mniejsza niż antyPIsu, a Ztefan W. jest chory psychicznie potwierdzasz totalitarną mentalność. Oskarżenia o choroby psychiczne są standardem w totalitaryzmach. To takie wygodne. Ale nie dziwię się, gdyż narodowcy są w nieformalnej koalicji z antypolską formacją PIS. Wiele was łączy: ksenofobia, antysemityzm, lęk przed obcymi, gender i multikulti, deprecjonowanie bohaterów i próba osadzenia swoich wyciągniętych z marginesu historii. W ten sposób ja bohaterem uczynię swoją sąsiadkę, ona tez maszerowała z flagą na demonstracjach Solidarności. Do katalogu wielkich Polaków, których tutaj na forum zaatakowałeś na granicy przyzwoitości, dodałeś Adamowicza, który według ciebie był ,,uwikłany w oszustwa podatkowe”. Masz na to dowody? Czy zapadł wyrok przez trzy lata dyktatorskich rządów PiS? Za taki język agresji, ale przede wszystko za zarzuty bez dowodów rodzina powinna tobie wytoczyć proces z powództwa cywilnego. Mam nadzieję, że tak się stanie. Poniżej w twoich postach podobnie haniebnie i poniżająco piszesz o Wałęsie, Frasyniuku, Michniku, Geremku, Mazowieckim. Kojarzysz ich wręcz z jakimiś peerelowskimi zbrodniami lub zbrodniarzami. To w sieci zostaje. Ty masz innych bohaterów z twojej bajki to lansuj ich , przekonaj do nich, i pamiętaj wylansuj jeszcze moją sąsiadkę z flagą na marszach S. Jakoś nikt nie kupuje tych twoich antypolskich bredni. Jesteś śmieszny i żałosny, ale na szczęście ze względu na margines jaki okupujesz, jesteś tylko nacjonalistycznym folklorem.
2019-01-17 21:25:13
@₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Kompletnie nie odczuwam dyskomfortu - skąd ten pomysł? Poparcie? Równie dobrze mógłbym pytać takiego antysemity jak ty czy warto trwać w szkodliwym dla Polski dupolu POPiS który teraz jest PiS-AntyPiS - bezproduktywny, jałowy spor w którym i tak szkodliwość PiS jest mniejsza niż szkodliwość antyPiS. Angela Merkel powiedziała w 2010 że koncepcja multikulti zawiodła - tyle w temacie a co do mniejszości - sprawdź sobie strukturę narodowościową Polski - mamy sporo mniejszości i duża cześć z nich nie ma kłopotu z byciem częścią wspólnoty narodowej - problemem są osoby polskojęzyczne, z polskim obywatelstwem odrzucające Polskę i polskość - osoby które wstydzą się Polski i polskości - ponieważ są w mniejszości to zachęcam je do emigracji skoro tak źle im w Polsce - szkoda trwać w tej toksycznej relacji - cywilizowany rozwód - życzę dużo szczęścia. Nie posiadam paszportu UE ani obywatelstwa UE więc trudno mi się odnieść do twoich zarzutów. Selektywny dobór przykładów? Naprawdę? Chcesz powiedzieć że uwikłany w podejrzenia korupcyjne i oszustwa podatkowe prezydent porównywalny jest z postacią Narutowicza? Że chory psychicznie (najprawdopodobniej) Wilmont który nawet nie wie o skonfliktowaniu zamordowanego z PO (mimo oglądania TVP i TVN - obie stacje obszernie o tym konflikcie z PO informowały ) równy jest Niewiadomskiemu? Na siłę próbujesz podczepić mnie do Walusia mimo że jasno wyraziłem swoją dezaprobatę do zbrodni jako narzędzia sporu politycznego czy ideologicznego (w przeciwieństwie do ciebie - dość jasno wynika z twoich wypowiedzi akceptacja dla koncepcji marksistowskich w których przeciwników ideologicznych się eksterminuje). Napisałem wyraźnie - tylko PE pochodzi z bezpośrednich, wolnych, powszechnych wyborów czyli tego czym jest demokracja - reszta to już nie jest demokracja, to poważny deficyt demokracji by nie powiedzieć kuluarowa dyktatura komisarzy i urzędników UE. Władza która nie pochodzi z powszechnych wyborów jest dyktaturą. Jeśli nie potrafię przypisać cytatu (przeceniasz ważność "myśliciela"? - norma w neo-lewicy) a ty nie podajesz źródła to albo jesteś jego autorem albo jesteś złodziejem oprócz tego że jesteś antysemitą (i jak widzę akceptujesz swój antysemityzm bez zastrzeżeń). Zasadą mojego myślenia jest kwestionowanie autorytetów - nie kwestionuję faktów i wiedzy naukowej zwłaszcza tej w której hipotezy weryfikuje się empirycznie.
2019-01-17 12:16:42
Jaki duży musisz odczuwać dyskomfort, skoro jesteś polskim nacjonalistą, a Polacy ciebie nie popierają. Wręcz marginalizują. Czy warto tkwić na marginesie w ideologicznej bezradności. To stresujące. Jak przyjmiemy tylu imigrantów co Niemcy, to będziemy nacjonalistami. Cóż za karkołomna teza. Sąsiadujesz z Niemcami, a ich kompletnie nie znasz. Ucz się od nich multikulti. Nie bój się imigrantów, oni nie są terrorystami, terrorystą okazał się Polak-katolik Stefan W., tak jak wcześniej E. Niewiadomski, J. Waluś itd. Czy naprawę przyznajesz się do ich ideologii? Po traktacie z Lizbony PE ma kompetencje ustawodawcze na równi z RUE, a przewodniczącego KE desygnuje frakcja w PE, która wygrała wybory (czyli identycznie jak w demokracjach krajowych). Do tego istnieje europejska inicjatywa obywatelska (demokracja oddolna), Europejski Ombudsman, do którego możesz składać petycje i skargi. Jako obywatel UE nie powinieneś atakować UE, gdyż jak jesteś nielojalny wobec jednego obywatelstwa, to możesz być również nelojalny wobec drugiego obywatelstwa, a to sprawia, że jesteś nieprzewidywalny. Jest to o tyle prawdopodobne, gdyż niezwykle selektywnie dobierasz przykłady (tylko te, które potwierdzają twoje mało elastyczne poglądy). Nie ja jestem myślicielem, ale pewien twój niekwetionowany autorytet, który zauważył ślepy zaułek, w którym utwkił. Szkoda, że nie popierasz dobrych przykładów.
2019-01-17 02:39:19
@₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Ja używam terminologi której użyłeś jako pierwszy, i tak jako osoba przeciwna nacjonalizmowi JESTEŚ ANTYSEMITĄ - po prostu - pogódź się z tym, dokonaj tego swoistego comingout'u, powiedz otwarcie "tak walczę z nacjonalizmem i to czyni mnie automatycznie antysemitą". W twoich definicjach mogę być nawet marsjaninem - nie obchodzi mnie to. Nie lubisz faktów bo zadają one kłam twojej narracji a fakty są nieubłagane tak jak nacjonalizm Niemców jest faktem, prorosyjskość Niemców jest faktem a przez to i prorosyjskość UE jest faktem. Nie ma demokracji bez wolnych, powszechnych wyborów a tych w UE nie ma bo elity mają świadomość wielkiego ryzyka związanego z tym że to ludzie mogą glosować, wyborcom w UE wolno wybierać jedynie mało znaczący PE i to wszystko - UE cierpi na poważny deficyt demokracji bo władza pochodząca spoza demokratycznych, powszechnych wyborów to dyktatura. Co do bycia myślicielem to mocno przesadziłeś, doradzam wizytę u dobrego psychiatry nie z troski o twoje zdrowie ale o zdrowie otaczających cię ludzi... Czy ci się to podoba czy nie w całej Europie staje się jasne ze ideologia neolewicowa poniosła porażkę... Jak widzisz jest krócej bo i twoja wypowiedź jest mocno wtórna.
2019-01-17 00:33:12
Często używasz terminu antysemita, masz rację, jako nacjonalista jesteś z definicji antysemitą, tak jak z definicji jesteś prorosyjski. Piszesz o odwadze, to wyjdź ze swojej nacjonalistycznej klatki ograniczonej klawiaturą oraz monitorem i dokonaj nacjonalistycznego coming outu. Zobaczysz jaka będzie reakcja publiczna. Ty wiesz, że to jest nierealne, wiesz, ze byłbyś wyśmiany i potraktowany jak outsider, więc znalazłeś sobie w necie kanał ekspresji, a właściwie ataku na autorytety, które nie pasują do twoich archaicznych schematów. Ale przy tym atakujesz swój intelekt. To paradoksalnie destruktywny autokreacjonizm. Ponownie słyszałeś, że gdzieś dzwonią, ale.... rzucasz nazwiska, które obiły, ci się o uszy. Gramsciemu nikt oprócz ciebie, nie przypisuje wkładu do humanizmu europejskiego, to by była komedia. Spinelli jako federalista, lansował tylko jedną z koncepcji. Hrabia Coudenhove-Kalergii jako arystokrata, nazbyt elitarnie myślał o Europie. Humanizm europejski nie jest wybiórczy, jak twój zlepek chaotycznych przykładów, pobranych z Wikipedii, ale jest uniwersalny, co przerasta twoje ciasne, narodowe, poglądy. Wybierasz dowolne nazwiska i szukasz potwierdzenia dla swoich zaściankowych koncepcji. Podobnie jak wybierasz tezę o deficycie demokracji w UE i uważasz, że ona jest bardziej nośna niż koncepcja demokracji ponadnarodowej. Na szczęście nie ty decydujesz w jakim kierunku UE ewoluuje. Demokracja, o której piszesz, brzmi w ustach nacjonalisty, jak ironia, gdyż demokracja i nacjonalizm bazujący na lumpenproletariacie są koncepcjami wykluczającymi się i prowincjonalizujacymi Polskę. Konwersja lub twoje nawrócenie na ethnic i civic zamiast babranie się w pseudestetyce natio pomagałby tobie na nowo się zdefiniować. Może wówczas bardziej poprawnie zdiagnozowalbyś otaczający ciebie świat, ale: la conversion d'un nationaliste est inutile car elle empoisonne une société en bonne santé - to dedykacja dla ciebie, od myśliciela, którego nie śmiałbyś atakować, nawet w sieci, na której twoja odwaga się kończy.
2019-01-16 23:54:32
@₠ ₡ ₢ ₣ ₤ ₥ ₦ ₧ ₨ ₪ ₫ € ₭ ₮
Zarzut o długości moich wypowiedzi pozwolę sobie skomentować cytatem z Blaise Pascal'a: "Je n'ai fait celle-ci plus longue que parce que je n'ai pas eu le loisir de la faire plus courte." - w wolnym tłumaczeniu na użytek tej dyskusji: moja wypowiedź była dłuższa bo nie miałem czasu by uczynić ją krótszą, dodam od siebie że niezwykle trudno merytorycznie i zwięźle odpowiadać na "krótkie" kłamstwa, oszczerstwa i pomówienia które tak łatwo przychodzi ci formułować. Co do reszty - widzę że jesteś antysemitą a także osiągnąłeś etap tzw wyparcia. Kompletnie zignorowałeś potrzebę merytorycznej dyskusji i interesują cię wyłącznie ataki ad personam - będziesz rozczarowany, ja z piaskownicy wyrosłem 30 lat temu i nie mam zamiaru uczestniczyć w takim nieproduktywnym dyskursie. Wadliwe koncepcje "Multi-level governance" i "Supranational union" z samej ich definicji cierpią na systemowy deficyt demokracji i stad pojawiające się protezy i wytrychy semantyczne mające stworzyć pozory ich demokratyczności - ta tzw "smart democracy" czy "demokracja liberalna" w gruncie rzeczy są antytezą demokracji jako takiej, demokracji którą to samozwańcze elity próbują niszczyć choćby propagandą w której demokracja to populizm, "dyktatura większości", bolszewizm itp. itd. Podobny problem obserwuje z etyka która albo jest albo jej nie ma - wszystkie etyki korporacyjne (etyka lekarska, adwokacka itd) to wytrychy by ukryć brak etyki - to protezy mające zamaskować kalectwo moralne. Etyka, demokracja nie maja przymiotników doprecyzowujących - to pojęcia nie wymagające doprecyzowania - można postępować etycznie lub nie, można być demokrata albo nie. W życiu potrzebna jest odwaga nie tylko w wyborach ale też i w określeniu tychże wyborów. Na frustrację życiem polecam pracę fizyczną, rzetelnie wykonana nie tylko da ci natychmiastową satysfakcję ale też wpłynie pozytywnie na zdolności kognicyjne zwłaszcza w obszarze wrażliwości lewicowej - powrót do korzeni, bycie częścią proletariatu być może pozwoli ci zrewidować banalność ideologi neo-lewicowej i wadliwej koncepcji tzw "proletariatu zastępczego". Być może zreflektujesz się że koncepcje Gramsci'ego, Spinelli'ego czy Coudenhove-Kalergi są w istocie rzeczy antyteza humanizmu europejskiego czyli prawdziwej europejskości z która to tak bardzo się afiszujesz. Nie można ludzkości uczynić doskonała metodami neo-lewicowymi tak jak nie można ludzi uczynić szczęśliwszymi przez pozbawienie wszystkich wzroku, słuchu, odcinając ręce i nogi - to po prostu nie zadziała i mając na sumieniu w zaledwie 100 lat 150 mln istnień ludzkich lewica powinna to już wiedzieć - z szacunku wobec tych milionów macie taki obowiązek.
2019-01-16 13:00:38
Zauważyłeś, że na każdy mój wpis reagujesz odpowiedziami coraz obszerniejszymi? Faktycznie dajesz się łatwo prowokować i ulegasz emocjom. Twój mechanizm obronno-wypychający jest silniejszy od ciebie. Skoro najbliżsi nie tolerują twoich poglądów, to fora społecznościowe są dla ciebie alternatywą. Ale to nie da ci satysfakcji. Bo egzaltacja u narodowców jest silniejsza niż impulsy introwertyczne. Śledzę twoje wpisy, choć pod różnymi nickami, łatwo je zidentyfikować po stosowanych przez ciebie kalkach językowych i zwrotach slangowym, jakich używasz . Do momentu dyskusji ze mną byłeś bardziej narodowym integrystą, uźywaleś więcej powszechnie wyśmiewanych epitetów, przezwisk itd.., które są akceptowane co najwyżej wśród narodowców, ale budzą co najwyżej litość w ludziach inteligentnych. W dyskusji ze mną zmieniłeś się ( poza nieskrywaną egzaltacją, jakże naturalną dla atroficznego nacjonalizmu). Uznajmy to za twój pierwszy sukces. Zamiast o przestażałej koncepcji dotyczącej deficytu demokracji w UE poczytaj sobie o suprnational and multi-level democracy in the EU Jonasa Talberga albo Liesbeth Hooghe. Musisz wiedzieć, że pogląd dotyczący deficytu demokracji w UE jest sprzed 30 lat. Dzisiaj jest to teza śmieszna i w studiach europejskich kompletnie zanegowana. Znowu się skompromitowaleś. Ale to też potwierdza, że narodowcy mają bardzo wsteczne poglądy, praktycznie na wszystko. Żyjesz historią i powtarzasz historyczne bzdury. Skoro nie nadążasz za światem, dobrze, że chociaż jako tako nadążasz za mną.
2019-01-16 03:57:19
@₪
Hahaha, muszę przyznać że ostatni twój komentarz jest przykładem i to wręcz akademickim jak wygląda wypowiedź osoby ciężko dotkniętej efektem Dunning'a–Kruger'a. Zostawmy interpunkcje, ortografie ludziom małostkowym, skupmy się na twoich argumentach: atrofia to termin oznaczający zanik - piszesz że mój nacjonalizm jest w atrofii (zaniku) a jednocześnie cała twoja wypowiedź wskazuje że mój nacjonalizm nie ma charakteru zanikowego - potrafisz wyjaśnić tę sprzeczność? A może próbowałeś przekazać inną tezę ale ci nie wyszło? Mam wrażenie że nie rozumiesz również tego że potępianie, walka z nacjonalizmem, ten tak dobitnie manifestowany anty-nacjonalizm nieuchronnie czyni cię antysemitą i jak myślę akurat tego chciałbyś za wszelką cenę uniknąć - niestety nie można "zjeść ciastko i mieć ciastko" - w swoim następnym wpisie zdecyduj się wiec czy potępiasz i walczysz z nacjonalizmem jako takim i przez to jesteś antysemitą czy przeciwnie, nie jesteś antysemitą i wtedy nie walczysz z nacjonalizmem jako takim. Nie jestem przeciwko Unii Europejskiej - jestem euroentuzjastą ale nie bezrefleksyjnym - jestem przeciwko takiej Unii Europejskiej w której nie szanuje się demokracji, w której decyzje podejmują urzędnicy nie pochodzący z demokratycznych wyborów, w której mechanizmy podejmowania decyzji istotnych z punktu widzenia wspólnoty zapadają w antydemokratyczny i nietransparentny sposób - polecam twojej uwadze problem deficytu demokracji w Unii Europejskiej (Democratic deficit in the European Union). Piszesz że UE jest kagańcem na nacjonalizm - znów błąd - jaki to kaganiec w którym to Angela Merkel wychodzi na mównicę i jasno daje do zrozumienia że Niemcy nie zrezygnują z realizacji interesu NARODOWEGO, czy protekcjonizm narodowy nie jest przejawem nacjonalizmu? Teraz w rewanżu za tę nieudane próby podszczypywania - nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale osobę o innej karnacji skory potraktowałeś rasistowsko, jak rzecz... To kwestia podprogowego rasizmu tak typowego w twojej grupie? Poza tym jak myślę nie rozumiesz co to jest przyjaźń - tu szczerze współczuję. I by sprostować to czego jak widać nie zrozumiałeś - użyłem oryginalnego nazwiska po to by ułatwić ci odróżnienie Geremek od Gieremek (nazwisko mężczyzny który ukrywał przed Niemcami rodzinę Geremka) zauważyłem że masz z tym problem i stąd moja sugestia - niestety twoja reakcja jest dla mnie zaskoczeniem - uważasz że nazwisko rodziny Geremka jest w jakiś sposób niewłaściwe - czy jego rodzony brat ma się wstydzić z powodu swojego nazwiska? Jeśli tak myślisz to być może rację ma prof Bilewicz piszący o tym utajonym, nieuświadomionym antysemityzmie który tylko czeka na "właściwy moment". Na razie twoje wypowiedzi wskazują że jesteś antysemitą (endemicznym?, podprogowym?, wtórnym?). Polecam również twojej uwadze wywiad w Krytyce Politycznej "PiS-owi sprzyjała nierówność wobec prawa i alienacja polityków" który przeprowadził Michał Sutowski z profesor Krystyną Skarżyńską - ciekawa, bardzo pouczająca lektura także (szczególnie?) dla ciebie. Ostrzegam, takie obserwacje mogą zaboleć: "Okazało się, że władzę autorytarną mocniej popierają zwolennicy wolności absolutnej…". Innych wątków twojej wypowiedzi nie chce mi się komentować - nie znam cię i nie jestem psychiatrą/psychologiem wiec nie będę stawiał "darmowych diagnoz na odległość". Sugeruje jednak byś więcej czasu poświecił merytorycznej argumentacji a mniej próbom dyfamacji innych. Oczywiście istnieje ryzyko niewłaściwego zrozumienia twoich intencji - jeśli tak jest to będę prosił byś wytłumaczył ("ujednolicenie" semantyki) czym wg ciebie jest: nacjonalizm, bolszewizm, antysemityzm.
2019-01-15 12:31:00
Nazbyt łatwo dajesz się prowokować. Pamiętaj, że jako nacjonalista chcesz, czy nie chcesz, jesteś stronnikiem PISu i nic na to nie poradzisz, to się dzieje poza tobą. Jesteś ewidentne przeciwko Unii Europejskiej, co wprost wynika z fraz, które używasz. A przecież UE jest kagańcem na nacjonalizmy. W przypadku Geremka dodałeś jego żydowskie imię i nazwisko, to jest standardowa przypadłość integralnych antysemitów. Nie wiadomo po co tobie i kolegom nacjonalistom taki prymitywny ekshibicjonizm. Wierzysz w teorie spiskowe, wpływy Sorosa itd. To świadczy, że nie radzisz sobie z samodzielną diagnozą otaczającego świata i idziesz na tzw. łatwiznę. Twój nacjonalizm jest w stadium atrofii, przez to jesteś jak w klatce, osaczony wrogami z UE, PO, a nawet z najbliższego otoczenia, w którym egzystujesz. Doskonale o tym wiesz, ile wstydu kosztuje przyznanie się do nacjonalizmu. Dlatego Internet traktujesz jak forum służące do uzewnętrznienia tego, czego nie byłbyś w stanie osobiście powiedzeć swoim bliskim i znajomym. Aby wyrzucić z siebie kompleksy, frustracje i fobie, zaprzyjaźnij się z jakimś obcokrajowcem, najlepiej czarnoskórym albo Arabem. Szybko zrozumiesz, w którym miejscu jesteś. Potraktuj tę wymianę myśli ze mną jako katharsis. Na wolnym rynku musiałbyś za to słono zapłacić, ale nie dziękuj, nie o to tutaj chodzi. Warto pomagać nacjonalistom, bo w XXI wieku to naprawdę unikatowe okazy.
2019-01-15 02:51:16
@₪
Znów nie trafiłeś, PiS uważam za antypolskich szkodników (choć za mniejszych niż antyPiS). Pewnie jestem mniej prorosyjski niż Adam Michnik czy Dawid Warszawski. Nie uważam by Rosja tak jak zresztą Niemcy była przyjazna Polsce - zasada wzajemności powinna być wpisana do polskiej konstytucji. Sam nie wiem co gorsze - bycie V kolumną Rosji czy Niemiec - a może tak wydostaniesz się z ciasnego grajdoła własnej zaprzańskiej mentalności i nie będziesz chciał być niczyją V kolumna? Od polityki zagranicznej i gospodarczej przeszedłeś do aborcji ale znów nie trafiłeś, nie mam nic przeciwko aborcji (a także in vitro, partnerskim związkom homoseksualnym itd) jako takiej (choć uważam że traktowanie aborcji jako zastępczej formy antykoncepcji to zwyczajny brak humanizmu), nie mam więc nic przeciw aborcji o ile ponownie wprowadzimy do kodeksu karnego karę śmierci (zresztą legalną z punktu widzenia Traktatu Lizbońskiego który pozwala stosować kare śmierci w wypadku zamieszek, przewrotów czy wojny). Nie, nie jestem zwolennikiem kary śmierci i postuluje bezwarunkowe dożywocie jak substytut kary śmierci. Ty jak widzę kierujesz się w swoich wyborach tzw "mądrością etapu". Nie wiem co złego widzisz w nacjonalizmie i narodowcach? - odnoszę wrażenie że próbujesz używać obu określeń w charakterze pejoratywnym, czyżbyś był antysemitą?
2019-01-14 16:09:29
Piszesz długie teksty. To dobrze, bo dzięki temu można zbudować twój profil SMP. Frazy których używasz lokują ciebie w gronie narodowców sympatyzujących z PiSem. Narodowcy zawsze byli prorosyjscy, już od czasów Balickego, Popławskiego i Dmowskiego. Tworzysz tym samym w Polsce rosyjską piątą kolumnę. Jesteś mocno egzaltowany i nieco niespójny, bowiem w wychwalanych przez ciebie Czechach moźna przeprowadzać legalne aborcje, z czego Polki korzystają, a przecież ty tego nie pochwalasz. Masz skłonności do oportunizmu, ale to jest wytłumaczalny narodowo-pisowski koniunkturalizm, Bolszewizm twój ma charakter mentalny i podświadomy, jego wypieranie jest naturalnym mechanizmem obronnym. Czekam na dalsze dane od ciebie do indeksu SMP.
2019-01-13 23:35:33
hahaha
diagnozujesz sam siebie a potem projekcja na innych, przecież ty jesteś bolszewikiem pierwszego tłoczenia - z faktu że mam inne zdanie niż ty wywiodłeś że jestem sympatykiem PiS i oskarżyłeś mnie zbiorowo za wszystkie afery PO/SLD/AWS/UD/UW/PiS. I to nieszczere oburzenie o WY - wy bo niestety nie jesteś jeden - takich zaprzańców cała masa. I jeszcze w wolontariacie dbasz o polszczyznę... Odnieś się merytorycznie do tego że Czechy są w tej chwili państwem w którym realnie zreprywatyzowano majątek narodowy i realnie dokonano lustracji i Czechy rozwijają się w sposób zrównoważony lepiej niż Polska. A do tego w tej dbałości o polszczyznę jeszcze wcisnąłeś "prorosyjscy pseudonacjonaliści". Ciekawie taki zarzut brzmi w ustach marksisty, obrońcy komunistycznych zbrodniarzy i ich pomagierów - może zainteresuj się własną polszczyzną np jak napisać poprawnie nazwiska swoich "autorytetów" - może mniej się będziesz mylił jeśli będziesz pisał Benjamin Lewertow (z giermkiem nie będzie mylić)? A to gdzie jeździsz i z kim się spotykasz widać po twoich antypolskich wypowiedziach - mapy są do tego niepotrzebne. Podobno "różnefobie" się leczy - tak piszą proeuropejscy postępowcy - spróbuj, może wyleczysz się z polonofobii...
2019-01-12 23:34:53
Te afery, które wymieniłeś są autorstwa twoich pisowskich i pseudonarodowych idoli....he, he. Ja jestem jeden, a ty zwracasz się do mnie per ,,wy’’. Prosta diagnoza: masz bolszewicką mentalność, której nie ukryjesz za parawanem niepodległościowych wypocin. Gdybyś wiedział, gdzie podróżuję i z kim rozmawiam, to miałbyś kłopoty ze znalezieniem tych miejsc na mapie, tak samo jak masz kłopoty z językiem polskim. Pamiętaj piszemy i mówimy w Czechach, nie na Czechach. Tak to jest, jak prorosyjscy pseudonacjonaliści, niby polscy patrioci, nie znają ojczystego języka. Nie kompromituj się już więcej.
2019-01-12 19:39:12
W mojej wypoiwedzi ani razu
nie padło nazwisko "Kaczyńskich, Glapińskiego, czy Pawłowicz" - jeśli chodzi o "powszechną wiedzę świata" od razu widzę że maksimum twojej wiedzy o świecie to all inclusive w Hurghadzie... Nikt tak nie zakłamywał historii jak komuniści w tym wieloletni członek PZPR Geremek... To że mieliście propagandę w swoim ręku przez kilkadziesiąt lat po IIWŚ nie oznacza że udało się wam skutecznie historię zakłamać... Na wasze nieszczęście żyją ludzie będący bezpośrednimi uczestnikami wydarzeń którzy dobrze pamiętają jak było i jak ułożyliście się z komuną przy okrągłym stole w Magdalence odkreślając grubą kreską zbrodnie wasze, waszych ojców i dziadków. Afery i aferzyści III RP: Balcerowicz, Lewandowski, Bielecki OFE, ZUS, VAT, FOZ, SKOK, GetBack, Amber Gold, Chopin - setki miliardów zł by nie powiedzieć tysiące miliardów ukradzionych Polakom... wystarczy pojechać na Czechy by zobaczyć różnice no ale na Czechach nie było Balcerowicza który ustalił sztywny kurs wymiany dzięki któremu Soros mógł zarobić na naiwnych Polakach pieniądze by później zaatakować Bank of England... Towarzysze z PZPR, specjaliści od realnego socjalizmu z ludzka twarzą, ekonomii marksistowskiej i dialektyki leninowskiej...
2019-01-12 12:14:55
Nie ma żadnych empirycznych dowodów na bohaterstwo Kaczyńskich, Glapińskiego, czy Pawłowicz. A o dokonaniach Wałęsy, Frasyniuka, Geremka wie cały świat. Więc z kim polemizujesz? Z obiektywną wiedzą? Ty swoimi pseudo- przykładami tego czy innego no name’a historii nie zmienisz, jedynie ją wypaczasz. To ty zakłamujemy historię z tą pisowską narracją a’ la Bolek itd. Twoi idole z PISu jedynie doją Polskę, od afery Srebrna, FOZ, SKOK, Get Back, KNF i wiele innych. Rozumiem, że to są twoi prawdziwi bohaterowie.
2019-01-10 22:56:12
@@@@@
Ech... ty nawet nie potrafisz poprawnie napisać nazwisk swoich "autorytetów" i chcesz decydować kto będzie w Polsce bohaterem... szkoda mojego czasu na polemikę z lemingiem dla którego wyrocznią jest Siri albo Cortana... Sprawdź donosy TW Bolka to się dowiesz kim był Henryk Lenarciak. Dedykuje ci też to co pisał Adam Michnik ze swoimi cynglami z GW o Wałęsie: "Płynący na fali antysemickiej fobii dyktator, bolszewik, pijany ojciec bijący żonę, zagrożenie dla demokracji i jej groteskowa karykatura, ten co zniszczył "Solidarność", podobny do Lenina i Stalina." To tylko drobny fragment opinii twoich "bohaterów" o innych twoich "bohaterach". Polecam też twojej uwadze dzieło Tadeusza Mazowieckiego „Wróg pozostał ten sam” - ciekawe czy wobec mnie i mi podobnych zastosujesz jak już wygracie wybory "złote myśli" Tadeusza Mazowieckiego i zaczniecie nas mordować jak to twój autorytet sugerował np w: "Byłoby jakąś ahistoryczną, sentymentalną ckliwością nie widzieć tego, że każda wielka przemiana dziejowa pociąga za sobą ofiary także w ludziach. Każda rewolucja społeczna przeciwstawia sobie tych, którzy bronią dotychczasowego porządku rzeczy, i tych, którzy walczą o nowy; przeciwstawia bezlitośnie. Jej prawa są twarde."
2019-01-09 17:25:19
janek bury
kazdy normalny obywatel popychajac i kopiac policiantow trafilby za kratki,ale nie dotyczy to milionera wladka,kodziarzy i iinych ubywateli rp.nadzwyczajna kasta obroni.
2019-01-09 11:49:10
@@@@@
Stefan Michnik nigdy nie będzie w Polsce bohaterem, ale już Adam Michnik tak i Lech Wałęsa, Tadeusz Mazowiecki, Bronisław Gieremek, Jacek Kuroń, wszyscy ludzie którzy negocjowali w Magdalence a potem przy Okrągłym Stole doprowadzając do bezkrwawego obalenia rzadów komunistycznych. To są prawdziwi bohaterowie, a nie jacyś dziwni ludzie którzy teraz nagle wychodzą ze swoich nor, krzyczą że walczyli z komuną i wyciągają łapy po status kombatantów.
2019-01-09 08:51:52
@@@@
Pisz że ty nie słyszałeś i nie strzelaj po oczach polskością. To właśnie jest problem z historią suflowaną przez salon III RP - o Heńku Lenarciaku i jak się z nim i jemu podobnymi obeszła frasyniukowa III RP też pewnie nie słyszałeś... Odkłamywanie zakłamanej przez was historii zajmie nam trochę czasu ale przywrócimy pamięć o prawdziwych bohaterach Polski. Stefan Michnik nigdy nie będzie w Polsce bohaterem.
2019-01-08 23:31:08
@@@
Wymieniasz jakieś nazwiska ludzi o których nikt nie słyszał, a o Frasyniuku słyszał każdy Polak, bo to prawdziwy patriota który zawsze walczył o wolność Polski.
2019-01-08 23:11:56
@@
Hahaha uwielbiam jak sami obnażacie swoją nędzę intelektualna... Jak widzę ty uważasz że każdy kto nie podziela hagiograficznej wersji biografii Frasyniuka musi być zwolennikiem Kaczyńskiego i koniecznie musicie wystrzelić z tym kotem... Chyba kotofobami jesteście... podobno to się leczy. Co do Frasyniuka - niech o jego bohaterstwie zaświadczą robotnicy wrocławskich zakładów którzy go ukrywali a którym Władek zrewanżował się zniszczeniem ich miejsc pracy albo o bohaterstwie Władka niech wypowie się w swoich wspomnieniach Mirosław Krupiński (do 13 grudnia 1981 r. wiceprzewodniczący Komisji Krajowej NSZZ Solidarność) który siedział z Frasyniukiem w jednej celi... Nie Frasyniuk nie jest żadnym bohaterem... bohaterami to są zamordowani górnicy z Wujka których oprawcy chronieni byli przez elity III RP , bohaterami są zabici (przez waszych towarzyszy z demonstracji ORP czy KOD) Emil Barchański, Jacek Jerz, Jan Samsonowicz i wielu innych... A ci co się dogadali ze zbrodniarzami („Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k…wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989r. do-ga-da-li!” – napisał na Facebooku Czarzasty.) bohaterami nie są... Chronienie zbrodniarzy nie ma nic wspólnego z praworządnością!
2019-01-08 22:21:13
@
Bohaterstwo Frasyniuka polega na tym, że on efektywnie walczył z komuna, ukrywał się i był prześladowany, a twój pseudo-idol Kaczyński spał do południa i kota miętolił. To dzięki Frasyniukowi moźesz pisać takie bzdury zaczerpnięte z TVPiS.
2019-01-08 20:18:55
Nie znam Frasyniuka
i nie uważam go za bohatera - bohaterskich czynów to dokonał np rotmistrz Witold Pilecki któremu dziadkowie dzisiejszych "obrońców demokracji" po bestialskim mordzie odmówili nawet prawa do grobu (jeden z tych "obrońców demokracji", sędzia Bogdan Dzięcioł, I prezes Sadu Najwyższego do 1991 roku z którym utożsamia się obecnie duża cześć sędziów Sadu Najwyższego uczestniczy w manifestacjach obok Władka Frasyniuka, brał aktywny udział w zbrodniach komunistycznych i jako dyspozycyjny sędzia tak kierował pracami sądownictwa: "sędzia, który świadomie nie realizuje linii partii i nie przestrzega obowiązującego prawa (w tym dekretów stanu wojennego) winien być niezwłocznie odwołany") - ale wracając do Frasyniuka, chętnie zmienię zdanie o jego bohaterstwie, proszę podać przykład jakiegoś bohaterskiego czynu Frasyniuka...może uratował chociaż kota? Żyję wystarczająco długo by bardzo ostrożnie podchodzić do tzw "niekwestionowanych autorytetów". A prawo obowiązują wszystkich jednakowo - zwłaszcza tych którzy tego prawa bronią lub raczej mówią o jego obronie - pan Frasyniuk powiedział że ma "...w #d**** prawo..." i trochę się już pogubiłem w tej jego obronie prawa przez "mienie go w d****".
2019-01-08 14:38:08
Cała Polska, zna Frasyniuka, bo to jest bohater, a jak go nie znasz, to nie jesteś Polakiem
Zapamiętaj sobie, że najwyższą kastą w tym kraju są niekontrolowani, nieopodatkowani, żyjący z twoich pieniędzy księża.
2019-01-07 22:44:14
Ja nie znam Frasyniuka
A prawo jest dla każdego takie samo (i jest to zapisane w Konstytucji którą to broni Frasyniuk) - od teraz wystarczy podawać dane Władysław Frasyniuk i po kłopocie. Najwyższa kasta demoluje prawo tak jak robiła to od 1945 roku... i tyle w temacie...
2019-01-07 11:04:18
sid
To teraz niech nadgorliwy policmajster z własnej kieszeni pokrywa koszty procesu.
2019-01-07 09:52:39
k
ZBUK !
2019-01-06 01:14:40
teść pasierba
- od tego PO_pierdywania boli głowa. Według niektórych od jutra będzie policja bawić w zgadywankę; - jest znany wszystkim Polakom czy nie?
2019-01-05 10:04:53
@Ryszard
Jeżeli policjant nie rozpoznaje Frasyniuka, ktorego znają wszyscy Polacy to widocznie jest za głupi by pracować w Policji.
2019-01-04 23:31:38
@
Zbyszek, gorącym żelazem wypal lepiej resztki swojego pisowskiego rozumu.
2019-01-04 22:53:55
Ryszard
Żaden, jakiś tam Frasyniuk, nie jest znany powszechnie!!! Policjant, ma pewnie duży "zwis" kto to jest. Gdyby go znał, nie pytał by go o tożsamość.
2019-01-04 22:51:45
tak trzymać
Do przodu Panie Władku, aż Polska znów będzie wolna
2019-01-04 13:52:38
@Ryszard
Owszem ma znaczenie, bo Pan Władysław Frasyniuk jest w Polsce osobą powszechnie znaną, a więc policjant znał jego tożsamość "z urzędu". Podobnie było by w przypadku Panów Jarosława Kaczyńskiego czy Zbigniewa Ziobry. Jeżeli nie jesteś nikim znanym to Twoją tożsamość pozostaje dla policjanta niezidetyfikowana?
2019-01-04 12:59:55
Ryszard
Co ma za znaczenie znaną czy nie, policjant pyta osobę, czy jest znana czy nie. Pomyśl, jak możesz.
2019-01-04 12:19:05
@Ryszard
a zapytam tylko czy jesteś osobą publicznie w Polsce znaną?
2019-01-04 12:02:19
Ryszard
Sqrwysyńska kasta. Podałem policjantce (która nie przedstawiła się, służbowo zgodnie z prawem)nieprawdziwe dane. Oczywiście zapłaciłem mandat, a w sądzie przegrałem. BANDA/KASTA. Zamknąć sędziów, na co najmniej dwa lata, a jak się zapyta za co. To dołożyć jeszcze dwa.
2019-01-04 11:28:18
i prawidłowo
Państwo represjonujące swoich obywateli w Polsce nie przejdzie
2019-01-04 08:16:15
@zbyszek
sowiecką agenturę to masz obecnie w naszym rzadzie
2019-01-04 07:23:41
zbyszek
Na oczach kamer Frasyniuk popełnił przestępstwo, wszyscy widzieli jak kopał a on mówi że nie. Dlatego czerwona kasta sędziowska tak się broni ,żeby takich zdrajców uniewinniać. Dlatego będę głosował na PiS. Trzeba gorącym żelazem wypalić tę sowiecką agenturę.
2019-01-04 00:34:34
Irek
I co pisiory, znowu się skompromitowaliscie. Przestańcie wreszcie nękać p. Frasyniuka i resztę Polaków bo cierpliwość suwerena się skończy
2019-01-03 22:49:42
Czas
Pociągnąć do odpowiedzialności policjanta, ktory rozpętał burzę w szklance wody
2019-01-03 22:29:33
321
Gdyby nie Frasuniuk i jemu podobni to ci co tu szambo wlewaja mowili by i pisali po rosyjsku ale widac o to im chodzi, nawet by nie mogi nic pisac bo nie bylo by wolnosci slowa ktora jeszcze jest,
2019-01-03 20:37:13
Nihil novi
Nic się nie zmieniło. Są równi i równiejsi, a surowość prawa wyłącznie dla szaraków. Wstydź się "nadzwyczajna" kasto! A ty @.... idź się leczyć, na nogi, bo na głowę już za późno.
2019-01-03 19:56:27
będą jaja
gdy obywatel "demokracji liberalnej" odpowie choremu na psią grypę; - jam jest Jan Józef Grzyb i nie kopię. Ten wyrok jest precedensem i uzasadnienie tego wyroku obniży prestiż "chorych na psią grypę" wsród s_PO_łeczeństwa, "pisiory" nie są tak nachalne.
2019-01-03 19:32:24
....
widac proruskie trolle juz trlują od nowego roku ,ile za wpis 20 rubli? jak tam nowy prorosyjski nominat w rzadzie? to jest dopiero skandal ,na kremlu szampanow znowu brak,
2019-01-03 19:06:59
cdn
idzcie lemingi ze swieczkami bronic kasty.piniory,gawloskie,frasyniuki,buresuki smieja sie do rozpuku ,nie mowiac osbekach i tzw sedziach prlu.
2019-01-03 18:44:48
są równi i równiejsi
Kasta trzyma się dobrze.
2019-01-03 17:40:37

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie