środa, 05 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Tłum na spotkaniu. Andrzej Duda witany oklaskami

Tłum na spotkaniu. Andrzej Duda witany oklaskami

Tłum na spotkaniu. Andrzej Duda witany oklaskami
Data publikacji: 2020-07-02 13:10
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-04 08:16
Wywietleń: 2552 462938

Cykl spotkań z mieszkańcami naszego regionu kontynuuje prezydent Andrzej Duda, który walczy o kolejną kadencję. W czwartek (2 lipca) przed południem odwiedził Łobez. 

Urzędującego prezydenta w Łobzie oklaskami powitali liczni mieszkańcy nie tylko tej gminy, ale także wyborcy z całego powiatu, a także sąsiedniego. Przypomnijmy, że w powiecie łobeskim Andrzej Duda uzyskał 41,98 proc. głosów, a jego konkurent Rafał Trzaskowski 31,29 proc.

W sercu miasta – na placu przy Pomniku Wdzięczności – prezydenta powitał burmistrz Piotr Ćwikła, który w imieniu łobzian wręczył mu wiązankę kwiatów. W gronie obecnych była Halina Szymańska, szef Kancelarii Prezydenta RP oraz wojewoda Tomasz Hinc.

Obecni na spotkaniu wspominali poprzednią wizytę głowy państwa, w październiku 2017 r., kiedy to Andrzej Duda także spotkał się z owacyjnym przyjęciem.

Słychać było głosy, że dzięki Andrzejowi Dudzie, jego trosce i pracy na rzecz zwykłego Polaka, Polacy mają lepsze życie. W przypadku mieszkańców gminy Łobez ma to szczególne znaczenie, bowiem wszyscy tu pamiętają czas rekordowego w kraju bezrobocia. Szczególnie więc mocno zabrzmiały krytyczne słowa Andrzeja Dudy o likwidacji PGR-ów.

Po oficjalnym wystąpieniu była okazja do osobistego spotkania – krótkiej rozmowy, podziękowania i pamiątkowej fotografii. Skorzystało z tego kilkadziesiąt osób. Burmistrz Piotr Ćwikła krótko opowiedział o problemach miasta i planach rozwoju.

W Łobzie spotkania prezydenta nikt nie zakłócał. W pewnym oddaleniu od miejsca spotkania dało się zauważyć mało liczebną grupę zwolenników Rafała Trzaskowskiego, przybyłą z transparentami.

Tekst i fot. (cz.b.)

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

Tłum na spotkaniu. Andrzej Duda witany oklaskami Tłum na spotkaniu. Andrzej Duda witany oklaskami Tłum na spotkaniu. Andrzej Duda witany oklaskami

Komentarze

śródmieście głosuje za Wolną Polską
Wszędzie są tłumy na spotkaniach z Andrzejem Dudą jest entuzjazm i poparcie.Natomiast na spotkaniu ze Schetyną było 18 osób a z Budką 13 osób.Zgromadzona znudzona młodzież na spotkaniu z Rafałem Trzaskowskim trzymała kartoniadę która zamiast w nazwisko Trzaskowski ułożyła się w chcemy koki.I coraz mniej przychodzi ludzi a było ich i tak mniej niż u konkurencji na spotkania z Silnym Prezydentem.Może dlatego że Silny Prezydent zastąpił w roli dublera Prawdziwą Prezydent?Ludzie nie wierzą w te hasła,silny nie pozwoliłby żeby ścieki lały się do królowej polskich rzek Wisły milionami litrów.Jakby by silny to by to zatrzymał.
2020-07-04 07:51:56
abc dzbanie, a słyszałeś o syndromie sztokholmskim?
Chyba nie, bo takim pisowskim dzbanom jak ty ucho się urwało.
2020-07-04 01:30:36
X Dymer
Czy Trynkiewicza też ułaskawi tak jak innego pedofila? Czy to jest wstęp do ułaskawień pedofili w sutannie?
2020-07-03 20:25:29
Powsinoga i Swojak
czyżby chcieli zmienić konstytucję z jedną przewodnią partią?
2020-07-03 19:47:26
Wyborcy
głosujemy na Prezydenta Andrzeja Dudę bo nie chcemy powrotu do smutnej przeszłości z czasów rządu Parszywej Obywatelskiej
2020-07-03 18:42:53
Zak
Trzaskowski teraz twierdzi ze nigdy nie byl dzialaczem partyjnym. Tydzien temu twierdzil ze nie byl poslem.zlikwidowal ulice Kaczynskiego a jak zostanie prezydentem bedzie namawial prezydenta Warszawy zeby w W-wie taka ulica byla. Przeciez on teraz jest prez W-wy czemu tego nie zrobi? Klamstwo za klamstwem byle zdobyc wladze i znow gnebic Polakow.
2020-07-03 17:11:05
@coz
Zwozili autokarami z kraju bo to była pomoc dla przewoźnikow w ramach tarczy ochronnej rządu. Czysty narodowy patriotyzm.
2020-07-03 16:06:50
Kwadrat
Podobno przewaga Dudy nad Trzaskowskim jest tak duża, że sztabowi Trzaska Pluska puszczają nerwy.Widać to na przykładzie Sławka Nitrasa ale więcej robi wrażenia ta cała nerwówka zaprzyjaźnionych mediów i walka o głosy Konfederacji.Desperacja jest ogromna nie wahają się nawet do kalumnii i montowanych fejków.Tym bardziej uważamy że należy głosować na Andrzeja Dudę bo widać jak się Go boją
2020-07-03 14:36:01
BATORY
STOP pisowskiej propagandzie i szczujni z ul.Woronicza
2020-07-03 14:06:46
Jan
Przyjmują prezydenta tez i tak w zachodniej części kraju. Tylko TVP tego nie pokaże. A chciałby mieć człowiek prezydenta wszystkich Polaków. https://www.wiesci24.pl/2020/07/03/duda-spanikowany-ucieka-z-nowej-soli-bedziesz-siedzial-krzyczy-tlum-wideo/
2020-07-03 13:59:20
Czy kandydat Duda odpowie na proste pytania
Pierwsze. Ile statków wybudowano w Stoczni Szczecińskiej za jego kadencji? Drugie? Ile metrów tunelu pod Świną wydrążono za jego kadencji? Pytania są związane z realizacją jego obietnic wyborczych dla naszego regionu sprzed 5 lat. Oczekuję prostych, konkretnych odpowiedzi.
2020-07-03 13:08:42
Antoni
Brawo Prezydent Duda! Mogę spać spokojnie jeżeli chodzi o 500+ gdy wygra. Ani w jedno słowo nie wierzę w jego kontrkandydata. Wczoraj Nitras w Warszawie kolejny raz pokazał jaki to bezwzględny obóz. Oni obiecają, a później będzie zwykle agresywne - nie. TVN potwierdzi i Polacy po roku zapomną.
2020-07-03 11:58:27
OBSERWATOR
….telewizja kłamie, prasa kłamie, wszystkie media kłamią - tak większość z nas twierdziła za komuny w objęciach socjalizmu (...bo była jedna słuszna partia PZPR). Teraz większość nas jest „wlepiona” w telewizję rządową, inne podobne media i niemal na baczność "łyka" to, co tylko zobaczy i usłyszy ....czyżby coś się odwróciło ….. Mniej importowania wszelkich wiadomości a będziecie zdrowsi fizycznie i psychicznie. W żadnym kraju praworządnym nie może być tak, że rządzi jedna partia. Bo w przeciwnym razie jest to, to klasyczny przykład powrotu do PZPR….. Podział władzy, to namiastka DEMOKRACJI. Czy ktoś zatroszczył się o to, aby ten fakt przedstawić urzędującemu... Obserwator.
2020-07-03 11:43:29
@hagi
Twoja osoba to ciezki przypadek kliniczny.
2020-07-03 11:36:07
hagi
Program wyborczy Dudy: 1)wyprowadzenie Polski z UE, 2) obniżka cen musztardy i podpasek, 3)pakiet uniewinnień dla sprawców przestępstw seksualnych na dzieciach
2020-07-03 11:13:48
@murem za Andzejem
Pięknie odwracasz kota ogonem, ale ludzie już się na to nie nabiorą. Za dużo afer i złodziejstwa ze strony PiS i Dudy.
2020-07-03 10:46:52
Miles
Duda jest tak zdesperowany, że celuje w nową grupę wyborców - w pedofilów. Będzie ich ułaskawiał, jeżeli tylko na niego zagłosują.
2020-07-03 10:28:15
XYZ
Nagonka szmatlawcow i portali/92% należy do niemcow/i licznej agentury w kraju i za granica na PRezydenta Dude swiadczy ze ich interesy sa zagrozone.Uczestnicza wtym także miernoty intelektualne pokroju Stuhrow,janda,olbrychski,Nurowska,lewackie uczelnie i wierchuszka tzw''niezależnych i niezawislych''iich jaczejka pod nazwa ''justicia''
2020-07-03 10:11:43
miki
Andrzej tylko zwycięstwo na przeciw pełowski trollom
2020-07-03 09:28:03
obiektywna opinia
Wczorajsze wywiady telewizyjne pokazały jak "marny" jest Prezydent Andrzej Duda(Polsat) a jak dobrze wypada Rafał Trzaskowski (TVN24) - teraz rozumie dlaczego nasz Prezydent aż tak się obawia rzeczowej i niezależnej debaty / bo jednak nie przyjął zaproszenia , pewnie celując tylko na TVP - po wiadomościach w tej tv wnioski są bardzo smutne - RTrzaskowski to oszust , złodziej , masturbujący przedszkolaków , promujący pedofilów , winny awarii "Czajka" , winny deszczom nawalnym i powodziom - tego się nie da słuchać / to jest obrzydliwe .. i (jak dla mnie) działa na niekorzyść A.Dudy . Pamiętajmy jak "szczuto" w TVP Szczecin naszego Prezydenta Krzystka (wybory aby wygrał kandydat PIS ) , czy Tomasza Grodzkiego .... SMUTNE !!!
2020-07-03 08:42:42
murem za Andrzejem
O tym jakim dobrym Prezydentem dla Polski jest i będzie Andrzej Duda świadczy nagonka zagranicznych mediów i słuchających ich lokalnych przedstawicieli różnych inteneresów.Nie pluli by kłamstwem obmową i manipulacją gdyby nie to że stwierdzili dwa fakty że przegrywają i że ich interesy będą naruszone na korzyść interesów Polski.
2020-07-03 08:24:58
Posłuchajcie kogo uniewinnił Duda
Mężczyzna w latach 2006-2011 wielokrotnie po pijanemu znęcał się nad córką i konkubiną. Dziewczynkę, która nie miała skończonych 15 lat, przytrzymywał, bił po twarzy, dotykał jej krocza, zmuszał ją do czynności seksualnych. Sąd stwierdził, że mężczyzna robił to "przez stosunkowo długi okres", wielokrotnie. Skazany nie przyznawał się do winy, twierdził, że jedynie z dziewczynką spał. Sąd uznał jednak jej zeznania za całkowicie wiarygodne - zostały potwierdzone przez członków rodziny, wychowawców czy biegłych. Po wyjściu z więzienia mężczyzna od razu złamał zakaz zbliżania się do swoich ofiar, a wniosek o ułaskawienie został napisany niemal natychmiast po wyjściu z więzienia.
2020-07-03 07:39:17
Gdzie maseczki?
Na spotkaniach z prezydentem AD maseczki nie są potrzebne. Nawet jakby ktoś się zaraził to i tak nie zachoruje, bo prezydent ma moc uzdrawiającą. Wystarczy popatrzeć na te zachwycone twarze zwolenników
2020-07-03 01:10:43
abc
odnośnie Uniewinienia to poczytaj sobie troszkę dzbanie.Dwie instancje sadowe oraz prokuratura to poparly na prosbe rodziny.Kaminskiego skazywal niejaki Tuleya nazywany nie wiedzieć dlaczego sedzia ,syn sbeczki ,która nawet na emeryturze była TW bezpieki.
2020-07-03 00:46:21
Duda najpierw uniewinnił Kamińskiego, potem uniewinnił pedofila.
Duda nie kompromituj się.
2020-07-03 00:01:18
Janek bury
Totalni oszukali wielu uczciwych ludzi,ktorzy uwierzyli Holowni.Rezyserzy zWSI i WSI24 pokazli ,ze nierezygnuja z odzyskania koryta.Tak było w przypadku Palikota i zabawnego Petru i krzykliwymi babami z noosmiesznej.
2020-07-02 23:33:26
szakal
Po co się podniecać - najważniejsze że Duda doprowadził do tego , że musztarda i podpaski potaniały.I za to powinien pozostać prezydentem - musztardowo-podpaskowym.
2020-07-02 23:27:13
@14:20:32
Dobrze wiesz, że nikt niczego chorym na raka nie zabrał. Telewizja państwowa zawsze była w większości finansowana przez państwo i tak samo było z dwoma miliardami. Na kłamstwach nie wygracie PO-wcy.
2020-07-02 23:25:19
@mój typ
Ja też tyle dawałem.
2020-07-02 23:18:56
Julka i Marek
Matko- ojcze,babciu- dziadku,kuzynko, wujku- za kimkolwiek glosujesz- zostaw dzieci w domu.One naprawde maja to gdzies kto bedzie prezydentem.Ida tam- bo ty tam idziesz...Moze idziesz tam ze wzgledu na nie....Ale- na milosc boska- nie wykorzystuj niewiedzy.Nie manipuluj obrazkiem.To najnizsze z niskich posuniecie- szeroko omawiane.Kochasz?Czy tylko chcesz byc kochany?
2020-07-02 23:11:08
moj typ
ZDECYDOWANE ZWYCIESTWO PANA PREZYDENTA DOKTORA PRAW ANDRZJA DUDY/55%/,Teczowy Rafal/45%/
2020-07-02 22:47:21
ITD
Na pomorzu wciąż popularnoscia ciesza się ''prezydenci'';TW ''BOLEK'',TW''ALEK''i BIGOS teraz dojddzie kandydat na prezydenta syn TW SB ''JUSTYNY""
2020-07-02 22:33:28
Alicja
Ile mandatów wpłynęło z powodu braku maseczek i zgromadzenia bez zachowania dystansu? Duda wraz z PIS cały czas pokazuje, że dzieli Polaków na swoich i resztę. Tym swoim, czyli pochlebcom pis pozwala się na wszystko nawet na łamanie prawa no i jeszcze to ułaskawienie pedofila. Jak się o tym dowiedziałam z mediów to myślałam na początku, że to jakiś czarny humor. Podobno nawet prokurator się zdziwił. No i jeszcze ten wymysł z pierwszeństwem oddania głosu 12.07 przez osoby starsze, kobiety w ciąży i z małymi dziećmi. To chyba znów żart z Polaków. Liczą na to, że młodzi jak będą musieli stać po 3 czy 4 godziny albo i dłużej przepuszczając wszystkich ww. to szybciej zrezygnują. Czego się nie robi żeby spróbować wygrać...Właśnie dlatego nie ma pan mojego głosu ponieważ nikt dotąd tak nie dzielił Polaków.
2020-07-02 21:27:44
@news z ostatniej chwili
To raczej WY KORYTIANIE PIS żRECIE SZYBCIEJ , bo nie wiadomo na jak długo KORYTA PIS STARCZY :))
2020-07-02 21:22:08
Terefere
Andzej Dufa przez ostatnie 5 lat pokazał, że na prezydenta to on się nie nadaje, ale za to świetnie sprawdziłby się w cyrku jako klaun.
2020-07-02 20:32:56
Wypad 2020
Zabawny jest ten Duda, złodziejom i oszustom mówi nie!!! Czyżby przestał się już identyfikować z Morawieckim, Szumowskim, Kaczyńskim, oraz pozostałą zgrają z Dojnej Zmiany??? Od kiedy???
2020-07-02 20:30:42
Cxlopa
Wczoraj na spotkaniu w Czlopie z paniami z Kola Gospodyn Wiejskich pan Prezydent mówił o obniżce podatku na podpaski, smocxki z 8 procent na 6 procent czyli tlumaczyl im ze podwyżek zadnych w sklepach nie ma a w rxyczyeistosci ceny zywnosci, owoców i warzyw poszybowały ostatnio średnio o 60 do 100 procent w górę
2020-07-02 20:13:58
Na kogo wy chcecie głosować ?? Oto :
Nawet w jego rodzinnym Krakowie przegrał z Trzaskiem :)) Jego profesorowie uniwersyteccy zarzucają mu 7 krotne złamanie Konstytucji RP . obudźcie się ... Ułaskawił PEDOFILA I ROZDAJE NIESWOJE WYPAD 2020 !!
2020-07-02 20:04:44
WYBORCA
TYLKO ANDRZEJ DUDA TO SPRAWDZONY PREZYDENT . POWODZENIA
2020-07-02 19:33:59
Haha
W Stargardzie umiłowany wódz Duda został wygwizdany. To tyle w temacie jego zalotów do zachodniopomorskiego.
2020-07-02 19:33:10
Daria
Duda był bohaterem największej ilości memów wśród wszystkich prezydentów Polski. Jego prezydentura to zwykła parodia.
2020-07-02 19:21:46
Pavelo
Czytywałem Kurier jeszcze za komuny od czasu do czasu. Nie rozwinęliście się specjalnie.
2020-07-02 19:11:20
news z ostatniej chwili
Wielu sympatyków rywala Andrzeja Dudy czyli będący za Rafałem Trzaskowskim na wieść o tajnych sondażach dających pewne zwycięstwo Andrzejowi Dudzie na gwałt zamawiają wyjazdy na wakacje w ciepłych stronach by odpocząć od biomasy i stresu pourazowego.Szczęśliwej drogi,już czas- mówią słowa popularnej piosenki.I dużo wakacyjnego słonka a my w końcu naprawimy Polskę
2020-07-02 18:36:25
Tak to jest
Naiwni i łatwowierni lubią być zwodzeni , ogłupiani i Czaszkę popierają w naiwności swojej
2020-07-02 18:01:19
Polacy mówią i wiedzą tym
Kto Polskę kocha i szanuje , ten na Andrzeja Dudę głosuje .BRAWO!!!
2020-07-02 17:22:17
faza
ale tu pisiaczków wysypało... PUK PUK.. Kto tam ? To ja twój kaczorek dudusiu, długopisik przyniosłem ... hehehe
2020-07-02 17:17:08
Trzask !
I po długopisie
2020-07-02 17:14:45
@cdn
Pelna zgoda ,średnio rozgarnięty Polak szybko zrozumial ,ze to ustawka.Szymon tak jak Palikot,petru przeszedł w niesławie do historii.
2020-07-02 16:46:19
ITD
Lewica kawiorowa uzyskala2,22% ,zsl pare promili więcej.Kalisz,kwasniewski,rozenek/zastepca urbana/,miller,cimoszko,szajbus-wielgus,matkobojca biedron maja tyle wspólnego z lewica/polska narodowa partia socjalistyczna/co przeciętny obywatel z lotami kosmicznymi.Psl /wlasciwie zsl to przybudowka PZPR/organizacji zbrodniczej/a nie następcy Witosa.Pis to socjaliści w sferze socjalnej oraz konserwatyści w sferze swiatopogladowej.PO to targowica w rekach Berlina.
2020-07-02 16:37:32
and
Moze juz wkrotce przestanie osmieszac siebie i kraj przy okazji..
2020-07-02 16:23:32
cdn
Wczorajsza rozmowa teczowego rafala z niezależnym i niezawisłym/określenie nadzwyczajnej kasty/ pokazuje ,ze WSI i WSI24 działa dalej .Zal tylko ze znaczna czesc wyborców ''fajnego szymona'' uwierzyla w w te bajki. To taki sam projekt ratujący po/partie oszustow/ jak w przypadku palikociarni i nowosmiesznych z zabawnym ryskiem petru.
2020-07-02 16:23:22
Brawo Duda
Tak ,dla Andrzeja Dudy oklaski są należne,chłop się stara i dla Polski i dla obywateli.Lepszego kandydata nie ma. Niech rządzi do 2025
2020-07-02 16:11:51
Grześ
Widać pełną mobilizację demokratycznych wolnościowców myślących o rozwoju Polski a jakoś wyhamowali zwolennicy zwijania Polski i zatrzymania rozwojowych inwestycji
2020-07-02 15:59:19
Rada
Andrzej przestań się już kompromitować. Twoja prezydentura była tak beznadziejna, że Polacy chcą zmian natychmiast.
2020-07-02 15:44:00
Zapraszamy
Przejedź do Szczecina. Opowiedz ile statków zbudowała Stocznia Szczecińska w czasie Twojej prezydentury, ile metrów tunelu pod Świną zbudowaliście. Śmiało. Może nawet zostaniesz matką chrzestną wodowanego promu.
2020-07-02 15:10:42
Tomek
Musztarda i podpaski dla Maliniaka!
2020-07-02 15:00:40
Idziemy po zwycięstwo
Niech żyje Polska. To wystarczy za całe hasło kampanii.I pod hasłem i pod białoczerwonym sztandarem widać komu zależy na pomyślności Polski
2020-07-02 14:50:22
@papa
Złodziejom nie uda ulokować swojego w Pałacu Prezydenckim.
2020-07-02 14:27:28
Pamiętamy
Maliniak, kiedy oddasz 2 miliardy złotych, które zabrałeś chorym na raka?
2020-07-02 14:20:32
Jacek
O to to. Likwidacja PGRów zła. Nacjonalizować firmy. Przywrócić kartki na mięso i na benzynę. To już wiemy co to za człowiek i za jakim okresem tęskni.
2020-07-02 14:18:14
coz
Słabiutko, tłumów nie ma mimo, że jak widać po transparentach poprzyjeżdżali z całego województwa, starannie wyselekcjonowani partyjni towarzysze.
2020-07-02 14:11:00
Pilnujemy Polski
Andrzej nie możemy oddać Polski nieudacznikom co nie umieją nawet zająć ulicami Warszawy żeby nie zalewało
2020-07-02 13:55:43
Gazprom płaci
Dobrze że mamy obecnie takie władze co dbają o Polaków,Gazprom musi zapłacić takie pieniądze że się w głowie nie mieści że rząd Tuska kumpla Rafała Trzaskowskiego na to pozwolił.Im nie można dawać władzy ani rządów bo zaraz budżet podziurawią
2020-07-02 13:49:04
papa
Duda pakuj się - czas opuścić Pałac Prezydencki
2020-07-02 13:45:44
Kazik z Chicago
Super prezydent który nie wstawia bajerów że rozmawia z Obamą tylko z prawdziwym prezydentem USA.Ciekawe czy Obamowa ugotowała bigos pod tęczowym znakiem według przepisu Bronka Komorowskiego
2020-07-02 13:44:52
Klara
W końcu rzetelne informacje, że są tłumy sympatyków oraz że jest entuzjazm.Kto by się nie cieszył wiedząc że w polskie sprawy będą nadal dobrze prowadzone.Dzięki takiemu prezydentowi i rządowi będziemy pewni że z budżetu nie zniknie co roku 50 mld zł które trafią do obywateli do rodzin i do dzieci.Brawo Prezydent
2020-07-02 13:42:01
Pedro
W małych miejscowościach ludzie mądrzejsi niż "elity"wielkomiejskie , w Szczecinie PO rozwaliła stocznię a cyniczny Trzaskowski vel awaria ma większe poparcie . Zobaczcie gdzie wiszą jego plakaty , na płotach willi nowobogackich .
2020-07-02 13:39:30
Równi i równiejsi?
A gdzie maseczki i dystans społeczny? Policja i sanepid do dzieła, a nie tylko sklepy kontrolować!
2020-07-02 13:37:38
budyń czy ciacho
To może jeszcze niech pojedzie do gminy Mieszkowice. Tam było jeszcze więcej pgr. To jedyna gmina w Polsce, w której ś.p. Lepper wygrał wybory. Super miejsce dla wyPAD
2020-07-02 13:35:29
Polacy mają dość prezydenta-długopisa
Czas na zmianę i przywrócenie urzędowi prezydenta godności.
2020-07-02 13:33:25
HEJ
NIE TRZASKAĆ PROSZĘ
2020-07-02 13:31:29
Kenny
Wiwat długopis ułaskawiający pedofila
2020-07-02 13:25:41
oczywiście
"tłum" przywieziony autobusami z Podlasia i Podkarpacia
2020-07-02 13:25:08
memory
Duda..Duda?... A już wiem...to ten co jako prezydent uniewinnia pedofilów.
2020-07-02 13:17:48
cid
W takim popegieerowskim Łobzie to Duda może bajerować ludzi ile wlezie. W Szczecinie to nie przejdzie.
2020-07-02 13:14:39