wtorek, 07 lipca 2020.
Strona główna > Kraj > Dojść do prawdy o Smoleńsku

Dojść do prawdy o Smoleńsku

Dojść do prawdy o Smoleńsku
Data publikacji: 2015-11-11 21:45
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-17 14:20
Wywietleń: 1913 36926

Dojście do prawdy o Smoleńsku będzie jednym z elementów odnowy Rzeczypospolitej - mówił szef PiS Jarosław Kaczyński podczas miesięcznicy smoleńskiej. Potem pod pomnikiem Piłsudskiego dodał, że wzorem do naśladowania powinni być Polacy, którzy odbudowali kraj po odzyskaniu niepodległości.

Lider PiS przemawiał do uczestników Marszu Pamięci zorganizowanego z okazji rocznicy katastrofy smoleńskiej. W poprzedzającej marsz mszy św. w archikatedrze św. Jana Chrzciciela uczestniczył prezydent Andrzej Duda.

- Możemy sobie dzisiaj postawić pytanie i takie pytanie jest zasadne: co dalej, czy ten marsz powinien trwać. Otóż odpowiadam: tak, powinien trwać. Bo zwyciężyliśmy, ale nasze cele - upamiętnienie tragedii smoleńskiej, upamiętnienie poległych, upamiętnienie prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego nie zostały jeszcze osiągnięte i musimy ciągle o to zabiegać" - mówił Jarosław Kaczyński do zebranych przed Pałacem Prezydenckim.

Więcej w czwartkowym Kurierze Szczecińskim i e-wydaniu

(PAP)

Fot. PAP/Jakub Kamiński

Komentarze

W roku 2010... a dzis...??
A moze by tak wlaczyc w tragedie Smolenska...OBECNA Rosyjska Komisje badajaca dzisiaj przyczyne tragedi Rosyjskiego samolotu na Synaju w Egipcie ! Komisje ktora JUZ znalazla prawdopodobna przyczyne katastrofy tj. kilogramowy ladunek wybuchowy...ktory byl umieszczony w czy na samolocie ! !
2015-11-17 11:52:25
Prawda
Niestety, ale nie wiadomo, czy prawda kiedykolwiek wyjdzie na jaw. A wszystko przez to, że pani Ewa Kopacz przekopała miejsce tragedii metr w głąb (i to rękami), a zaraz po katastrofie, po dowodach jeździły spychacze. Poza tym, każdy pamięta film, na którym wybijano szyby we wraku i Bóg wie, co jeszcze z nim robiono.
2015-11-12 07:06:17
Kwestia czasu...,
Prawda... predzej czy pozniej i tak wyjdzie na jaw ! !
2015-11-11 21:55:44

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie