niedziela, 24 czerwca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Z auta do pociągu

Z auta do pociągu

Z auta do pociągu
Data publikacji: 2016-02-04 08:52
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 610 115670

Kierowco, zostaw swoje auto w garażu i pojedź pociągiem PKP Intercity – zachęca PKP Intercity. W ten weekend kolejowy przewoźnik ma specjalną promocję dla zmotoryzowanych. Każdy, kto w kasie okaże dowód rejestracyjny swojego samochodu, będzie mógł kupić taniej bilety dla siebie i osób towarzyszących.

W ten weekend (6 i 7 lutego) PKP Intercity zaproponuje bilety w cenie 29 zł na pociągi TLK i IC oraz 49 zł na składy EIC i EIP. Z promocji „Weekend dla kierowców” będą mogły skorzystać osoby, które w sobotę i niedzielę przy zakupie biletu w kasie okażą ważny dowód rejestracyjny samochodu osobowego. Kupujący może również nabyć bilety w tych cenach dla towarzyszy podróży, ale maksymalnie dla tylu, ile miejsc znajduje się w jego aucie.

- Mamy już pewne sukcesy w pozyskiwaniu pasażerów autobusów, jednak największą grupą, którą chcielibyśmy zachęcić do podróży PKP Intercity, są poruszający się prywatnymi samochodami - mówi Jacek Leonkiewicz, prezes PKP Intercity SA. - Chcemy zachęcić podróżnych, wybierających samochód jako środek transportu do tego, aby sami sprawdzili, jak wiele się na kolei i w Intercity zmieniło na lepsze. Nie wykluczamy, że będziemy tę akcję kontynuować w trakcie kolejnych wybranych weekendów.

Bilety w specjalnych cenach będą obowiązywać na przejazdy dowolną trasą w 2. klasie pociągów: TLK, IC, EIC, EIP. Będą dostępne tylko w kasach, a ich liczba biletów jest nielimitowana.

(mag)

 

 

 

 

Komentarze

Spóźniony
A co z juz kupionymi biletami przez internet? Jakies zwroty ?
2016-02-05 10:58:57
zs
Najpierw trzeba być wiarygodna firmą a nie żartem. Ilość spóźnień i różnych innych wianków przechodzi ludzkie pojęcie . Człowiek , który jest umówiony gdzieś na konkretna godzinę nie może zaufać pkp (pisownia specjalna) ....w razie spóźnienia jako wytłumaczenie słyszymy : bo jest za zimno i pękają szyny , jest za gorąco , jest mgła , musieliśmy czekać na załogę ..... to są żarty moi drodzy dotowani ze skarbu państwa .
2016-02-04 16:19:19
Adrian
Szkoda że nie mam samochodu promocja PKP jest super
2016-02-04 12:57:54

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy