wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Gospodarka > Więcej bankomatów nad morzem

Więcej bankomatów nad morzem

Więcej bankomatów nad morzem
Data publikacji: 2015-07-20 21:12
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-25 17:11
Wywietleń: 798 3476

PKO Bank Polski na wakacje instaluje sześć dodatkowych bankomatów w nadmorskich miejscowościach województwa zachodniopomorskiego. Sezonowe maszyny mają funkcjonować co najmniej do końca września.
W tymczasowych bankomatach można realizować takie same operacje, jak w pozostałych urządzeniach PKO BP. Są dostępne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie urządzenia wyposażone są w udogodnienia dla osób niewidomych. Poszczególne elementy są oznaczone naklejkami z napisami w języku Braille’a, a po włożeniu słuchawek do gniazda bankomatu klient otrzymuje dostęp do komunikatów głosowych, które prowadzą go w trakcie realizacji transakcji. Urządzenia rozpoznają też dziecięce karty przedpłacone z oferty PKO Junior. Po ich identyfikacji na ekranie pojawiają się odpowiednie, dedykowane najmłodszym komunikaty w atrakcyjnej szacie graficznej.
Mobilne bankomaty PKO BP staną tego lata w sześciu nadmorskich miejscowościach naszego województwa. Pojawią się w Dziwnowie (ul. Mickiewicza 22), Rewalu (ul. Saperska 3), Międzyzdrojach (ul. Promenada Gwiazd 2), Mielnie (ul. Kościuszki 6-8), Świnoujściu (ul. Żeromskiego 1) i Ustroniu Morskim (ul. Chrobrego 20).
(jps)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”