niedziela, 09 sierpnia 2020.
Strona główna > Gospodarka > Targi Pracodawców

Targi Pracodawców

Targi Pracodawców
Data publikacji: 2018-10-18 07:27
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-13 20:42
Wywietleń: 1281 356312

„Tu chcesz pracować” – pod takim hasłem odbędą się w czwartek (18 października) w hotelu Novotel w Szczecinie Targi Pracodawców. Jest to jedyna tego typu impreza na Pomorzu Zachodnim, która pozwala dotrzeć przedsiębiorcom do potencjalnych pracowników nie tylko z ofertami pracy, ale również z informacją o jakości miejsca pracy i renomie firmy.

– To bardzo istotna kwestia, zwłaszcza przy obecnie występującej tendencji rynku pracownika – tłumaczą przedstawiciele organizatora imprezy, czyli Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego. – Do wzięcia udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali tylko lokalni przedsiębiorcy, ponieważ jego głównym zamysłem jest to, aby zdolni ludzie oraz eksperci z różnorodnych branż pozostali w naszym województwie, zasilając szeregi regionalnych firm.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do specjalistów, osób już pracujących i szukających nowego zatrudnienia, jak również do ludzi młodych i studentów, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy. Wszystkim wybierającym się na to wydarzenie organizatorzy radzą zabrać ze sobą nawet kilkanaście kopii swojego CV.

Przedsiębiorcy przygotowali wiele ofert stażowych oraz programów praktyk, które pozwolą na zdobycie doświadczenia i będą możliwością pogodzenia pracy z nauką.

Każdy z uczestników targów będzie miał możliwość odebrania na miejscu Katalogu Dobrych Pracodawców, który jest zbiorem najważniejszych informacji o wystawcach.

Targom towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, skierowane zarówno do pracodawców, jak i przyszłych pracowników. W specjalnie przygotowanej Strefie Wiedzy będzie możliwość uczestniczenia w warsztatach, które poprowadzą eksperci z poszczególnych firm.

Targi Pracodawców odbędą się godzinach 10-17.

Z wystawcami oraz ofertami pracy można się zaznajomić na: www.targipracodawcow.pl.

(KK)

Fot. Ryszard Pakieser

Na zdjęciu: W minionym roku Targi Pracodawców odbywały się w filharmonii.

Targi Pracodawców

Komentarze

Dobra rzecz...
Ale i za ile...? Gdyz Fama o dobrych Firma - sam sie rozchodzi...!!
2018-10-18 15:22:42

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie