Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Targi Pracodawców

Data publikacji: 18 października 2018 r. 07:27
Ostatnia aktualizacja: 13 listopada 2018 r. 20:42
Targi Pracodawców
 

„Tu chcesz pracować” – pod takim hasłem odbędą się w czwartek (18 października) w hotelu Novotel w Szczecinie Targi Pracodawców. Jest to jedyna tego typu impreza na Pomorzu Zachodnim, która pozwala dotrzeć przedsiębiorcom do potencjalnych pracowników nie tylko z ofertami pracy, ale również z informacją o jakości miejsca pracy i renomie firmy.

– To bardzo istotna kwestia, zwłaszcza przy obecnie występującej tendencji rynku pracownika – tłumaczą przedstawiciele organizatora imprezy, czyli Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego. – Do wzięcia udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali tylko lokalni przedsiębiorcy, ponieważ jego głównym zamysłem jest to, aby zdolni ludzie oraz eksperci z różnorodnych branż pozostali w naszym województwie, zasilając szeregi regionalnych firm.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do specjalistów, osób już pracujących i szukających nowego zatrudnienia, jak również do ludzi młodych i studentów, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy. Wszystkim wybierającym się na to wydarzenie organizatorzy radzą zabrać ze sobą nawet kilkanaście kopii swojego CV.

Przedsiębiorcy przygotowali wiele ofert stażowych oraz programów praktyk, które pozwolą na zdobycie doświadczenia i będą możliwością pogodzenia pracy z nauką.

Każdy z uczestników targów będzie miał możliwość odebrania na miejscu Katalogu Dobrych Pracodawców, który jest zbiorem najważniejszych informacji o wystawcach.

Targom towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, skierowane zarówno do pracodawców, jak i przyszłych pracowników. W specjalnie przygotowanej Strefie Wiedzy będzie możliwość uczestniczenia w warsztatach, które poprowadzą eksperci z poszczególnych firm.

Targi Pracodawców odbędą się godzinach 10-17.

Z wystawcami oraz ofertami pracy można się zaznajomić na: www.targipracodawcow.pl.

(KK)

Fot. Ryszard Pakieser

Na zdjęciu: W minionym roku Targi Pracodawców odbywały się w filharmonii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Dobra rzecz...
2018-10-18 15:22:42
Ale i za ile...? Gdyz Fama o dobrych Firma - sam sie rozchodzi...!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA