Niedziela, 26 marca 2023 r. 
9 szczecin
REKLAMA

Targi Dobrych Pracodawców

Data publikacji: 06 marca 2023 r. 07:52
Ostatnia aktualizacja: 09 marca 2023 r. 11:33
Targi Dobrych Pracodawców
Udział w Targach zapowiedziało też kilka firm niemieckich, które planują inwestycje na rynku zachodniopomorskim.  

Targi Dobrych Pracodawców, czyli setki ofert pracy i najlepsi pracodawcy w jednym miejscu
Już wkrótce jedno z ważniejszych wydarzeń rekrutacyjnych w naszym regionie – Targi Dobrych Pracodawców.

 Okazja do nawiązania relacji polsko-niemieckich i do spotkań biznesowych 

30 marca br. w Szczecinie odbędą się Targi Dobrych Pracodawców. To niebywała okazja do znalezienia ciekawej pracy i poznania czołowych, regionalnych firm poszukujących pracowników.

Listę wystawców, można śledzić na stronie targipracodawcow.pl, gdzie znajdują się także najważniejsze, aktualne informacje dotyczące wydarzenia. Udział w Targach zapowiedziało też kilka firm niemieckich, które planują inwestycje na rynku zachodniopomorskim.

- To już szósta edycja organizowanych przez nas Targów, a w tym roku wiele firm będzie się wystawiać po raz pierwszy. Pojawi się wiele niepublikowanych jeszcze nigdzie ofert pracy, co czyni Targi jeszcze bardziej atrakcyjnymi pod kątem oferty – komentuje Anna Kornacka, prezeska zarządu Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, głównego organizatora Targów.

Szybka rekrutacja i porady ekspertów

Już na miejscu, w komfortowych warunkach można będzie przejść pierwszy etap rekrutacji. Przyniesione CV można wcześniej zweryfikować i skonsultować w specjalnym punkcie CV POINT, gdzie zespół specjalistów sprawdzi i doradzi w kwestii tego jak powinien wyglądać prawidłowo skonstruowane CV, a nawet zrobi zdjęcie. Porady ekspertów i specjalistów z zakresu HR, rynku pracy i prawa pracy to kolejny argument, dla którego warto przyjść i rozpocząć nowy etap kariery zawodowej. Nie zabraknie ofert dla osób z doświadczeniem, specjalistów, menedżerów oraz dla wchodzących dopiero na rynek pracy, czyli szukających praktyk i staży.

Pracodawcy, specjaliści i doradcy oraz setki nowych ofert pracy, praktyk i staży będą czekać na odwiedzających 30 marca w hotelu Novotel w godz. od 10 do 16.

Głównym organizatorem Targów Dobrych Pracodawców jest Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego członek Konfederacji Lewiatan. (K)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Paweł
2023-03-06 08:17:14
Super pracodawca praktycznie nie musi szukać pracowników, gdyż ludzie sami się starają aby ich zatrudniono. To jak z reklamą, im większy syf tym bardziej nachalna promocja jaki to cud.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA