niedziela, 22 lipca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Szansa na karierę w Niemczech

Szansa na karierę w Niemczech

Szansa na karierę w Niemczech
Data publikacji: 2017-06-13 20:46
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 1266 268954

W berlińskim Basecamp Telefónica odbędzie się 21 czerwca II Polish Tech Night. Podczas wydarzenia startupy technologiczne z Polski będą mogły się zaprezentować przed niemieckimi inwestorami i potencjalnymi partnerami biznesowymi. Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 14 czerwca.

Młodzi przedsiębiorcy będą mogli podyskutować o swoich pomysłach biznesowych w strefie „networking area”, a 6 wybranych startupów wystąpi na scenie przed inwestorami i widownią. Przed wydarzeniem odbędą się zajęcia w kancelarii prawnej Härting | Polish Desk na temat aspektów prawnych (ochrona danych, prawa autorskie, prawo e-commerce) i finansowych, istotnych przy zakładaniu firmy lub ekspansji na niemiecki rynek. Zaplanowano także wizyty w akceleratorach i przestrzeniach coworkingowych, m.in. w Cube Global oraz Parku Technologicznym Adlershof.

Wydarzenie przeznaczone jest dla młodych przedsiębiorców działających w branżach IoT/Connectivity, AI, VR, MedTech & Digital/Mobile Health, MarTech i FinTech. Jego społecznościowym partnerem jest Technopark Pomerania w Szczecinie.

Udział w Polish Tech Night można zgłosić do 14 czerwca na www.polishtechnight.com (formularz  należy wypełnić w jęz. angielskim).

(mag)

Na zdjęciu: Polish Tech Night w 2016 roku

Komentarze

jajo
jasne , drenaż mózgów
2017-06-16 07:34:08
Tak
Tak, najlepiej "potraktowani" byli Polacy przez US-Amerykanow (bez wizy to nie dla Polakow),Rosjanie,Anglicy, a Niemcy od 1939 roku to wrogowie Polski.Panie kowalskij - 100% niemiecki towar to nie dla Pana.Dla Pana historia zatrzymana jest w 1939 roku.Oby Pana nie zbojkotowano.
2017-06-16 07:32:46
Kariera
Wiele dziewczyn już dawno rozpoczęło tam karierę, jako "hostessy" ;)
2017-06-14 07:02:01
kowalskij
W historii Polski brakuje dowodów na to że Niemcy potraktowali kiedykolwiek Polaków fair.Prfekcyjna niemiecka technologia aby zyć potrzebuje pomysłow i idei dla ekspansji najlepiej od naiwnych za poklepanie po plecach i 5 minutowy show dzieci z Polski.Jeżeli masz dobry pomysł Polaku,poczekaj do jutra i sprzedaj swoj wyrób nie pomysł,bedziesz tak bogaty jak ten od Microsofta. Deal z niemcami polega na tym ze swoj pomysł bedziesz kupował z niemieckim patentem jako 100 % niemiecki towar.Osobiscie zbojkotowałbym i niemieckich naganiaczy i folksdojczy i tych co z niemieckiego Recht zrobili złodziejski biznes.
2017-06-14 06:18:59

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Józef Miszczuk
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy