sobota, 15 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Zakupy z klimatem

Zakupy z klimatem

Zakupy z klimatem
Data publikacji: 2015-12-04 17:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 11:58
Wywietleń: 1592 45251

Coraz wyraźniej czuć w Szczecinie świąteczną atmosferę. W ten weekend odbędą się pierwsze jarmarki, kiermasze, spotkania i imprezy, gdzie można kupić urokliwe rękodzieło, zjeść i wypić coś pysznego, spotkać elfy i Mikołaja. To również okazja, by wyszukać niebanalne prezenty dla bliskich, a wydanym groszem przy okazji wesprzeć charytatywny cel.

4-6 grudnia pod arkadami Ratusza Staromiejskiego na Podzamczu odbędzie się Najmniejszy Jarmark w Szczecinie. Piątek i sobota - godz. 14-20, w niedzielę - godz. 12-20. Organizatorzy zapowiadają m.in. grzane piwo z Browaru Rodzinnego Wyszak, ofertę Urodzinkową i bożonarodzeniowe dekoracje z Zielonego Kombinatu. Będą też m. in. stoiska z grafiką, ręcznie zdobione deski, zabawki dla dzieci, elfy, mikołaje, konkursy.

5 grudnia w godz. 10-14 na ryneczku "Pogodno" odbędzie się "Christmas Bazaar". To organizowany po raz ósmy przez klub Rotary Szczecin International kiermasz charytatywny. Na stoisku znajdą się wyroby domowej kuchni: pierogi, paszteciki, naleśniki, gołąbki, barszczyk czerwony, grzaniec, ciasta i inne pyszności. Dochód zostanie przeznaczony na rzecz DPS "Dom Kombatanta" przy ul. Kruczej: na zakup sprzętu rehabilitacyjno-usprawniającego oraz na wyposażenie pomieszczenia relaksacyjnego dla seniorów.

5 i 6 grudnia w godz. 9-13 przy ul. Królowej Korony Polskiej 4 zaprasza Mikołajkowe Śniadanie przy Błoniach. Będzie dużo rękodzieła, zdrowych smakołyków, świąteczne łakocie, dobra kawa, sporo rarytasów do przekąszenia na miejscu i kupienia na wynos.

5 i 6 grudnia w Teatrze Lalek "Pleciuga" w godz. 10- 16 można odwiedzać kiermasz rękodzieła artystycznego. Foyer teatru zapełni się ręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi, biżuterią, zabawkami - wszystkim tym, co miło będzie podarować bliskim w prezencie świątecznym. Na kiermaszu będą również domowe wypieki.

6 grudnia odbędzie się świąteczny jarmark rękodzieła na pl. im. Waleriana Pawłowskiego przy ul. Brodzińskiego, pod zadaszeniem sceny. Potrwa w godzinach 10-15. Organizatorem jest Rada Osiedla Pogodno. 

6 grudnia wieczorem odbędzie kolejna prezentacja iluminacji zabytkowych dźwigów na Łasztowni. Od godz. 17 do 22 co pół godziny będzie prezentowany 4 minutowy pokaz "światło i dźwięk".

(gan)

Fot. D.GORAJSKI

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Kawa w roli głównej
Jesień w Szczecinie
Marsz Niepodległości 2018
Poprzedni Następny

Nekrologi

Sonda

Czy miejski sylwester w Szczecinie powinien odbywać się bez pokazu fajerwerków?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy