Czwartek 29 września 2022r. 
REKLAMA

Pracodawcy komentują: Rynek pracy wciąż niezwykle chłonny

Data publikacji: 2018-10-25 22:41
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-13 20:42
Pracodawcy komentują: Rynek pracy wciąż niezwykle chłonny
 

Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego: Druga edycja Targów Pracodawców cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród pracodawców, jak i pracowników.

Anna Kornacka, prezeska ZPPZ:

- Druga edycja pokazała, że Targi Pracodawców to niezwykle ważne i potrzebne wydarzenie. Potrzeba uczestnictwa w Targach leży zarówno po stronie osób szukających pracy czy też myślących o jej zmianie, jak i po stronie pracodawców. Firmy nieustannie poszukują pracowników, zwłaszcza do sektora usług, sprzedaży i prac biurowych. Wciąż jest też ogromne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów z branży technicznych. Targi Pracodawców są bardzo dobrą okazją nie tylko do przedstawienia ofert pracy, ale przede wszystkim dają pracodawcom możliwość zaprezentowania wartości firmy i pokazania się z jak najlepszej strony.

Sebastian Goschorski, accounting&payroll partner w RSM Poland, członek ZPPZ:

- Z naszych obserwacji wynika, że obecnie na rynku pracy występuje znaczne zapotrzebowanie na starszych księgowych ze znajomością języka angielskiego i niemieckiego. Tacy specjaliście znajdują się także w obszarze naszych zainteresowań. To, co ze swojej strony możemy im zaoferować, to praca przy ciekawych projektach międzynarodowych oraz realna możliwość rozwoju swoich kompetencji. Jednocześnie dzięki takim pracownikom możliwy jest również ciągły rozwój naszej firmy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

he?
2018-10-26 06:57:41
Prezeska?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA