niedziela, 31 maja 2020.
Strona główna > Gospodarka > Patrycja Wolińska-Bartkiewicz wiceprezesem ZWiK

Patrycja Wolińska-Bartkiewicz wiceprezesem ZWiK

Patrycja Wolińska-Bartkiewicz wiceprezesem ZWiK
Data publikacji: 2019-08-12 20:56
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-25 16:12
Wywietleń: 3086 408024

Patrycja Wolińska-Bartkiewicz została wybrana na wiceprezesa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie. Obejmie stanowisko 16 września br.

O ogłoszeniu konkursu na drugiego członka zarządu zdecydowała Rada Nadzorcza spółki. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej i prezentacji Patrycja Wolińska-Bartkiewicz wykazała się największą wiedzą w zakresie działalności ZWiK, zagadnień związanych z zarządzaniem i kierowaniem zespołami pracowników, rachunkowości, finansów przedsiębiorstwa, zasad funkcjonowania spółek prawa handlowego - szczególnie z udziałem jednostek samorządu terytorialnego, zasad wynagradzania w nich, ograniczeń prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne oraz znajomości zasad nadzoru właścicielskiego.

Patrycja Wolińska-Bartkiewicz jest magistrem prawa. Ukończyła studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a także Studium Europejskiego Prawa Samorządowego Polskiej Akademii Nauk. Ma przeszkolenie menedżerskie. Pracowała m.in. w Urzędzie Miasta Chełm jako pełnomocnik prezydenta ds. pozyskiwania funduszy pomocowych; Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego na stanowisku zastępcy dyrektora Departamentu Strategii i Rozwoju Regionalnego; Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej jako podsekretarz stanu; a także w Banku Gospodarstwa Krajowego, gdzie była dyrektorem zarządzającym pionem funduszy europejskich.

Nowa wiceprezes obejmie stanowisko 16 września br.

(g)

Fot. UM

 

 

 

 

 

Komentarze

Alwaysthesun
@ Ortodonta - utrzymanek żarliwie broniący swojej sponsorki
2019-10-07 00:01:04
Ortodonta
Ludzie, powinniście się leczyć. G... wiecie o kobiecie a hejtujecie jakby była jakimś przestępcą
2019-09-26 22:23:44
peloponez
Wyleciała z BGK z wielkim kopem za szwindle w funduszach europejskich właśnie. Na tym polega jej doświadczenie w tej dziedzinie. Wykopali ją z BGK i wyłączyli dostęp do komputera w jeden dzień, aby uniknąć skandalu. Teraz jest w odpowiedniej dziedzinie do swojej wiedzy. Chyba ZWiK zajmuje się ściekami !!!!
2019-09-06 17:58:19
trohan
jj- ty kłamco, z jakiego życiorysu wynika, że miśkowa była w PO?
2019-08-17 10:44:45
jj
Z życiorysu wynika, że jest ona platformiana a nie pisowska, jak niektórzy sugerują.
2019-08-14 17:55:28
ozdupka
Oczywiście byle poparcie, plecy i misiewicze przechodzą, bo jak mawiał Antek Kakao: Misiek robi to świetnie, to wspaniały specjalista.
2019-08-14 09:52:16
Kk
A jak była obsadzana rada nadzorcza zwik?!
2019-08-14 09:15:44
w-PiS-anka do... Jarun-ka
Jak juz w Woj. Szczecinskim wyladowaly 100-ki... Lewicowych "spadochroniarzy" to dlaczego dla zlapania "jako-takiej rownowagi" nie moze i Prawicowy ?
2019-08-13 23:58:15
Andrzej D.
Pani ładna - czy to obniży koszty ??
2019-08-13 18:12:03
Quistorp
Pewne jest jedno. W. Sz. Pani Patrycja Wolińska-Bartkiewicz mimo młodego wieku, potrafi dobrze liczyć i zarządzać unijnymi funduszami. Przeszła szkołę, (praktykę zawodową) na takich stanowiskach i w województwie Lubelskim i w ministerstwie Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Wie jak pozyskiwać i jak wydawać pieniądze. Rasowa księgowa. Że z Lublina? A chociażby i z piekła. Ma się znać na robocie, a nie być lojalną wobec lokalnych koterii na Naszym kochanym Pomorzu. Nie pełni żadnych funkcji politycznych.
2019-08-13 13:10:53
s-PO-kojnie...
Bo moze Prezesem zostanie jednak Ktos... az z Goleniowa ?/!!
2019-08-13 12:14:09
Jarun-ku
A nikt w Waszych po tych Akademiach 1-szo Majowych i Pazdziernikowych... Nie startowal ??
2019-08-13 12:01:31
Jarun
Wiadomo, że magister Prawa najlepiej zna się na wodociągach. Czy wy siebie słyszycie? Kolejny pisowski "spadochroniarz"? Trzeba upychać swoich ludzi na synekury.
2019-08-13 10:40:00
Wodociągi
To jest Dobra Zmiana i od razu poprawi się jakość wody oraz odpływ ścieków
2019-08-13 09:11:47
"
To w Szczecinie nie ma już porządnych ludzi, że bierze się jakieś dziewczę, które urzędowało w Lublinie, Chełmie, Zielonej Górze, Warszawie i Bóg wie, gdzie jeszcze miejsca nie zagrzała...
2019-08-12 23:33:05
Czy to jakaś rodzina?
Nazwisko panieńskie źle mi się kojarzy z Heleną Wolińską, tą w mundurze majora z ulicy Rakowieckiej w Warszawie. Jednak zapewne nie przeszkodzi jej to w pozyskiwaniu comiesięcznych wynagrodzeń na poziomie przekraczającym zarobki najlepszej matematyczki w mieście Szczecin, która to dosłownie na dniach opuściła Łono Szczecińskiej Oświaty z uwagi na lipne zarobki.
2019-08-12 23:04:40