Sobota, 22 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Rachunki za „Czystą wodę”

Data publikacji: 06 sierpnia 2019 r. 09:01
Ostatnia aktualizacja: 12 listopada 2020 r. 22:13
Rachunki za „Czystą wodę”
 

„Wycięli sosny, dęby, świerki i akacje. Zlikwidowali mostek, którym mieszkańcy chodzili do parku. Rozkopali ulicę, a potem tak naprawili, że małe samochody uszkadzają podwozia” - Czytelnicy relacjonowali ciąg zdarzeń, jakie oburzyły nie tylko mieszkańców ul. Polskich Marynarzy na os. Gumieńce. Dlatego zaprotestowali przeciwko stylowi prowadzenia inwestycji realizowanej na zlecenie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie.

Szczeciński ZWiK realizuje drugi etap wielkiego projektu pn. „Czysta Odra w Szczecinie”, współfinansowanego z Funduszu Spójności Unii Europejskiej. Czego elementem jest kontrakt pn. „Uporządkowanie systemu sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej na granicy Gminy Dobra i Gminy Miasto Szczecin". Związane z nim prace teraz się koncentrują w rejonie Wierzbaka. Prowadzi je Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Emilia Sudak z Goleniowa.

– Piły poszły w ruch już o godz. 7. Okres ochronny dla ptaków, a oni cięli wzdłuż cieku wszystko: drzewa i krzewy. Kto wydał pozwolenie na takie barbarzyństwo? – alarmował jeden z mieszkańców ul. Polskich Marynarzy. – Niemal cała

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 68% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 06-08-2019

 

Autor: Arleta Nalewajko
Fot. Czytelnik
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

....
2019-08-06 10:31:06
Sie obudzili jak ktos im cos za oknem cos wytnie ale wycinka puszczy białowieskiej to im pewnie nie przeszkadzała a wielu glosowało na obecna wladze, tak samo zaoranie OZE 4 lata temu, a wielu pewnie pali sobie papierochy na balkoniku trujac siebie i innych bierni, tacy to obroncy srodowiska i ekologii ,po pieskach pewnie tez nie sprzataja i smieci nie segerguja no ale wycieli im drzewko afera na caly swiat !!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA