piątek, 10 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie

Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie (akt. 2)

Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie
Data publikacji: 2019-07-02 12:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:44
Wywietleń: 1223 400520

Nadal trwają prace związane z usuwaniem poważnej awarii sieci wodociągowej w Gryfinie. Pracownicy PUK przekazali nam informację, że prawdopodobnie uszkodzony fragment wodociągu znajduje się pod drogą w bliskim sąsiedztwie z rondem. Na miejscu awarii usuwano fragment asfaltowej nawierzchni jezdni.

***

Gryfiński PUK zamieścił kolejny komunikat: Uwaga w dniu 02.07.2019 r, w związku z awarią sieci wodociągowej u zbiegu ulic Armii Krajowej, Henryka Sienkiewicza i 9 Maja w określonych numerycznie punktach na planie miasta znajdować się będą tymczasowe punkty poboru wody z „beczkowozu”. Trasa oraz punkty stacjonowania beczkowozu znajdują się na załączonym planie sytuacyjnym miasta.

***

Na stronie gryfińskiego PUK-u zamieszczono komunikat, iż z powodu awarii sieci wodociągowej w rejonie zbiegu ulic Armii Krajowej - Henryka Sienkiewicza - 9 Maja nastąpi przerwa w dostawie wody. W związku z tym, że planuje się wznowić dostawę wody ok. g. 15, spółka informuje również o podstawieniu beczkowozu u zbiegu ulic Kwiatowej i Słowackiego.

Może się jednak okazać, że usuwanie awarii przesunie się w czasie, bowiem trwa poszukiwanie miejsca, skąd woda wycieka. Prace te skoncentrowane są w pobliżu ronda ks. Jana Palicy.

- Awarię zgłoszono nam około godziny drugiej w nocy i nasze służby natychmiast przystąpiły do działań – informuje Jarosław Wilczyński z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji komunalnej spółki. – Na razie lokalizujemy miejsce wycieku, żeby nie rozkopać całego ronda.

Tekst i fot. (akme)

 

Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie

Komentarze

Bolec
do Mariano to ten słynny Majkel co ogarnia rzeczy w trymiga i zadnej fuchy sie nie lekka? tj Majkel złota reka??
2019-07-02 22:42:57
Mariano
Przyjedzie Majkel i zrobi robote jak sie nalezy... a nie jakies pitu pitu
2019-07-02 18:54:16

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie