Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie (akt. 2)

Data publikacji: 02 lipca 2019 r. 12:16
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:44
Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie
 

Nadal trwają prace związane z usuwaniem poważnej awarii sieci wodociągowej w Gryfinie. Pracownicy PUK przekazali nam informację, że prawdopodobnie uszkodzony fragment wodociągu znajduje się pod drogą w bliskim sąsiedztwie z rondem. Na miejscu awarii usuwano fragment asfaltowej nawierzchni jezdni.

***

Gryfiński PUK zamieścił kolejny komunikat: Uwaga w dniu 02.07.2019 r, w związku z awarią sieci wodociągowej u zbiegu ulic Armii Krajowej, Henryka Sienkiewicza i 9 Maja w określonych numerycznie punktach na planie miasta znajdować się będą tymczasowe punkty poboru wody z „beczkowozu”. Trasa oraz punkty stacjonowania beczkowozu znajdują się na załączonym planie sytuacyjnym miasta.

***

Na stronie gryfińskiego PUK-u zamieszczono komunikat, iż z powodu awarii sieci wodociągowej w rejonie zbiegu ulic Armii Krajowej - Henryka Sienkiewicza - 9 Maja nastąpi przerwa w dostawie wody. W związku z tym, że planuje się wznowić dostawę wody ok. g. 15, spółka informuje również o podstawieniu beczkowozu u zbiegu ulic Kwiatowej i Słowackiego.

Może się jednak okazać, że usuwanie awarii przesunie się w czasie, bowiem trwa poszukiwanie miejsca, skąd woda wycieka. Prace te skoncentrowane są w pobliżu ronda ks. Jana Palicy.

- Awarię zgłoszono nam około godziny drugiej w nocy i nasze służby natychmiast przystąpiły do działań – informuje Jarosław Wilczyński z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji komunalnej spółki. – Na razie lokalizujemy miejsce wycieku, żeby nie rozkopać całego ronda.

Tekst i fot. (akme)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Bolec
2019-07-02 22:42:57
do Mariano to ten słynny Majkel co ogarnia rzeczy w trymiga i zadnej fuchy sie nie lekka? tj Majkel złota reka??
Mariano
2019-07-02 18:54:16
Przyjedzie Majkel i zrobi robote jak sie nalezy... a nie jakies pitu pitu

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA