czwartek, 05 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie

Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie (akt. 2)

Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie
Data publikacji: 2019-07-02 12:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:44
Wywietleń: 987 400520

Nadal trwają prace związane z usuwaniem poważnej awarii sieci wodociągowej w Gryfinie. Pracownicy PUK przekazali nam informację, że prawdopodobnie uszkodzony fragment wodociągu znajduje się pod drogą w bliskim sąsiedztwie z rondem. Na miejscu awarii usuwano fragment asfaltowej nawierzchni jezdni.

***

Gryfiński PUK zamieścił kolejny komunikat: Uwaga w dniu 02.07.2019 r, w związku z awarią sieci wodociągowej u zbiegu ulic Armii Krajowej, Henryka Sienkiewicza i 9 Maja w określonych numerycznie punktach na planie miasta znajdować się będą tymczasowe punkty poboru wody z „beczkowozu”. Trasa oraz punkty stacjonowania beczkowozu znajdują się na załączonym planie sytuacyjnym miasta.

***

Na stronie gryfińskiego PUK-u zamieszczono komunikat, iż z powodu awarii sieci wodociągowej w rejonie zbiegu ulic Armii Krajowej - Henryka Sienkiewicza - 9 Maja nastąpi przerwa w dostawie wody. W związku z tym, że planuje się wznowić dostawę wody ok. g. 15, spółka informuje również o podstawieniu beczkowozu u zbiegu ulic Kwiatowej i Słowackiego.

Może się jednak okazać, że usuwanie awarii przesunie się w czasie, bowiem trwa poszukiwanie miejsca, skąd woda wycieka. Prace te skoncentrowane są w pobliżu ronda ks. Jana Palicy.

- Awarię zgłoszono nam około godziny drugiej w nocy i nasze służby natychmiast przystąpiły do działań – informuje Jarosław Wilczyński z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji komunalnej spółki. – Na razie lokalizujemy miejsce wycieku, żeby nie rozkopać całego ronda.

Tekst i fot. (akme)

 

Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie Awaria sieci wodociągowej w Gryfinie

Komentarze

Bolec
do Mariano to ten słynny Majkel co ogarnia rzeczy w trymiga i zadnej fuchy sie nie lekka? tj Majkel złota reka??
2019-07-02 22:42:57
Mariano
Przyjedzie Majkel i zrobi robote jak sie nalezy... a nie jakies pitu pitu
2019-07-02 18:54:16

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Pomaszerowali w imię ekologii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy powinno się zakazać sprzedaży małych wódek tzw. małpek?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie