poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Gospodarka > Pączki nadziane przedsiębiorczością

Pączki nadziane przedsiębiorczością

Pączki nadziane przedsiębiorczością
Data publikacji: 2016-01-22 15:48
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1407 107022

Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie wznawia w przyszły czwartek, 28 stycznia, swoje Dni Otwarte. Przy kawie i pączkach eksperci doradzą przedsiębiorcom, jak sięgnąć po finansowe wsparcie na rozwój firmy oraz pracowników.

Spotkanie „Pączki nadziane przedsiębiorczością" rozpocznie się o godz.12 w siedzibie PIG przy al. Wojska Polskiego 86. Będzie się na nim można dowiedzieć, jak uzyskać: 1850 zł miesięcznie przez rok na nowego pracownika, dotację na rozwój firmy ze środków europejskich, preferencyjny kredyt i pożyczkę, 20 tys. zł na nowe miejsce pracy, a także w jaki sposób za darmo przekwalifikować i przeszkolić obecny personel. Indywidualnych konsultacji przy kawie i pączkach będą udzielać przedsiębiorcom eksperci z Powiatowego Urzędu Pracy, Banku Pekao SA, Funduszu Pomerania, Pracowni Innowacji Projektowych, Europrojekty Consulting, PZU SA oraz Innocer Centrum Innowacyjnego Rozwoju. 

Więcej informacji można uzyskać u Katarzyny Grudzińskiej pod numerem telefonu 914860765. Warunkiem udziału w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: sekretariat@izba.info. Warto się z tym pospieszyć, bo zeszłoroczne Dni Otwarte cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

(mag)

Fot. Robert Stachnik

 

Pączki nadziane przedsiębiorczością

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”