Czwartek, 18 lipca 2024 r. 
REKLAMA

NaviRail w Szczecinie

Data publikacji: 18 października 2017 r. 09:01
Ostatnia aktualizacja: 18 listopada 2017 r. 19:34
NaviRail w Szczecinie
 

NaviRail 2017 ma na celu zbudowanie platformy wymiany poglądów przedstawicieli środowisk biznesowych związanych z transportem kolejowym, drogowym, żeglugą morską i śródlądową oraz portami morskimi i centrami logistycznymi. Organizatorem dwudniowej konferencji, rozpoczynającej się w środę (18 października) na szczecińskiej Łasztowni jest Kurier Kolejowy.

– NaviRail organizowana jest po raz pierwszy w Szczecinie – mówi Laura Hołowacz, prezes firmy CSL Internationale Spedition, będącej jednym z partnerów konferencji. – Ludzie z grona Kuriera Kolejowego organizują najważniejsze wydarzenia branży TSL w całej Polsce. Zmienia się rynek transportowy, jest nasycenie dróg przewozami towarowymi, zmienia się także produkcja na wysoko wyspecjalizowaną. Przyszłość może być taka, że Polska nie sprosta obsłudze klientów, korzystając tylko i wyłącznie z transportu samochodowego. Dlatego właśnie konferencja NaviRail odbywa się w Szczecinie – nasze porty dynamicznie się rozwijają, mamy Polsce i Europie coraz więcej do zaproponowania jako region, który jest bardzo perspektywiczny.

Swoją obecność na konferencji potwierdzili przedstawiciele rządu, samorządowcy, naukowcy, przedsiębiorcy oraz najważniejsi przedstawiciele branży TSL (transport–spedycja–logistyka) z całej Polski. (ek)

Fot. Cezary Skórka

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

obserwator
2017-10-18 13:21:49
Te wszystkie spotkania, sympozja oraz eventy to tylko i wyłącznie zasługa Pani Laury Hołowacz Prezes i właścicielce największej firmy spedycyjnej w Polsce , wybitnej businesswomen i działaczce kulturalnej , stworzycielce Starej Rzeżni- Centrum Kultury Euroregionu. Dynamiczny rozwój portu w Szczecinie , wzrost przeładunków to tylko i wyłącznie zasługa wyśmienitej działalności jej firmy spedycyjnej.
szum informacyjny
2017-10-18 12:52:09
"(...) Polska nie sprosta obsłudze klientów, korzystając tylko i wyłącznie z transportu samochodowego". To jedyne logiczne zdanie, reszta jest HGW -TSL bełkotem.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA