sobota, 23 czerwca 2018.
Strona główna > Gospodarka > NaviRail w Szczecinie

NaviRail w Szczecinie

NaviRail w Szczecinie
Data publikacji: 2017-10-18 09:01
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 1110 297119

NaviRail 2017 ma na celu zbudowanie platformy wymiany poglądów przedstawicieli środowisk biznesowych związanych z transportem kolejowym, drogowym, żeglugą morską i śródlądową oraz portami morskimi i centrami logistycznymi. Organizatorem dwudniowej konferencji, rozpoczynającej się w środę (18 października) na szczecińskiej Łasztowni jest Kurier Kolejowy.

– NaviRail organizowana jest po raz pierwszy w Szczecinie – mówi Laura Hołowacz, prezes firmy CSL Internationale Spedition, będącej jednym z partnerów konferencji. – Ludzie z grona Kuriera Kolejowego organizują najważniejsze wydarzenia branży TSL w całej Polsce. Zmienia się rynek transportowy, jest nasycenie dróg przewozami towarowymi, zmienia się także produkcja na wysoko wyspecjalizowaną. Przyszłość może być taka, że Polska nie sprosta obsłudze klientów, korzystając tylko i wyłącznie z transportu samochodowego. Dlatego właśnie konferencja NaviRail odbywa się w Szczecinie – nasze porty dynamicznie się rozwijają, mamy Polsce i Europie coraz więcej do zaproponowania jako region, który jest bardzo perspektywiczny.

Swoją obecność na konferencji potwierdzili przedstawiciele rządu, samorządowcy, naukowcy, przedsiębiorcy oraz najważniejsi przedstawiciele branży TSL (transport–spedycja–logistyka) z całej Polski. (ek)

Fot. Cezary Skórka

 

Komentarze

obserwator
Te wszystkie spotkania, sympozja oraz eventy to tylko i wyłącznie zasługa Pani Laury Hołowacz Prezes i właścicielce największej firmy spedycyjnej w Polsce , wybitnej businesswomen i działaczce kulturalnej , stworzycielce Starej Rzeżni- Centrum Kultury Euroregionu. Dynamiczny rozwój portu w Szczecinie , wzrost przeładunków to tylko i wyłącznie zasługa wyśmienitej działalności jej firmy spedycyjnej.
2017-10-18 13:21:49
szum informacyjny
"(...) Polska nie sprosta obsłudze klientów, korzystając tylko i wyłącznie z transportu samochodowego". To jedyne logiczne zdanie, reszta jest HGW -TSL bełkotem.
2017-10-18 12:52:09

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy