poniedziałek, 24 lutego 2020.
Strona główna > Gospodarka > Na głosowanie zostało pięć dni

Na głosowanie zostało pięć dni

Na głosowanie zostało pięć dni
Data publikacji: 2019-09-12 11:56
Wywietleń: 963 414243

Jeszcze tylko pięć dni pozostało na wytypowanie najbardziej innowacyjnej firmy Szczecina i Pomorza Zachodniego. "To już ostatnia szansa na udział w otwartej grywalizacji i zainwestowanie fikcyjnej waluty na „Giełdzie Biznesu” - zachęcają organizatorzy. 

Głosowanie odbywa się w ramach konkurs „Twój biznes pod banderą sukcesu”, który jest częścią kampanii „Pomorze Zachodnie. Biznes w dobrym położeniu”. Szczegóły konkursu i opis grywalizacji na: biznes.wzp.pl

- Głosowanie pozwala poznać nasze zachodniopomorskie firmy, które już niedługo mogą stać się uznanymi markami - uważa Olgierd Geblewicz, marszałek województwa. - To kopalnia inspiracji do prowadzenia biznesu, ale i świetna przygoda.

Na głosujących czekają nagrody. Można wygrać jeden z 15 tabletów Apple iPad Wi-Fi. Na kilka dni przed jego zakończeniem czas na kolejny ranking. Przypomnijmy, że o każdy głos walczy 15 firm-laureatów – po 5 mikro, małych i średnich – w tym aż 7 startupów!

Po 14 dniach głosowania są zmiany na czele rankingu. W kategorii mikroprzedsiębiorstwa prowadzi producent w pełni naturalnych kosmetyków - Clochee. W kategorii małe przedsiębiorstwa bez zmian – na czele przebojowi filmowcy, czyli Greenbox Europe. Natomiast w kategorii średnich firm na szczycie jest dostawca usług technicznych o polsko-duńskim DNA, czyli BIC Electric.

Trzy podmioty, których akcje będą najwyżej notowane na „Giełdzie Biznesu”, znajdą się w gronie zwycięzców i otrzymają statuetki „Bandery sukcesu” oraz bony o wartości 6 tys. złotych. Pozostali laureaci dostaną bony o mniejszej wartości.

Do tej pory ponad 3760 osób doceniło innowacyjność 15 laureatów konkursu i wzięło udział w głosowaniu. Rywalizację firm na profilu Pomorza Zachodniego na Facebooku śledzi już ponad 55 tys. obserwatorów. Więcej o tych podmiotach można się dowiedzieć na: biznes.wzp.pl/gielda albo na Youtube: youtube.com/PomZachodnie

- Mam nadzieję, że w tym ostatnim tygodniu jeszcze więcej osób zaangażuje się w głosowanie i będzie miało okazję poznać biznesowy potencjał Pomorza Zachodniego – zachęca marszałek Geblewicz.

Kampania „Pomorze Zachodnie. Biznes w dobrym położeniu” oraz konkurs dla przedsiębiorców „Twój biznes pod banderą sukcesu” realizowane są w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014–2020.

(kl)

Na zdjęciu: Ubiegłoroczny finał konkursu odbył się hali Netto Arena w Szczecinie.

Fot. Marek Klasa

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wystawa Makiet Kolejowych 2020

Sonda

Czy zakaz handlu w niedzielę jest dla Ciebie uciążliwy?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie