Środa, 17 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Biznes pod banderą sukcesu

Data publikacji: 08 maja 2019 r. 17:48
Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2019 r. 11:51
Biznes pod banderą sukcesu
 

Marszałek województwa zachodniopomorskiego ogłosił drugą edycję konkursu "Twój biznes pod banderą sukcesu" dla zachodniopomorskich mikro-, małych i średnich firm oraz startupów, które starają się podbić rynek. Inicjatywa będzie premiowała przede wszystkich innowacyjne pomysły. Już teraz można zgłaszać kandydatów.

- Przez 2 miesiące czekamy na zgłoszenia. Trochę krócej, bo do 13 czerwca, czekamy na nominacje. To znaczy, że każdy może zgłosić każdego. Spośród wszystkich zgłoszonych firm chcemy wybrać piętnastkę i razem z tą piętnastką stworzymy plan pijarowski - mówi Krzysztof Barczyk, dyrektor gabinetu marszałka. - W efekcie powstanie 15 fantastycznych historii, historii, które chcemy opowiedzieć, żeby 27 sierpnia rozpocząć etap grywalizacji, w której będą brali udział mieszkańcy. Rok temu w pierwszym etapie grywalizacji wzięło udział 12 tysięcy osób, czyniąc nasz konkurs największym w Polsce. Zwycięzców grywalizacji poznamy 14 października.

Barczyk podkreśla, że w ocenie nieistotny jest wynik finansowy, a najważniejszy aspekt to historie firm, ich ludzi, pomysłów, produktów. Grywalizacja będzie się odbywała w ramach wirtualnej giełdy, przy użyciu wirtualnych monet.

- Uważamy, że konkurs jest wspaniałą okazją do promocji firmy i produktów -  opowiada Marcin Piątkowski z firmy Retumi, jednego ze zwycięzców pierwszej edycji konkursu. - Kilka filmików z naszym udziałem, które były promowane na naszym youtubie i Facebooku, zaowocowało tym, że znajomi oraz osoby, które nie znały nas do tej pory, gratulowały nam zwycięstwa w konkursie, co było miłym doświadczeniem, ale przede wszystkim pokazało to, że reklama naprawdę działa. Dzięki kampanii zwiększyła się popularność firmy Retumi, co przełożyło się na wzrost zainteresowania i klientów.

Zwycięzcy zmagań dostaną bony o wysokości 6 tysięcy złotych.

Więcej informacji:biznes.wzp.pl. ©℗

(as)

Fot. Ryszard PAKIESER

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Cos tu nie gra ?
2019-05-08 22:02:19
Przeciez wg. Wytycznych od Pazdziernika 1917 roku... Lewactwo PO-winno zwalczac Biznes !!
obserwator
2019-05-08 22:00:00
Do konkursu i nagrody zgłaszam firmę ATS INTERNATIONALE SPEDITION która ma swoją siedzibę w STAREJ RZEŻNI. Każdy oddany głos na tą firmę to dobra inwestycja i satysfakcja. Korzyść dla Szczecina.
zakon
2019-05-08 21:43:05
A co ma do tego Zakon Pijarów? Chyba, że chodziło o plan PR, czyli public relations..

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA