piątek, 21 lutego 2020.
Strona główna > Gospodarka > Biznes pod banderą sukcesu

Biznes pod banderą sukcesu

Biznes pod banderą sukcesu
Data publikacji: 2019-05-08 17:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-14 11:51
Wywietleń: 1086 389773

Marszałek województwa zachodniopomorskiego ogłosił drugą edycję konkursu "Twój biznes pod banderą sukcesu" dla zachodniopomorskich mikro-, małych i średnich firm oraz startupów, które starają się podbić rynek. Inicjatywa będzie premiowała przede wszystkich innowacyjne pomysły. Już teraz można zgłaszać kandydatów.

- Przez 2 miesiące czekamy na zgłoszenia. Trochę krócej, bo do 13 czerwca, czekamy na nominacje. To znaczy, że każdy może zgłosić każdego. Spośród wszystkich zgłoszonych firm chcemy wybrać piętnastkę i razem z tą piętnastką stworzymy plan pijarowski - mówi Krzysztof Barczyk, dyrektor gabinetu marszałka. - W efekcie powstanie 15 fantastycznych historii, historii, które chcemy opowiedzieć, żeby 27 sierpnia rozpocząć etap grywalizacji, w której będą brali udział mieszkańcy. Rok temu w pierwszym etapie grywalizacji wzięło udział 12 tysięcy osób, czyniąc nasz konkurs największym w Polsce. Zwycięzców grywalizacji poznamy 14 października.

Barczyk podkreśla, że w ocenie nieistotny jest wynik finansowy, a najważniejszy aspekt to historie firm, ich ludzi, pomysłów, produktów. Grywalizacja będzie się odbywała w ramach wirtualnej giełdy, przy użyciu wirtualnych monet.

- Uważamy, że konkurs jest wspaniałą okazją do promocji firmy i produktów -  opowiada Marcin Piątkowski z firmy Retumi, jednego ze zwycięzców pierwszej edycji konkursu. - Kilka filmików z naszym udziałem, które były promowane na naszym youtubie i Facebooku, zaowocowało tym, że znajomi oraz osoby, które nie znały nas do tej pory, gratulowały nam zwycięstwa w konkursie, co było miłym doświadczeniem, ale przede wszystkim pokazało to, że reklama naprawdę działa. Dzięki kampanii zwiększyła się popularność firmy Retumi, co przełożyło się na wzrost zainteresowania i klientów.

Zwycięzcy zmagań dostaną bony o wysokości 6 tysięcy złotych.

Więcej informacji:biznes.wzp.pl. ©℗

(as)

Fot. Ryszard PAKIESER

Biznes pod banderą sukcesu Biznes pod banderą sukcesu Biznes pod banderą sukcesu Biznes pod banderą sukcesu Biznes pod banderą sukcesu

Komentarze

Cos tu nie gra ?
Przeciez wg. Wytycznych od Pazdziernika 1917 roku... Lewactwo PO-winno zwalczac Biznes !!
2019-05-08 22:02:19
obserwator
Do konkursu i nagrody zgłaszam firmę ATS INTERNATIONALE SPEDITION która ma swoją siedzibę w STAREJ RZEŻNI. Każdy oddany głos na tą firmę to dobra inwestycja i satysfakcja. Korzyść dla Szczecina.
2019-05-08 22:00:00
zakon
A co ma do tego Zakon Pijarów? Chyba, że chodziło o plan PR, czyli public relations..
2019-05-08 21:43:05

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie