środa, 03 czerwca 2020.
Strona główna > Gospodarka > Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu

Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu [GALERIA]

Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu
Data publikacji: 2019-10-14 22:47
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-25 16:12
Wywietleń: 1673 422186

Nie boją się nowych wyzwań. Nie chodzą utartymi ścieżkami. Patrzą w przyszłość i konsekwentnie dążą do celu. Ich znak rozpoznawczy to innowacja. Tak można scharakteryzować firmy, które w poniedziałek zostały docenione w hali Netto Arena w Szczecinie, gdzie odbyła się gala drugiej edycji Konkursu Gospodarczego „Twój biznes pod banderą sukcesu”.

W kategorii mikrofirm najlepszy okazał Metal Madness, który zajmuje się metaloplastyką, kowalstwem artystycznym, spawalnictwem i auto-moto.

Wśród małych firm uznanie zdobyła Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych „Lark Leisure Homes”.

Natomiast w kategorii średnich firm zwyciężył dostawca ekosystemu rozwiązań mobilnych wspierających sprzedaż, oferowanych w chmurze – Sagra Technology.

Najlepszych wskazali internauci w wirtualnym głosowaniu, które miało formę tzw. grywalizacji. Wybierali ich spośród 15 laureatów Konkursu „Twój biznes pod banderą sukcesu”.

Statuetki nagrodzonym wręczał Olgierd Geblewicz, marszałek województwa.

Zwycięzcy otrzymali też bony o wartości 6 tysięcy złotych do wykorzystania na "dopasowane do własnych potrzeb szkolenia, warsztaty lub udział w targach branżowych". Pozostali laureaci dostali bony o wartości 600 zł, które będą mogli przeznaczyć na "poszerzenie kompetencji pracowników".

Finał uświetnił m.in. występ Ani Dąbrowskiej.

* * *

Konkurs realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.14 Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki w wymiarze krajowym i międzynarodowym.

(k)

Fot. Grzegorz Siwa

Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie