piątek, 15 listopada 2019.
Strona główna > Gospodarka > Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu

Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu [GALERIA]

Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu
Data publikacji: 2019-10-14 22:47
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-14 22:59
Wywietleń: 1181 422186

Nie boją się nowych wyzwań. Nie chodzą utartymi ścieżkami. Patrzą w przyszłość i konsekwentnie dążą do celu. Ich znak rozpoznawczy to innowacja. Tak można scharakteryzować firmy, które w poniedziałek zostały docenione w hali Netto Arena w Szczecinie, gdzie odbyła się gala drugiej edycji Konkursu Gospodarczego „Twój biznes pod banderą sukcesu”.

W kategorii mikrofirm najlepszy okazał Metal Madness, który zajmuje się metaloplastyką, kowalstwem artystycznym, spawalnictwem i auto-moto.

Wśród małych firm uznanie zdobyła Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych „Lark Leisure Homes”.

Natomiast w kategorii średnich firm zwyciężył dostawca ekosystemu rozwiązań mobilnych wspierających sprzedaż, oferowanych w chmurze – Sagra Technology.

Najlepszych wskazali internauci w wirtualnym głosowaniu, które miało formę tzw. grywalizacji. Wybierali ich spośród 15 laureatów Konkursu „Twój biznes pod banderą sukcesu”.

Statuetki nagrodzonym wręczał Olgierd Geblewicz, marszałek województwa.

Zwycięzcy otrzymali też bony o wartości 6 tysięcy złotych do wykorzystania na "dopasowane do własnych potrzeb szkolenia, warsztaty lub udział w targach branżowych". Pozostali laureaci dostali bony o wartości 600 zł, które będą mogli przeznaczyć na "poszerzenie kompetencji pracowników".

Finał uświetnił m.in. występ Ani Dąbrowskiej.

* * *

Konkurs realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.14 Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki w wymiarze krajowym i międzynarodowym.

(k)

Fot. Grzegorz Siwa

Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu Na gali w Netto Arenie poznaliśmy zachodniopomorskich liderów biznesu

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie