sobota, 23 czerwca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Macrobond wprowadzi się do Oxygenu

Macrobond wprowadzi się do Oxygenu

Macrobond wprowadzi się do Oxygenu
Data publikacji: 2018-02-25 22:03
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-26 21:09
Wywietleń: 1898 315810

W połowie roku do szczecińskiego biurowca Oxygen wprowadzi się międzynarodowa firma analityczna Macrobond Financial, która docelowo zajmie 1700 m kw powierzchni.

Macrobond Financial jest międzynarodową firmą, która posiada swoje biura w Wielkiej Brytanii, Europie kontynentalnej, Azji i w Stanach Zjednoczonych. Macrobond Financial Polska rozpoczęło swoją działalność w Szczecinie w 2008 roku. Produkt flagowy – aplikacja Macrobond – to platforma łącząca ekonomiczną i finansową bazę danych z łatwymi w użyciu narzędziami do analizy i wizualizacji danych. Klientami Macrobond są małe i duże firmy oraz organizacje i instytucje rządowe na całym świecie.

- Szczeciński biurowiec Oxygen odpowiada na nasze potrzeby - jest jednocześnie reprezentacyjną siedzibą dla polskiego oddziału Macrobond Finacial oraz oferuje dobry dojazd dla pracowników – mówi Magdalena Stańko z dyrekcji Marcobond Financial.

W procesie wyboru powierzchni biurowej, spółce doradzała firma Litwiniuk Property. - Podczas wyboru nowej siedziby naszego klienta tj. firmy Macrobond Financial dokonaliśmy analizy rynku powierzchni biurowych klasy A w Szczecinie, przedstawiając najatrakcyjniejsze lokalizacje powierzchni do wynajęcia - powiedział Patryk Litwiniuk, dyrektor generalny Litwiniuk Property. - Ostatecznie klient podjął decyzję o wyborze jednego najnowocześniejszych biurowców na lokalnym rynku - „Oxygen” w Szczecinie, którego właścicielem jest EPP. Z naszych analiz wynika, iż w 2017 roku ilość pustostanów powierzchni biurowych klasy A w Szczecinie, w porównaniu z 2016 rokiem, nadal systematycznie maleje. Średnie stawki czynszu najmu za powierzchnie biurowe klasy A w Szczecinie, utrzymują się na stałym i podobnym poziomie jak w 2016 roku i obecnie wynoszą ok. 12,0 - 13,0 euro/m kw. Tradycyjnie jedne z największych powierzchni biurowych na lokalnym rynku, wynajmują firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu (BPO). - ocenia dyrektor.

(k)

Fot. Ryszard PAKIESER (arch.)

Komentarze

"""""
O TAK PRZYDALO-BY-SIE I NIEJEDNE-GO BY TAM PRZETOPILI CO BY RODZINIE NA DOBRE WYSZLO.
2018-02-26 20:45:07
;-)
Tramwajowi eksperci od wszystkiego i tak wiedzo swoje, BIUROFCE SOTOJO PUSTE !!!,HUTE BY TAM WYBUDOWALI !
2018-02-26 08:46:16

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy