piątek, 20 lipca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Łona i Webber inaugurują Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Łona i Webber inaugurują Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Łona i Webber inaugurują Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
Data publikacji: 2017-11-13 15:14
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-23 11:00
Wywietleń: 1449 300973

O przedsiębiorczości zrodzonej z pasji opowiedzą dzisiaj 13 listopada Łona i Webber (Dobrzewiesz), Marcin Galicki (Wspieram.to), Robert Olejnik (TEONITE) i Łukasz Wichłacz (Coffeedesk) podczas spotkania „Patrz szerzej i przed się bierz!” w Technoparku Pomerania. Inaguruje ono Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w województwie zachodniopomorskim.

- Wydarzenie kierujemy w szczególności do młodych ludzi, którym chcemy pokazać, że przedsiębiorczość może iść w parze z rozwijaniem ich marzeń, talentów i ambicji. Dlatego do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy artystów i przedsiębiorców, którzy ze swojej pasji uczynili sposób na życie – wyjaśnia Katarzyna Witkowska z Technoparku Pomerania, który jest koordynatorem ŚTP w Zachodniopomorskiem.
Raper Adam „Łona” Zieliński i producent Andrzej „Webber” Mikosz opowiedzą o biznesowej stronie tworzenia muzyki w rozmowie z Jackiem „Rymkiem” Markiewiczem. O tym, jak zebrać miliony na realizację kreatywnych projektów, powie uczestnikom spotkania Marcin Galicki - założyciel i CEO Grupy wspieram.to, w skład której wchodzą platformy: Wspieram.to, Pomagamy.im, Crowdmade.pl i - już wkrótce - Stockrocket.pl tworzony wspólnie z Polskim Domem Maklerskim.  Swoją historią z uczestnikami spotkania podzieli się także Robert Olejnik – założyciel i prezes firmy TEONITE, w której ponad 20 specjalistów, inżynierów i artystów tworzy nowoczesne aplikacje webowe i mobilne oraz oprogramowanie biznesowe, z których korzystają m.in. największe hollywoodzkie wytwórnie filmowe. Jednym z prelegentów będzie również Łukasz Wichłacz - współtwórca i CEO marki Coffeedesk.pl, czyli startupowej platformy opartej na e-handlu, która zdobyła polski rynek kawy, a obecnie otwiera się na całą Europę.

Spotkanie „Patrz szerzej i przed się bierz!” odbędzie się 13 listopada w budynku F2 Technoparku Pomerania w godz. 16-19. Wejściówek na nie dawno nie ma - powstała lista rezerwowa, ale ...może nie wszyscy chętni się pojawią.
ŚTP to największe na świecie święto przedsiębiorczości, organizowane już od 10 lat - obecnie w 150 krajach. Podczas niego rokrocznie w listopadzie instytucje i firmy organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, wydarzenia, debaty i konkursy. Program wydarzeń dostępny jest na www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/search.

(mag)

Na zdjęciu: Łona i Webber

Fot. Kobas Laksa

 

 

 

 

 

 

Łona i Webber inaugurują Światowy Tydzień Przedsiębiorczości Łona i Webber inaugurują Światowy Tydzień Przedsiębiorczości Łona i Webber inaugurują Światowy Tydzień Przedsiębiorczości Łona i Webber inaugurują Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Komentarze

kajmak
Jak człowiek znajdzie się w odpowiednim miejscu i czasie to wszystko samo sie dzieje, niewiele trzeba robic. A jak jest w nieodpowiednim miejscu albo czasie to może stawać na rzęsach i tak gówno z tego.
2017-11-14 12:53:38
'
Pomysłów każdy ma dużo, gorzej ze znajomościami i kasą.
2017-11-14 10:51:22

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
23
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy