Czwartek, 30 marca 2023 r. 
8 szczecin
REKLAMA

Kolejna zagraniczna firma otworzy swoje biuro w Posejdonie

Data publikacji: 05 marca 2020 r. 10:32
Ostatnia aktualizacja: 25 marca 2020 r. 16:13
Kolejna zagraniczna firma otworzy swoje biuro w Posejdonie
 

Już wkrótce swoje nowe biuro w Posejdonie otworzy duńska firma Viktech, która zajmuje się realizacją projektów w sektorze budowlanym i przemysłowym. Jej siedziba położona będzie na szóstym piętrze z widokiem na Bramę Portową.

- Od 2017 roku nasza główna, polska siedziba mieści się w Szczecinie. Nasz zespół powiększa się z każdym kolejnym rokiem. Obecnie tworzy go 65 osób, do których niedługo dołączą kolejne. Realizujemy projekty w całej Europie, a w naszych planach jest również otwarcie biura projektowego na rynku azjatyckim. W związku z tym zdecydowaliśmy się na przeniesienie naszej siedziby do większego biura w Posejdonie, oferującego całą gamę nowoczesnych rozwiązań zwiększających komfort i wydajność naszej codziennej pracy – mówi Konrad Kopczyński, dyrektor zarządzający w spółce Viktech.

Nowa szczecińska siedziba Viktech zajmie blisko 500 metrów kwadratowych. Przedstawiciel inwestora nie kryje zadowolenia z podpisania umowy z nowym najemcą.

- To były dobre i szybkie negocjacje – mówi Marcin Woźniak, członek zarządu spółki Porto. – Niezmiernie cieszy nas fakt, że odnosząca kolejne sukcesy firma Viktech, świadcząca swoje usługi w całej Europie i zmierzająca dużymi krokami w kierunku Azji, dołączyła do naszego grona i stała się istotną częścią naszego biznesowego projektu.

Kompleks usługowy Posejdon to największy zrealizowany w ostatnim czasie w Polsce budynek o niskim zużyciu energii, który uzyskał certyfikat BREEAM International New Construction 2016 z oceną na poziomie „Excellent”. Powierzchnie biurowe zajmują 18 tys. mkw., a handlowo-usługowe - 5 tys. mkw. W budynku znajdą się również dwa hotele największej na świecie sieci Marriott - trzygwiazdkowy Moxy oraz czterogwiazdkowy Courtyard. Ich otwarcie planowane jest na drugi kwartał bieżącego roku. Całości dopełnia dwukondygnacyjny, podziemny parking z 299 miejscami postojowymi dla samochodów i ponad 60 miejscami dla rowerów.

(KaNa)

Fot. Mirosław Winconek

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@123
2020-03-05 21:31:21
nie spinaj się tak i wypierz majtki bo postawiłeś kleksa i śmierdzi...
123
2020-03-05 14:12:15
Ale jak to co tu malkontenci napisze ,ze nie bedo robic na niemca-czytaj dunczyka za pinc tysiency (przeca nie oni bo nie maja kwalifikacji nawet ), ze nie market jak na dole, w tramwaju nr 13 eksperci łot wszystkiego wiedzo wszystko-BIUROFCE STOJOM PUSTE !!! HUTE ALBO WALCOFNIE CZA BYLO TAM POSTAWIC, SKANDAL!!!!!
brawo
2020-03-05 10:56:41
Szczecin coraz bardziej się rozwija

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA