piątek, 29 maja 2020.
Strona główna > Gospodarka > Intercity na długi weekend

Intercity na długi weekend

Intercity na długi weekend
Data publikacji: 2016-04-28 20:33
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1082 131522

Jadąc na majówkę pociągami PKP Intercity, można zaoszczędzić. Dla podróżujących z dziećmi jest Bilet Rodzinny, dla osób po sześćdziesiątce- Bilet Seniora, dla planujących odwiedzić kilka miejsc - bilety weekendowe.


Pasażerowie, którzy kupią Bilet Rodzinny, mogą liczyć na 30 proc. rabatu. Taki sam otrzymają osoby po sześćdziesiątce, nabywając Bilet Seniora. Posiadacze Karty Dużej Rodziny -  oprócz ustawowych 37 proc. - otrzymają jeszcze 30 proc. upustu. Dzieci, które nie ukończyły 4. roku życia, jeżdżą pociągami PKP IC za darmo, ale trzeba pobrać dla nich bilet uprawniający do bezpłatnego przejazdu.

Osoby, które podczas majówki zamierzają odwiedzić klika miejsc, mogą skorzystać z oferty weekendowej, umożliwiającej wielokrotne przejazdy na podstawie jednego biletu. Będzie ona obowiązywać: od godz.19 w piątek (29 kwietnia) do godziny 6 w poniedziałek (2 maja), lub od godz.19 w poniedziałek (2 maja) do godz.6 w środę (4 maja). Cena Biletu Weekendowego, w 2. klasie pociągów TLK i IC, wynosi 79 zł. Natomiast z Biletem Weekendowym MAX za 154 zł można podróżować w 2. kl. wszystkich pociągów (EIP, EIC, IC i TLK).

Bilety na przejazdy krajowe dostępne są w kasach, przez internet na www.intercity.pl oraz w aplikacji IC Mobile Navigator.
Osoby, które planują podróż lub chcą się dowiedzieć, jakim zainteresowaniem cieszy się dane połączenie, mogą śledzić prognozy frekwencji na stronie www.intercity.pl, w aktualizowanej codziennie zakładce Prognoza frekwencji w pociągach.

(mag)

Fot. PKP Intercity  

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie