Czwartek, 22 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Firma CSL świętowała 25-lecie [GALERIA]

Data publikacji: 18 marca 2023 r. 14:54
Ostatnia aktualizacja: 18 marca 2023 r. 15:05
Firma CSL świętowała 25-lecie
Prezes CSL Laura Hołowacz otrzymała od pracowników firmy pamiątkowy kolaż. Fot. Ryszard PAKIESER  

Pracownicy i współpracownicy szczecińskiego spedytora CSL oraz zaproszeni goście świętowali w piątek (17 marca) 25-lecie tej firmy. Uroczystość z tej okazji odbyła się w Starej Rzeźni, czyli miejscu, w którym biznes spotyka się z kullturą. Tu bowiem od ośmiu lat znajduje się siedziba CSL i działa stworzone przez tę spółkę Centrum Kultury Euroregionu.

Szczecińska firma CSL przede wszystkim zajmuje się kompleksową obsługą spedycyjną rozmaitych towarów dostarczanych drogą morską i lądową. Zatrudnia 60 osób, a przez te 25 lat rozrosła się do grupy, na którą składa się już kilka podmiotów. Oprócz CSL to także: CCIC Intermodal Depo Dunikowo, CSL Inspire, Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia, Fundacja Moja Łasztownia, Sklep Kubryk Literacki.

Na spotkanie z okazji jubileuszu przybyli nie tylko pracownicy i współpracownicy CSL, ale także przedsiębiorcy, samorządowcy, naukowcy, przedstawiciele świata kultury, partnerzy biznesowi, klienci. Dziękowała im prezes firmy Laura Hołowacz.

– Z każdą osobą jest związana moja historia życia – mówiła. – Tak się cieszę, że po 25 latach jest tylu przyjaciół.

Prezes Hołowacz przypomniała początki działalności CSL i dziękowała osobom, które przyczyniły się do rozwoju spółki.

– W roku 2021 zwiększyliśmy swoje przychody o 96 proc. – zaznaczyła. – W roku 2022 powtórzyliśmy wzrost, już nie w takim stopniu, ale o 25 proc. i są dobre wyniki. To jest sukces.©℗

Więcej na ten temat w „Kurierze Szczecińskim” i eKurierze z 20.03.2023 r.

(ek)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA