niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Gospodarka > Dzień Przedsiębiorczości w PIG

Dzień Przedsiębiorczości w PIG

Dzień Przedsiębiorczości w PIG
Data publikacji: 2017-03-09 15:03
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 715 221404

Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie urządza w czwartek 16 marca Dzień Przedsiębiorczości. Tym razem podczas cieszącego się zawsze ogromnym zainteresowaniem wydarzenia będzie można się dowiedzieć np. o finansowym wsparciu dla firm, pozyskiwaniu pracowników, zmianach w prawie. Zgłoszenia udziału przyjmowane są do wtorku 14 bm.

Dzień Przedsiębiorczości odbędzie się w siedzibie PIG przy al. Wojska Polskiego 86 w Szczecinie. W godz.10-11.30 eksperci będą mówić o możliwościach uzyskania finansowego wsparcia firm, nowych środkach unijnych, szkoleniu i pozyskiwaniu pracowników - także z zagranicy, zmianach w prawie pracy i zamówień publicznych oraz ochronie danych osobowych, ubezpieczeniach i poręczeniach. Gościem specjalnym spotkania będzie Ryszard Mićko z zarządu województwa zachodniopomorskiego.

Po prezentacjach ( w godz.11.30-15) przedsiębiorcy będą mogli skorzystać u ekspertów z indywidualnych konsultacji.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest potwierdzenie obecności pod adresem e-mail: rb@izba.info do 14 marca (wtorek) ! Szczegółowe informacje pod nr. tel. 91 486 07 65.

(mag)

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

orto
PiG czy pig , czy PIG! Jak się pisze skroty ?
2017-03-09 16:03:56

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”