Piątek 03 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Wernisaż z dyskusją

Data publikacji: 2018-03-22 12:56
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:48
Wernisaż z dyskusją
Obrazy Tomasza Kopcewicza  

„Have a nice day” to hasło wystawy uznanego artysty Tomasza Kopcewicza, którą zaprezentuje Galeria T Technoparku Pomerania w Szczecinie. Wernisaż odbędzie się 22 marca o godz. 18. Towarzyszyć mu będzie panel dyskusyjny nt. projektowania kreatywnej przestrzeni biurowej, w którym udział wezmą artyści, przedsiębiorcy i wykładowcy szczecińskich uczelni.

Podczas wystawy zaprezentowane zostaną prace, których tematyką są przestrzenie biurowe.
- Tytuł „Have a nice day” wyraża pewnego rodzaju ironiczne podejście artysty do opresyjnego systemu pracy biurowej lub też zachętę do opuszczenia tej przestrzeni i udania się na wymarzone wakacje bądź podróż w nieznane. Żartobliwie dobrał także materiał, na którym namalował obrazy. Podobraziem są znalezione na śmietnikach porzucone meble biurowe – wyjaśnia kuratorka wystawy, Monika Krupowicz z Open Gallery.

Poza pracami Kopcewicza zaprezentowane zostanie mobilne, rozkładane biurko Andrzeja Golca, będące przenośnym „boxem", który łączy funkcję pracy i wypoczynku.

- Podczas wernisażu porozmawiamy m.in. o tym, jak przestrzenie wpływają na kulturę pracy i efektywność pracowników – mówi Katarzyna Witkowska z TP.

W dyskusji m.in. udział wezmą:Tomasz Kopcewicz, dr Olga Chomska z Akademii Sztuki, dr Andrzej Golc z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz Kacper Skoczylas z firmy Squiz.

Wystawa potrwa do 22 kwietnia br. Galeria T mieści się w budynku F3 Technoparku Pomerania przy ul. Cyfrowej.

(g)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Czemu polskie małpki muszą używać obcego języka ??
2018-03-22 14:25:54
.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA