wtorek, 21 stycznia 2020.
Strona główna > Gospodarka > Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę

Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę

Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę
Data publikacji: 2019-12-14 08:43
Wywietleń: 488 433146

Pracowników odchodzących na emeryturę uroczyście pożegnał w piątek (13 bm.) zarząd Grupy Azoty Police. Uroczystość odbyła się w polickim hotelu Dobosz. Dyplomy z podziękowaniem za wieloletnia pracę wręczał prezes Grupy Azoty dr Wojciech Wardacki - pomysłodawca takiej formy uhonorowania osób, które osiągnęły wiek emerytalny.

- Wasze zasługi i Wasz wkład w budowanie potęgi zakładów chemicznych jest widoczny, będzie widoczny i dzięki temu możemy dzisiaj przystępować dom kolejnego etapu budowy drugich "Polic", bo przecież przychody będą podwojone - powiedział prezes Grupy Azoty, nawiązując do podpisanej tego dnia umowy z Lotosem, kolejnym podmiotem, który zainwestuje środki w budowę Polimerów Police.

Spotkanie uświetnił występ kwartetu muzycznego z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie. Było przemówienie prezesa Wardackiego oraz wspólne zdjęcie byłych już pracowników i kierownictwa spółki z siatkarkami zespołu Grupa Azoty Chemik Police, które także przybyły pożegnać odchodzących pracowników swojego sponsora. Na koniec podano obiad. Każdy z wychodzących otrzymał upominek.

(kl)

Fot. Marek Klasa

Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie