poniedziałek, 03 sierpnia 2020.
Strona główna > Gospodarka > Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę

Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę

Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę
Data publikacji: 2019-12-14 08:43
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-25 16:12
Wywietleń: 759 433146

Pracowników odchodzących na emeryturę uroczyście pożegnał w piątek (13 bm.) zarząd Grupy Azoty Police. Uroczystość odbyła się w polickim hotelu Dobosz. Dyplomy z podziękowaniem za wieloletnia pracę wręczał prezes Grupy Azoty dr Wojciech Wardacki - pomysłodawca takiej formy uhonorowania osób, które osiągnęły wiek emerytalny.

- Wasze zasługi i Wasz wkład w budowanie potęgi zakładów chemicznych jest widoczny, będzie widoczny i dzięki temu możemy dzisiaj przystępować dom kolejnego etapu budowy drugich "Polic", bo przecież przychody będą podwojone - powiedział prezes Grupy Azoty, nawiązując do podpisanej tego dnia umowy z Lotosem, kolejnym podmiotem, który zainwestuje środki w budowę Polimerów Police.

Spotkanie uświetnił występ kwartetu muzycznego z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie. Było przemówienie prezesa Wardackiego oraz wspólne zdjęcie byłych już pracowników i kierownictwa spółki z siatkarkami zespołu Grupa Azoty Chemik Police, które także przybyły pożegnać odchodzących pracowników swojego sponsora. Na koniec podano obiad. Każdy z wychodzących otrzymał upominek.

(kl)

Fot. Marek Klasa

Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę Azoty Police uroczyście pożegnały odchodzących na emeryturę

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy powinno się uniemożliwić jazdę na deskorolkach na pl. Adamowicza w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie