poniedziałek, 20 maja 2019.
Strona główna > Gospodarka > Amazon zaprasza na zwiedzanie swoich hal

Amazon zaprasza na zwiedzanie swoich hal

Amazon zaprasza na zwiedzanie swoich hal
Data publikacji: 2019-02-22 15:42
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-14 11:51
Wywietleń: 1098 377025

Amazon zaprasza na Zwiedzanie swojego Centrum Logistyki E-Commerce w Kołbaskowie. Podczas wizyty, goście będą mogli na własne oczy przekonać się jak wygląda praca w zachodniopomorskim oddziale firmy oraz poznać nowoczesne technologie wspierające osoby zatrudnione w Centrum w wykonywaniu codziennych zadań.

Wraz z początkiem lutego Amazon rozszerzył program Zwiedzania swoich Centrów Logistyki E-Commerce o nowe lokalizacje. Dzięki temu więcej osób będzie mogło na własne oczy przekonać się, co tak naprawdę kryje się za kulisami działalności firmy w Polsce.

Osoby zainteresowane odwiedzeniem Centrum Amazon w Kołbaskowie, mogą bezpłatnie zarezerwować termin wizyty na stronie www.zwiedzanieamazon.pl.

Podczas trwającej około 60 minut trasy, będą miały one okazję dowiedzieć się, w jaki sposób pracownicy firmy kompletują, pakują i dystrybuują produkty takie jak książki, czy elektronika oraz jak wspierają ich w tym najnowocześniejsze technologie.

Zwiedzanie budynków Amazon odbywa się od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie i dostępne jest dla osób w wieku powyżej sześciu lat. Natomiast maksymalna liczba uczestników jednej grupy to 30 osób.

Wraz z początkiem br., w ramach rozszerzonego programu zwiedzania, Amazon zaprosił już setki uczniów do odwiedzenia swoich Centrów Logistyki E-Commerce, którzy dowiedzieli się, co tak naprawdę się dzieje, po kliknięciu przycisku „kup teraz" na stronach firmy. W Zachodniopomorskiem byli to m.in. uczniowie takich placówek jak Szkoła Podstawowa nr 69 im. Mjr. H. Sucharskiego w Szczecinie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie, czy Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie.

Amazon działa w Polsce od 2014 r. W tym czasie firma wygenerowała 
w kraju ponad 4 miliardy złotych inwestycji i stworzyła ponad 14 000 miejsc pracy, w tym zarówno na stanowiskach poziomu początkowego jak i specjalistycznych w obszarze HR, IT, logistyki czy inżynierii.

Amazon posiada w Polsce 5 Centrów Logistyki E-Commerce (w Poznaniu, Sosnowcu, Kołbaskowie koło Szczecina oraz Wrocławiu, gdzie znajdują się dwa obiekty firmy), Centrum Rozwoju Technologii w Gdańsku oraz biuro Amazon Web Services w Warszawie.

(k)

Amazon zaprasza na zwiedzanie swoich hal Amazon zaprasza na zwiedzanie swoich hal

Komentarze

pracownik
14 000 miejsc parcy ? ciekawe gdzie napewno nie w Polsce. Musi byc informacja jak artykul jest sponsorowany . Najgorsze miejsce pracy jakie mozesz sobie wyobrazic, zapraszam inspekcje pracy oraz prokuratora. Prawa prcownika sa lamane przez caly czas w tej firmie . Niech Kurier zrobi sade na temat pracy w Amazon, jestem pewien na 100% ze nic takiego nie nastapi. Wolna prasa ? Prasa za pieniadze ,taki nasowa sie wniosek ,Panie pseudo redaktorze. Pisz artykul sponsorowany i wszystko bedzie jasne. Ps. zatrudnij sie tam i dopiero jak popracujesz napisz swoja opinie . OBOZ PRACY tak tam jest.
2019-02-22 20:04:29
pracownik
inspekcje pracy proponuje zaprosic oraz prokuratora, nie sa przestrzegane podstawowe zapisy z kodeksu pracy , mobbing, presja ponad norme, oraz duza rozbieznosc pomiedzy oferta pracy a faktyczym stanem rzeczy,zapraszam INSPEKCJE PRACY
2019-02-22 19:40:21
;/
to juz nawet turystow do pracy zachacaja :)) pincetplusow macgyvverow socjalu zaproscie oni maja duzo wolnego czasu i kasy
2019-02-22 16:34:20

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielkie gotowanie nad Odrą
Teatralny przemarsz
Dzień Europy – balony poleciały w niebo
Poprzedni Następny

Praca

(2071)

Nekrologi

Sonda

Czy będziesz głosować w wyborach do europarlamentu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie