sobota, 31 października 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Bomb(ow)a panna

Bomb(ow)a panna [FILM]

Bomb(ow)a panna
Data publikacji: 2016-02-05 12:52
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-05 12:52
Wywietleń: 1088 115548

Bomba - obok niej nie można przejść obojętnie. Lgnie do ludzi. Choć zza krat i z numerem - niczym wyrokiem - u szyi: 935/15. Ulubienica wszystkich pracowników i wolontariuszy schroniska. Nie sposób zrozumieć, jak człowiek mógł odrzucić i pozbawić domu tę słodką jak miód psinę.
O duszy i usposobieniu anioła, choć czarna niczym węgiel. Taka jest Bomba - siedmioletnia sunia w typie labradora.
- Mimo okoliczności, w jakich przyszło jej teraz żyć, to pełna radości i pozytywnej energii sunia. Przesympatyczna, wspaniała panna: bombowa! - opowiada Anna, wolontariuszka opiekująca się Bombą w schronisku. - Jest w typie labradora. Świadczy o tym nie tylko jej charakter, ale też wygląd. Aż nadto zdradzający jej zamiłowanie do jedzenia. Jest więc teraz Bomba na diecie, bo powinna parę kilo zgubić.
To niespotykanie spokojna psina. Sama słodycz. Przyjazna, kontaktowa, lgnąca do ludzi. Za to innym zwierzętom nie okazuje najmniejszego zainteresowania.
- Na wybiegu wraca na przywołanie. Dobrze chodzi na smyczy i bardzo lubi spacery. Ma 7 lat. Ktoś, kto ją pokocha i przyjmie do domu, ten z pewnością będzie miał szczęście porównywalne z szóstką w totka - zachwala swą podopieczną Ania.
Kto chciałby Bombę przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt: wolontariuszka Ania 737 450 502, szczecińskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt - tel. +48 91-487-02-81.
* * *
Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗
(an)
Fot. Dorota KOSZ
Film: Dariusz LITKIEWICZ

Bomb(ow)a panna Bomb(ow)a panna

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Finał Nagrody Gryfia 2020

Sonda

Czy popierasz protesty związane z wyrokiem TK dotyczącym zakazu aborcji?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie