niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Szkolny Pulitzer > Zobaczyłam wilki

Zobaczyłam wilki

Zobaczyłam wilki
Data publikacji: 2017-06-22 10:01
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-22 10:01
Wywietleń: 972 271780

Pani Agata Furmann bardzo ciekawie opowiadała o zwierzętach. Mówiła m.in., że cztery lata temu przez ogród przeszedł orkan. Największe zniszczenia wyrządził w zagrodzie dla wilków, połamał ogrodzenie. Pracownicy obawiali się, że wilki wyjdą na zewnątrz i zjedzą daniele, które mają w pobliżu zagrodę. Jednak okazało się, że wilki schowały się w norze.

Obeszliśmy całą zagrodę, ale wilków nie dostrzegliśmy. Wszyscy ruszyli do przodu, a ja trochę się ociągałam. Później byłam z tego powodu zadowolona, ponieważ ujrzałam w końcu wilki.

Mieliśmy okazję wejść do małpiego gaju i zobaczyć nowo narodzoną małpkę. Podglądaliśmy też małpie zwyczaje. Zobaczyliśmy, że przywódca stada najpierw wybiera smaczne kąski, a dopiero potem inne małpki wyjadają resztki.

Pod koniec wycieczki poszliśmy na plac zabaw. Znajduje się tam mostek, z którego można oglądać małpi gaj. Kto był na mostku i dobrze się przyjrzał, mógł dostrzec najmłodszą mieszkankę zagrody, ale i my zachowywaliśmy się na tej wysokości jak małe małpki.

Zoo w Ueckermünde zwiedzałam już cztery lata temu. Jednak od tamtej pory zaszło w nim bardzo dużo pozytywnych zmian. Oby tak dalej.

Anna CZEŚNIK

Głos Jedenastki

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”