piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Szkolny Pulitzer > Od Redakcji (12.11.2015)

Od Redakcji (12.11.2015)

Data publikacji: 2015-11-12 12:44
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-12 12:45
Wywietleń: 1482 37055

W NAJBLIŻSZY piątek w Archiwum Państwowym w Szczecinie ogłoszone zostaną wyniki piętnatej edycji konkursu „Szkolny Pulitzer”. Listę gazetek, nominowanych do nagród głównych, a tym samym zaproszonych na piątkowe spotkanie, publikujemy wewnątrz naszego dodatku.

Publikujemy też artykuły, które powstały po warsztatach ekologiczno-dziennikarskich, jakie we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zorganizowaliśmy niedawno w Ośrodku Szkoleniowo-Badawczym w Zakresie Energii Odnawialnej ZUT w Ostoi pod Szczecinem.

Na stronie czwartej dodatku zamieszczamy trzy artykuły, nagrodzone w pierwszym młodzieżowym konkursie dziennikarskim „Dziennikarstwo na pograniczu”, rozpisanym przez marszałka województwa zachodniopomorskiego.

Zakończyła się piętnasta edycja konkursu, a tym samym zaczyna się edycja szesnasta, bo konkurs jest nieustający. Otrzymujemy najnowsze wydania Waszych gazetek, ostatnio: „Sztubaka” ze Stargardu, „Parasola” ze Szczecina, „Żaczka” z Dobrzan i „Głosu Jedenastki” ze Szczcina.

Tydzień temu z czterema gazetkami licealnymi Szkolny Pulitzer był w Greifswaldzie, m.in. w Instytucie Slawistyki tamtejszego uniwersytetu, gdzie rozmawiał o Festiwalu Kultury polenmARkT (zaczyna się 19 listopada), a w najbliższy poniedziałek pojedzie z Książnicą Pomorską do Gimnazjum w Węgorzynie.

Zapraszamy do współpracy!

Bogdan TWARDOCHLEB (twb@kurier.szczecin.pl)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”