Czwartek 11 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Krokusy za krokusy

Jest na co patrzeć, co podziwiać, w czym wybierać! 60 zdjęć z krokusami w roli głównej od dziś walczy o uznanie i nagrodę publiczności w wielkim wiosennym konkursie „Kuriera". Wybierz swego faworyta i zagłosuj - zapewnij mu zwycięstwo, a upominek dla siebie. Zapraszamy!

Wszystkie nadesłane zdjęcia przegląda jury, ale również Czytelnicy „Kuriera”. Od ich głosów będzie zależało, które zdobędzie uznanie i nagrodę publiczności - fotograficzny aparat cyfrowy, ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”, który wraz z Marią Myśliwiec oraz naszą redakcją współtworzą „krokusową rewolucję” w Szczecinie. Ów laur zdobędzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów.

Jak głosować?

Wysyłając SMS. Na stronie 24kurier.pl jest stworzona galeria „Krokusy za krokusy” czynna od 1 kwietnia, godz. 12 pn. Należy obejrzeć kadry rywalizujące o nagrodę publiczności - każdy jest opisany odpowiednim numerem. Następnie wybrać ulubiony i na numer 7148 wysłać SMS o treści: krokusy.XX, bezpośrednio po kropce - w miejsce XX - wpisując dwucyfrowy numer wybranego zdjęcia (koszt to 1,23 zł z WAT). Uwaga: otrzymają Państwo potwierdzenie SMS-owe po każdym poprawnie wysłanym głosie.

Głosowanie potrwa do 12 kwietnia, do godz. 23.59 (!). Wówczas też poznamy nazwisko laureata lub laureatki nagrody publiczności. Natomiast następnego dnia (13 bm.), w samo południe, uczestnicy głosowania otrzymają SMS z pytaniem konkursowym: trzy prawidłowe i najszybciej nadesłane odpowiedzi nagrodzimy.

A już 15 kwietnia - na łamach „Kuriera" - poznamy werdykt niezależnego jury. Bowiem oprócz naszych Czytelników także komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując laureatów miejsc I-III i przyznając im odrębne nagrody. Zwycięzcy oprócz upominków od „Kuriera", a przede wszystkim satysfakcji i sławy, otrzymają kwiaty: 300 krokusowych cebul za I miejsce, 200 - za II oraz 100 - za III.

Zapraszamy do głosowania i wspólnej zabawy! ©℗

Arleta NALEWAJKO