sobota, 20 lipca 2019.
Strona główna > Galerie > Krokusy za krokusy

Krokusy za krokusy

Jest na co patrzeć, co podziwiać, w czym wybierać! 60 zdjęć z krokusami w roli głównej od dziś walczy o uznanie i nagrodę publiczności w wielkim wiosennym konkursie „Kuriera". Wybierz swego faworyta i zagłosuj - zapewnij mu zwycięstwo, a upominek dla siebie. Zapraszamy!

Wszystkie nadesłane zdjęcia przegląda jury, ale również Czytelnicy „Kuriera”. Od ich głosów będzie zależało, które zdobędzie uznanie i nagrodę publiczności - fotograficzny aparat cyfrowy, ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”, który wraz z Marią Myśliwiec oraz naszą redakcją współtworzą „krokusową rewolucję” w Szczecinie. Ów laur zdobędzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów.

Jak głosować?

Wysyłając SMS. Na stronie 24kurier.pl jest stworzona galeria „Krokusy za krokusy” czynna od 1 kwietnia, godz. 12 pn. Należy obejrzeć kadry rywalizujące o nagrodę publiczności - każdy jest opisany odpowiednim numerem. Następnie wybrać ulubiony i na numer 7148 wysłać SMS o treści: krokusy.XX, bezpośrednio po kropce - w miejsce XX - wpisując dwucyfrowy numer wybranego zdjęcia (koszt to 1,23 zł z WAT). Uwaga: otrzymają Państwo potwierdzenie SMS-owe po każdym poprawnie wysłanym głosie.

Głosowanie potrwa do 12 kwietnia, do godz. 23.59 (!). Wówczas też poznamy nazwisko laureata lub laureatki nagrody publiczności. Natomiast następnego dnia (13 bm.), w samo południe, uczestnicy głosowania otrzymają SMS z pytaniem konkursowym: trzy prawidłowe i najszybciej nadesłane odpowiedzi nagrodzimy.

A już 15 kwietnia - na łamach „Kuriera" - poznamy werdykt niezależnego jury. Bowiem oprócz naszych Czytelników także komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując laureatów miejsc I-III i przyznając im odrębne nagrody. Zwycięzcy oprócz upominków od „Kuriera", a przede wszystkim satysfakcji i sławy, otrzymają kwiaty: 300 krokusowych cebul za I miejsce, 200 - za II oraz 100 - za III.

Zapraszamy do głosowania i wspólnej zabawy! ©℗

Arleta NALEWAJKO

 

Pogoda
16
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Nekrologi

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie