Poniedziałek 04 lipca 2022r. 
REKLAMA

Weekend w (o)cenie

Data publikacji: 2016-04-08 19:58
Ostatnia aktualizacja: 2021-05-09 08:55
Weekend w (o)cenie
Na zdjęciu: Krokus budzi Szczecin na wiosnę, ma swoją wielką społeczną „rewolucję", święto, a od dwóch lat zyskał nawet status jednej z wytycznych dla miejskich inwestycji (!). Dzięki czemu kobierce tych kwiatów wzbogaciły m.in. pejzaż pl. Rodła, a kolejnymi 17 tysiącami kwiatowych cebul ubarwiają przestrzeń jednej z najważniejszych - niedawno zmodernizowanych - arterii Szczecina: alei Niepodległości. Fot. Mirosław WINCONEK  

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

To już ostatnie dni na głosowanie. I niebywała okazja wskazania laureata nagrody publiczności w wyjątkowym wiosennym konkursie naszego „Kuriera". O zwycięstwo walczy 60 autorów najpiękniejszych krokusowych kadrów. Głosując na nich, walczysz także o nagrodę dla siebie - specjalny upominek od redakcji i sponsorów konkursu.

Na stronie internetowej „Kuriera" (24kurier.pl) jest zakładka z konkursową galerią pn. „Krokusy za krokusy”. Wystarczy obejrzeć umieszczone w niej kadry, których autorzy rywalizują o nagrodę publiczności. Następnie wybrać jedno - najlepsze, a na numer 7148 wysłać SMS o treści: KROKUSY.XX. Bezpośrednio po kropce - w miejsce XX - wpisując dwucyfrowy numer ulubionego zdjęcia (koszt to 1,23 zł z VAT). Uwaga: otrzymają Państwo potwierdzenie SMS-owe po każdym poprawnie wysłanym głosie.

Głosowanie potrwa do wtorku (12 kwietnia), niemal do północy (godz. 23.59). Wówczas też poznamy zwycięzcę nagrody publiczności - fotograficznego aparatu cyfrowego, ufundowanego przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”, który wraz z Marią Myśliwiec oraz naszą redakcją współtworzy „krokusową rewolucję” w Szczecinie. Ów laur - co ważne - przypadnie temu autorowi, przez którego zrobiony kadr uzyska najwięcej głosów SMS-owych.

Warto głosować. Tym bardziej, że nagrody czekają również na wysyłających SMS-y. Otrzyma je najlepsza trójka - czyli ci, którzy w środę (13 kwietnia) poprawnie i jak najszybciej odpowiedzą na trzy konkursowe pytania, nadesłane im drogą SMS- ową: w samo południe przez naszą redakcję.

Natomiast już za tydzień (15 kwietnia) - na łamach „Kuriera" - poznamy także werdykt niezależnego jury. Bowiem oprócz naszych Czytelników także komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując przyznając im odrębne krokusowe nagrody. ©℗

(an)

Na zdjęciu: Krokus budzi Szczecin na wiosnę, ma swoją wielką społeczną „rewolucję", święto, a od dwóch lat zyskał nawet status jednej z wytycznych dla miejskich inwestycji (!). Dzięki czemu kobierce tych kwiatów wzbogaciły m.in. pejzaż pl. Rodła, a kolejnymi 17 tysiącami kwiatowych cebul ubarwiają przestrzeń jednej z najważniejszych - niedawno zmodernizowanych - arterii Szczecina: alei Niepodległości.

Fot. Mirosław WINCONEK

Zobacz aktualne wyniki głosowania

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA