wtorek, 18 lutego 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Krokusy za krokusy > Weekend w (o)cenie

Weekend w (o)cenie

Weekend w (o)cenie
Data publikacji: 2016-04-08 19:58
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-13 09:49
Wywietleń: 3127 127223

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

To już ostatnie dni na głosowanie. I niebywała okazja wskazania laureata nagrody publiczności w wyjątkowym wiosennym konkursie naszego „Kuriera". O zwycięstwo walczy 60 autorów najpiękniejszych krokusowych kadrów. Głosując na nich, walczysz także o nagrodę dla siebie - specjalny upominek od redakcji i sponsorów konkursu.

Na stronie internetowej „Kuriera" (24kurier.pl) jest zakładka z konkursową galerią pn. „Krokusy za krokusy”. Wystarczy obejrzeć umieszczone w niej kadry, których autorzy rywalizują o nagrodę publiczności. Następnie wybrać jedno - najlepsze, a na numer 7148 wysłać SMS o treści: KROKUSY.XX. Bezpośrednio po kropce - w miejsce XX - wpisując dwucyfrowy numer ulubionego zdjęcia (koszt to 1,23 zł z VAT). Uwaga: otrzymają Państwo potwierdzenie SMS-owe po każdym poprawnie wysłanym głosie.

Głosowanie potrwa do wtorku (12 kwietnia), niemal do północy (godz. 23.59). Wówczas też poznamy zwycięzcę nagrody publiczności - fotograficznego aparatu cyfrowego, ufundowanego przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”, który wraz z Marią Myśliwiec oraz naszą redakcją współtworzy „krokusową rewolucję” w Szczecinie. Ów laur - co ważne - przypadnie temu autorowi, przez którego zrobiony kadr uzyska najwięcej głosów SMS-owych.

Warto głosować. Tym bardziej, że nagrody czekają również na wysyłających SMS-y. Otrzyma je najlepsza trójka - czyli ci, którzy w środę (13 kwietnia) poprawnie i jak najszybciej odpowiedzą na trzy konkursowe pytania, nadesłane im drogą SMS- ową: w samo południe przez naszą redakcję.

Natomiast już za tydzień (15 kwietnia) - na łamach „Kuriera" - poznamy także werdykt niezależnego jury. Bowiem oprócz naszych Czytelników także komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując przyznając im odrębne krokusowe nagrody. ©℗

(an)

Na zdjęciu: Krokus budzi Szczecin na wiosnę, ma swoją wielką społeczną „rewolucję", święto, a od dwóch lat zyskał nawet status jednej z wytycznych dla miejskich inwestycji (!). Dzięki czemu kobierce tych kwiatów wzbogaciły m.in. pejzaż pl. Rodła, a kolejnymi 17 tysiącami kwiatowych cebul ubarwiają przestrzeń jednej z najważniejszych - niedawno zmodernizowanych - arterii Szczecina: alei Niepodległości.

Fot. Mirosław WINCONEK

Zobacz aktualne wyniki głosowania

Weekend w (o)cenie Weekend w (o)cenie Weekend w (o)cenie Weekend w (o)cenie

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie