sobota, 30 maja 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Krokusy za krokusy > Nagrody za krokusowe kadry

Nagrody za krokusowe kadry

Nagrody za krokusowe kadry
Data publikacji: 2018-05-13 10:31
Ostatnia aktualizacja: 2018-08-21 16:23
Wywietleń: 2788 327499

Spośród ponad 50 zdjęć jury oraz Czytelnicy naszej gazety wybrali najlepsze krokusowe kadry tej wiosny. W miniony piątek laureaci odebrali nagrody. 

Za nami już 5. edycja konkursu fotograficznego „Krokusy za krokusy". Każdy mógł zagłosować na najciekawsze, według niego, zdjęcia z kwiatami, których z każdym rokiem za sprawą jesiennej krokusowej rewolucji, przybywa na skwerach, placach, rondach, przyulicznych zieleńcach, przed szkołami, przedszkolami, żłobkami, wokół domów na licznych osiedlach. Nie tylko w Szczecinie, ale także w wielu miastach i miasteczkach naszego regionu. 

Prace oceniało jury, w skład którego weszli: przedstawiciel redakcji „Kuriera”, Maria Myśliwiec – przewodnicząca Rady Osiedla Arkońskie-Niemierzyn oraz Sylwiusz Mołodecki z „Zielonych Ogrodów”. 

Tym razem pierwsze miejsce przyznano fotografii szczecinianina Artura Bączkowskiego za zdjęcie krokusów, którymi obsadzone zostały zbocza skarp z trawnikami Wałach Chrobrego. - To fajna sprawa, fajny konkurs. To pierwsza taka moja wygrana - mówił pan Artur.

Druga lokata przypadła kadrowi Katarzyny Miczkuły, która mieszka w Gryfinie. Trzecia lokatą jurorzy uhonorowali ujęcie autorstwa Anny Oleszkiewicz, która mieszka przy ul. Grzymińskiej w Szczecinie. Laureci odebrali zestawy upominkowe od „Kuriera” i vouchery od Radisson Blu o wartości 500 zł, wręczone przez Joannę Niespodziańską, jego dyrektorkę ds. marketingu. Jak na temat konkursu przystało, do laureatów z początkiem tej jesieni trafią też zestawy kwiatowych cebul (500 za I miejsce, 300 – za II oraz 100 – za III).

Oprócz nagród jury, nasi Czytelnicy przyznali nagrodę publiczności. Wyróżnili nią zdjęcie Bogusławy Depy, mieszkanki ul. Boryny na szczecińskich Pomorzanach. które przedstawia figurkę Batmana wielkości krokusów. Wskazało na nie 38 proc. wszystkich głosujących osób. W nagrodę zwyciężczyni otrzymała cyfrowy aparat fotograficzny, ufundowany przez „Zielone Ogrody” Sylwiusza Mołodeckiego. ©℗

(MIR)

Na zdjęciach: laureaci 5. edycji krokusowej fotoprzygody podczas wręczenia nagród i upominków sponsorów w naszej redakcji. 

Fot. Adrian BEDNARSKI

Nagrody za krokusowe kadry Nagrody za krokusowe kadry Nagrody za krokusowe kadry Nagrody za krokusowe kadry

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie