Wtorek 28 czerwca 2022r. 
REKLAMA

(D)oceń krokusowe kadry

Data publikacji: 2016-04-11 13:43
Ostatnia aktualizacja: 2021-05-09 08:51
(D)oceń krokusowe kadry
Urzekający krokusowy pejzaż Bulwaru Piastowskiego. To kolejne dzieło „krokusowej rewolucji", jaką prowadzi nasz „Kurier" przy wsparciu setek wolontariuszy, którzy chcą i - jak widać - zmieniają Szczecin na lepsze. Fot. Mirosław WINCONEK  

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

Jeszcze tylko do wtorku (12 kwietnia) - niemal do północy - można głosować na najlepsze zdjęcie wiosennego konkursu ph. „Krokusy za krokusy". Tym samym zapewnić laur publiczności swemu faworytowi, a też wywalczyć upominek dla siebie (!) - od „Kuriera” i sponsorów konkursu.

Trwa trzecia edycja najbardziej znanego i lubianego ze szczecińskich wiosennych konkursów fotograficznych Szczecina. Mowa oczywiście o rywalizacji krokusowych kadrów, której organizatorem jest nasz „Kurier". We wtorek ostatni dzień głosowania, a więc też niepowtarzalna szansa na wskazanie laureata nagrody publiczności. Warto z niej skorzystać, bowiem także głosujący mogą liczyć na prezenty.

Jak głosować?

Wystarczy wejść na stronę internetową „Kuriera" (24kurier.pl), otworzyć zakładkę z galerią pn. „Krokusy za krokusy” i obejrzeć kadry rywalizujące o nagrodę publiczności. Następnie wybrać jedno - najciekawsze. Natomiast na numer 7148 wysłać SMS o treści: KROKUSY.XX, bezpośrednio po kropce - w miejsce XX - wpisując dwucyfrowy numer wybranego zdjęcia (koszt to 1,23 zł z VAT). Uwaga: otrzymają Państwo potwierdzenie SMS-owe po każdym poprawnie wysłanym głosie.

Głosować można jeszcze tylko dziś (!), do godz. 23.59. A o północy poznamy nazwisko laureata lub laureatki nagrody publiczności - fotograficznego aparatu cyfrowego, ufundowanego przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”, który wraz z Marią Myśliwiec oraz naszą redakcją współtworzy „krokusową rewolucję” w Szczecinie. Ów laur - co ważne - zdobędzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów.

Rywalizacja trwa

Obecnie w rywalizacji niepodzielnie prowadzi Oliwia Krzyżyk (I miejsce - 18,7 procent głosów), ale tuż za nią trwa ostra walka o miejsce II. Pretendentami są: Mateusz Krzemiński (11,8 proc.), Katarzyna Mytlewska (11,6 proc.) i Renata Lis (11,2 proc.). Natomiast w pierwszej piątce wciąż się utrzymuje Klaudia Hawryszów (9,3 proc.) - spory spadek z miejsca III.

Jednak głosowanie wciąż jeszcze trwa, więc... rzutem na taśmę także ktoś spoza dotychczasowych faworytów nadal ma szansę sięgnąć po główny laur i nagrodę publiczności. Zatem: nie ma co zwlekać do ostatniej chwili ze wskazaniem najpiękniejszego z konkursowych kadrów. Tym bardziej, że szalę zwycięstwa może przechylić - dosłownie - jeden SMS.
Przypominamy: nagrody czekają również na głosujących. Otrzyma je najlepsza trójka - czyli ci, którzy 13 kwietnia, poprawnie i jak najszybciej odpowiedzą na konkursowe pytanie, nadesłane im drogą SMS-ową: w samo południe przez naszą redakcję.

Poza tym już 15 kwietnia - na łamach „Kuriera" - poznamy także werdykt niezależnego jury. Bowiem oprócz naszych Czytelników także komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: przyznając im odrębne krokusowe nagrody. W tym tytułowe krokusy: 300 za I miejsce, 200 - za II oraz 100 - za zajęcie III lokaty. ©℗
A. NALEWAJKO
Fot. Mirosław WINCONEK

 

ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA