środa, 21 października 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Krokusy za krokusy > (D)oceń krokusowe kadry

(D)oceń krokusowe kadry

(D)oceń krokusowe kadry
Data publikacji: 2016-04-11 13:43
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-13 09:49
Wywietleń: 5067 127754

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

Jeszcze tylko do wtorku (12 kwietnia) - niemal do północy - można głosować na najlepsze zdjęcie wiosennego konkursu ph. „Krokusy za krokusy". Tym samym zapewnić laur publiczności swemu faworytowi, a też wywalczyć upominek dla siebie (!) - od „Kuriera” i sponsorów konkursu.

Trwa trzecia edycja najbardziej znanego i lubianego ze szczecińskich wiosennych konkursów fotograficznych Szczecina. Mowa oczywiście o rywalizacji krokusowych kadrów, której organizatorem jest nasz „Kurier". We wtorek ostatni dzień głosowania, a więc też niepowtarzalna szansa na wskazanie laureata nagrody publiczności. Warto z niej skorzystać, bowiem także głosujący mogą liczyć na prezenty.

Jak głosować?

Wystarczy wejść na stronę internetową „Kuriera" (24kurier.pl), otworzyć zakładkę z galerią pn. „Krokusy za krokusy” i obejrzeć kadry rywalizujące o nagrodę publiczności. Następnie wybrać jedno - najciekawsze. Natomiast na numer 7148 wysłać SMS o treści: KROKUSY.XX, bezpośrednio po kropce - w miejsce XX - wpisując dwucyfrowy numer wybranego zdjęcia (koszt to 1,23 zł z VAT). Uwaga: otrzymają Państwo potwierdzenie SMS-owe po każdym poprawnie wysłanym głosie.

Głosować można jeszcze tylko dziś (!), do godz. 23.59. A o północy poznamy nazwisko laureata lub laureatki nagrody publiczności - fotograficznego aparatu cyfrowego, ufundowanego przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”, który wraz z Marią Myśliwiec oraz naszą redakcją współtworzy „krokusową rewolucję” w Szczecinie. Ów laur - co ważne - zdobędzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów.

Rywalizacja trwa

Obecnie w rywalizacji niepodzielnie prowadzi Oliwia Krzyżyk (I miejsce - 18,7 procent głosów), ale tuż za nią trwa ostra walka o miejsce II. Pretendentami są: Mateusz Krzemiński (11,8 proc.), Katarzyna Mytlewska (11,6 proc.) i Renata Lis (11,2 proc.). Natomiast w pierwszej piątce wciąż się utrzymuje Klaudia Hawryszów (9,3 proc.) - spory spadek z miejsca III.

Jednak głosowanie wciąż jeszcze trwa, więc... rzutem na taśmę także ktoś spoza dotychczasowych faworytów nadal ma szansę sięgnąć po główny laur i nagrodę publiczności. Zatem: nie ma co zwlekać do ostatniej chwili ze wskazaniem najpiękniejszego z konkursowych kadrów. Tym bardziej, że szalę zwycięstwa może przechylić - dosłownie - jeden SMS.
Przypominamy: nagrody czekają również na głosujących. Otrzyma je najlepsza trójka - czyli ci, którzy 13 kwietnia, poprawnie i jak najszybciej odpowiedzą na konkursowe pytanie, nadesłane im drogą SMS-ową: w samo południe przez naszą redakcję.

Poza tym już 15 kwietnia - na łamach „Kuriera" - poznamy także werdykt niezależnego jury. Bowiem oprócz naszych Czytelników także komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: przyznając im odrębne krokusowe nagrody. W tym tytułowe krokusy: 300 za I miejsce, 200 - za II oraz 100 - za zajęcie III lokaty. ©℗
A. NALEWAJKO
Fot. Mirosław WINCONEK

 

ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA

(D)oceń krokusowe kadry (D)oceń krokusowe kadry (D)oceń krokusowe kadry (D)oceń krokusowe kadry (D)oceń krokusowe kadry (D)oceń krokusowe kadry (D)oceń krokusowe kadry

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Czytaj także

Krokusy za krokusy
Pogoda
11
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie