Wtorek 13 kwietnia 2021r. 

Kwiatowy klucz wiolinowy i krokusowy konkurs

Data publikacji: 2021-03-30 15:16
Ostatnia aktualizacja: 2021-03-30 15:27
Kwiatowy klucz wiolinowy i krokusowy konkurs
Krokusowy klucz wiolinowy zakwitł w ogrodzie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Szczecinie. Fot. PSM I st.  

Krokusy nie kwitną tylko na Jasnych Błoniach czy Wałach Chrobrego. Swoim szafranowym kluczem wiolinowym może pochwalić się Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia. Fioletowy klucz jest efektem "Krokusowej rewolucji" z 2019 roku - został zasadzony z pół tysiąca kwiatowych cebulek wygranych w w konkursie "Krokusy za krokusy". W tym roku redakcja "Kuriera" również zaprasza do udziału w fotograficznym konkursie! Należy wysłać zdjęcie w zapisie cyfrowym (wielkość do 5 MB) na adres: krokusy@24kurier.pl. Każdy autor może przesłać maksymalnie jedną fotografię z krótkim opisem lub historią związaną np. z miejscem lub okolicznościami, w których powstał kadr. Należy podać także imię, nazwisko, telefon kontaktowy.

Do wygrania jest wiele nagród, a wśród nich krokusowe cebulki oraz aparat fotograficzny ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z "Zielonych Ogrodów".

Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone na stronie internetowej „Kuriera” w zakładce „Krokusy za krokusy”. Dzięki temu Czytelnicy będą mogli głosować na ich ulubione kadry. Pamiętajmy jednak, aby przy robieniu fotografii nie deptać krokusów!

Karolina Nawrocka

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ