Piątek 27 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Kwiatowy klucz wiolinowy i krokusowy konkurs

Data publikacji: 2021-03-30 15:16
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-19 10:41
Kwiatowy klucz wiolinowy i krokusowy konkurs
Krokusowy klucz wiolinowy zakwitł w ogrodzie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Szczecinie. Fot. PSM I st.  

Krokusy nie kwitną tylko na Jasnych Błoniach czy Wałach Chrobrego. Swoim szafranowym kluczem wiolinowym może pochwalić się Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia. Fioletowy klucz jest efektem "Krokusowej rewolucji" z 2019 roku - został zasadzony z pół tysiąca kwiatowych cebulek wygranych w w konkursie "Krokusy za krokusy". W tym roku redakcja "Kuriera" również zaprasza do udziału w fotograficznym konkursie! Należy wysłać zdjęcie w zapisie cyfrowym (wielkość do 5 MB) na adres: krokusy@24kurier.pl. Każdy autor może przesłać maksymalnie jedną fotografię z krótkim opisem lub historią związaną np. z miejscem lub okolicznościami, w których powstał kadr. Należy podać także imię, nazwisko, telefon kontaktowy.

Do wygrania jest wiele nagród, a wśród nich krokusowe cebulki oraz aparat fotograficzny ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z "Zielonych Ogrodów".

Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone na stronie internetowej „Kuriera” w zakładce „Krokusy za krokusy”. Dzięki temu Czytelnicy będą mogli głosować na ich ulubione kadry. Pamiętajmy jednak, aby przy robieniu fotografii nie deptać krokusów!

Karolina Nawrocka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@Klucz klawiszowy
2021-04-19 10:35:22
To jest raczej - klucz do Muzeum Poszerzenia Unii Europejskiej i Entuzjazmu Lizbońskiego im. Altiero Spinelli.
Klucz klawiszowy
2021-04-17 10:39:09
Wygląda jak sierp i młot albo klucz klawiszowy.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA