Sobota, 22 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Wybrali nominowanych do Bursztynowego Pierścienia

Data publikacji: 04 października 2019 r. 21:15
Ostatnia aktualizacja: 29 listopada 2019 r. 12:49
Wybrali nominowanych do Bursztynowego Pierścienia
 

Jurorzy wybrali najlepszych. Wkrótce ujawnimy nominacje do najważniejszej zachodniopomorskiej nagrody teatralnej

Jurorzy najważniejszego, zachodniopomorskiego plebiscytu teatralnego (organizowanego przez „Kurier Szczeciński"), pn. Bursztynowy Pierścień spotkali się w piątek (4 bm.), by podsumować poprzedni sezon artystyczny oraz wyłonić nominacje do nagród dla najlepszego aktora/aktorki oraz najlepszego spektaklu sezonu. Jakie zatem przedstawienia oraz którzy artyści mają szansę na wygraną, dowiedzą się Państwo już wkrótce. Obiecujemy sporo zaskakujących wieści!

Po wielotygodniowym głosowaniu widzów, wręczenie nagród laureatom odbędzie się w grudniu w szczecińskim Teatrze Współczesnym. Przypomnijmy bowiem, że gala ta odbywa się - zgodnie z naszą tradycją - w teatrze, który otrzymał w poprzednim roku nagrodę publiczności za spektakl. A wspomniany Teatr Współczesny został doceniony za przedstawienie pt. „Pijani".

Warto dodać, że równolegle do nagród publiczności, dwa swoje Bursztynowe Pierścienie, dla najlepszego spektaklu i aktora, przyzna też jury. Podczas finałowej gali wręczone zostaną również dwie inne nagrody tego grona: Srebrna Ostroga – dla najbardziej obiecującej młodej osobowości na zachodniopomorskiej scenie – oraz Wielka Nagroda Jury.

(MON)

Fot. Dariusz Gorajski

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA